Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Soutěž o vstupenky na Zoubkovou vílu a balíček pro nejmenší

  Kdo vyhrál?

  Tato soutěž byla obzvláště jednoduchá, zkazil ji jen každý šedesátý z vás. ;-)

  Gratulujeme! Třem výhercům věcné ceny připomínáme, že si její doručení musí objednat fakt rychle! Předpremiéra filmu je už za 18. ledna, tentokrát nepočkáme měsíc, jako to bývá u jiných soutěží. Pokud si balíček do týdne neobjednáte, najdeme náhradníka.

  Ostatním děkujeme za účast a všem, kdo odpověděli správně (a nejsou štěňata), posíláme 200 kaček.


  Vyraz společně s rodičem na slavnostní předpremiéru Zoubkové víly!

  Předem upozorňujeme, že se v této soutěži hraje kromě dárkového balíčku pro děti o lístky na slavnostní předpremiéru Zoubkové víly, která proběhne ve středu 18. ledna 2023 v Praze. Bude tedy potřeba si výhru co nejdříve objednat, aby stihla včas dorazit! Jestliže nejsi z Prahy a víš, že tam v tento den nebudeš moct vyrazit, vyber si prosím kačkovou výhru, ať vstupenky nepropadnou.

  Zoubková víla

  Zvídavá a nezbedná Violetta (337 let) se učí na zoubkovou vílu, jenže se jí to moc nedaří. Místo, aby dětem za zoubky vyčarovala hračky jako ostatní zoubkové víly, jediné, co umí jsou… fialky! Její maturitní zkouška se blíží a jen víly, které ji složí, dostanou drahokam, se kterým se mohou pohybovat tam a zpět z lidského světa. Violetta samozřejmě pohoří na celé čáře, ale nebyla by to ona, aby si nenašla způsob, jak to vyřešit. Bez váhání ukradne drahokam jiné víle a propašuje se do lidského světa. A přistane v pokoji Maxie.

  Maxie se s maminkou právě přestěhovala do města z vesnice a připadá si, že sem vůbec nezapadá. Miluje přírodu, chybí jí její krásná zahrada. A synové maminčina nového přítele jí pěkně lezou na nervy. Ale teď je v jejím pokoji Violetta, které se při tvrdém přistání podařilo zničit svůj drahokam, a tak uvízla v lidském světě. Maxie a Violetta spolu udělají dohodu: Maxie pomůže Violettě najít cestu domů a Violetta udělá kouzlo, které Maxie vrátí do jejího venkovského domova. Maxie ale netuší, že Violetta umí vyčarovat jen fialky… Dobrodružství začíná!

  Soutěžní otázky

  Soutěž probíhá od 25. prosince 2022 do 3. ledna. Po jejím konci bude vylosováno 6 výherců, z nichž tři dostanou dvě vstupenky na slavnostní předpremiéru + balíček pro nejmenší a další tři kačky. Pozor: doručení vstupenek bude nutné objednat do týdne od vyhlášení!

  Na odpovídání je příliš pozdě, skončila lhůta na účast. Otázky zněly takto:

  Jak se jmenuje hlavní hrdinka animovaného filmu Zoubková víla?
  Violetta (správně)
  Gabriela
  Amálie

  Jako výhru si šlo vybrat:
  věcnou cenu,
  5000 kaček přičtených na konto.