Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vyhlášená témata

  Vyhlášená témata pro Alíkoviny

  Alíkoviny na témata, která vyhlašuje redakce, dostanou o polovinu vyšší kačkovou odměnu – dobrý článek ti může vydělat 12 000 kaček, dokonalý až 18 000 kaček. Více podrobností se dočteš v souvisejícím článku.

  Nástěnka o vyhlášených tématech
  Téma vyhlášené 3. listopadu 2019 v 6:36.
  Alík vyhlásil:

  Tentokrát si přijdou na své fanoušci počítačových her...

  Zrecenzuj PC hru z Alíkova katalogu (video není nezbytné)

  Recenze se musí věnovat jedné z těchto her:

  Všechny uvedené hry jsou nyní k mání v katalogu dárků za Alíkovy kačky, nebo na Steamu za skutečné peníze. Jakou cestou se ke hře dostaneš, na tom nezáleží.

  Od února 2022 už nevyžadujeme vlastní video. Ale pokud nevyrobíš vlastní video, musíš dodat alespoň:

  1. Dostatek vlastních obrázků ze hry.
  2. Zajímavé video od někoho jiného, v nejhorším případě trailer.

  Čtenář by měl z článku pochopit, jak asi hra funguje.

  Součástí článku musí může být i vlastní Youtube video ukazující hraní právě hodnocené hry. Mělo by být alespoň jedno a tříminutové, může být i delší, ale nesmí být moc nudné (aby třeba divák nekoukal, jak ti dvacet minut nejde překonat jedna překážka). Chceš-li udělat fakt dlouhé video, zkus si připravit předem, co v něm budeš říkat. ;-)

  Na nahrání videa použij nějaký z běžně dostupných programů na zaznamenávání obrazovky, ne aby tě napadlo natáčet počítačový monitor mobilním telefonem! :-$:-D

  Toto téma je vyhlášené až do odvolání. Výše uvedený seznam her se však může měnit. Kdyby se přihodilo, že stejnou hru zrecenzují dva lidé, vyjde jen ta první/lepší z nich, ale můžeme do ní přidat i kvalitní video i od jiného uživatele (a patřičně odměnit). Pro jistotu doporučujeme sdělit plány dopředu na nástěnce.

  Téma vyhlášené 14. ledna 2019 v 19:12.
  Pralinka2 vyhlásil:

  Zimní radovánky

  Tak nám přišla zima, na některých horách napadlo docela dost sněhu a nějaký sníh se už stihl objevit i mimo hory.

  Napište tedy o něčem, co jste v tomto období už stihli venku zažít. Nemusí to být zrovna několikadenní dovolená na horách, zima se dá využít i jinak a je i tam, kde vůbec není sníh. ;-)

  Připomínáme, že každý článek v Alíkovinách, tedy i článek na vyhlášené téma, musí mít nějaký článkový obrázek. V dnešní době určitě máte všichni mobily a venku snadno zvládnete něco pěkného vyfotit.

  Kromě hlavní článkové fotky můžete přiložit i další fotky a klidně také video. Zvýší vám i odměnu, kterou za článek dostanete. Videa se vkládají samotným odkazem na YouTube a u obrázků viz Jak přidat do článku více obrázků?.

  Abyste měli všichni možnost napsat třeba o vašich jarních prázdninách, platí toto téma do pátku 31. března 2023.

  Bývalá témata →