Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Dárek z katalogu dárků

  Že mě nenajdeš! – a další hrůzostrašné příběhy

  knížkaknížky z Pikolystrachod 8 letweb nakladatelstvírecenze

  Autorka: Anica Mrose Rissiová, pevná vazba, 224 stran

  Neradi se nudíte, ale zato se moc rádi bojíte? Pak je pro vás sbírka dvaceti hrůzostrašných příběhů jako dělaná! Přináší totiž pořádnou dávku napětí, děsu, ale i zábavy. Najdete v ní příšery všeho druhu, které vám zaručeně nedají spát, a strašidelné černobílé ilustrace, z nichž se vám bude tajit dech. Každý příběh je navíc vyprávěný tak trochu jinak – formou divadelní hry, básně, dopisů nebo třeba jako chatová konverzace. Při čtení vám bude jistojistě běhat mráz po zádech. Že máte pro strach uděláno? Co si takhle nějaký příběh přečíst s baterkou pod peřinou? Tak už se do toho pusťte, pokud tedy máte dost kuráže…

  Zájemce o knížku musí naspořit:
  68 000 kaček
  … v Alíkově věrnostním programu.

  Související Alíkovina:

  Objednat knížku

  Dárky jsou rozesílány Českou poštou, buď obyčejným psaním, nebo doporučeným balíkem, standardní doba doručení je 2 až 60 dní od objednávky.

  Poštovné platíme my, v případě podezření z neférového jednání ze strany uživatelů si vyhrazujeme právo dárek nedoručit. Za případné poškození či ztráty zaviněné Českou poštou neručíme.

  Na uvedenou adresu nebudeme posílat nic, co by nesouviselo s objednávkou.

  Nepřihlášení nemají kačky

  Objednávat knížky a jiné dárky mohou jen přihlášení uživatelé s dostatečným množstvím naspořených kaček.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (8)

  Linda23 v něm napsala:

  Skvělé hororové příběhy jak pro starší, tak i mladší děti. Příběhy jsou moc povedené. Když jsem ji četla své 8 leté sestřenici, bála se vylézt z postele i další den. Když mi ji četla teta, i ona se občas bála. Shrnutí: Kniha je za mě dobrá, místy až moc morbidní, ale to se dá skousnout. Ráda si ji přečtu i příště. 🙃

  Sysinka v něm napsala:

  Máte rádi horory? :) Já ano!

  Mám ráda tu tenzi, ten mráz, který mi běhá po zádech když čtu nějakou strašidelnou knížku nebo když koukám na nějaký strašidelný film. Je to napůl příjemné a napůl nepříjemné, ale je to tak zvláštní pocit, že jej ráda vyhledávám. A taky právě proto bych si tuto knížku chtěla přečíst!

  Ráda píšu básničky, ve škole jsem hrála divadlo a hraju RPG chatové hry 🤗 takže to vypadá, že je knížka pro mě jak stvořená!

  A to že nejsou příběhy příliš dlouhé? To je taky velké plus! Nerada čtu, protože neudržím dlouho pozornost nad písmenky, takže čím kratší příběhy, tím lepší pro mě! A určitě nebudu jediná. ☺️

  Příspěvek z 23. listopadu 2022 ve 14:57, upravený po 3 minutách.
  NikiTkd3 v něm napsala:

  Dobrá recenze. Sýr ve spreji si teda představit taky moc nedokážu;-D Líbí se mi že jsi vypsala plusy, ale taky dostatek mínusů abychom se nad knihou mohli zamyslet:-) Mám strašidelné příběhy ráda, takže mě knížka příjde zajímavá8-o A to že se kniha jmenuje po jednom z příběhů mi přijde od spisovatelky celkem neoriginální.