Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?
  1700937

  Vizitka naposledy upravena:
  26. února 2019 ve 23:47

  Profilový obrázek:
  Avatar, © neznámý autor

  Styl vizitky:
  Nuda v noci, © HelPik

  Alleinka

  Moje přezdívka: Alleinka
  zasloužilá veteránka

  S Alíkem kamarádím už 10 let a 305 dní. Jsem holka. Je mi 19 let. Mezi moje zájmy patří cestování, filmy, historie, hry, hudba, chat, internet, jazyky, knihy, komunikace, malování, nové technologie, počítače, příroda, televize, umění, politika, věda a technika, vesmír, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívila letos 26. května, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 398 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  Vítej na mé vizitce! :-)

  Jsem poměrně komplikovaný člověk, tudíž popsat moji povahu by bylo poměrně složité. Ale v krátkosti: v reálu nejsem příliš mluvný typ, pokud člověka neznám; raději trávím čas sama než s lidmi; ráda čtu knihy či povídky, které mě alespoň trochu zaujmou; jsem člověk, co se dost podceňuje. :-)

  Nemám ráda lidi, jež ubližují a/nebo podporují ubližování jiným lidem. Nesnáším násilí páchané na dětech a jsem velmi striktní v přístupu k lidem, jež v minulosti lidem (a hlavně dětem) ubližovali. Rv To je ale spíš diskuze na jiné téma, které by nemuselo kde koho zajímat.

  Přesto všechno jsem velmi tolerantní a nevadí mi odlišnosti, pokud se člověk nepovažuje za „něco víc“, než jsou lidé druzí.

  Nemám ráda homofobní názory a lidi maniaticky věřící v jakoukoliv víru. S vírou nemám problém, je-li její projev normální. Na druhou stranu tak či tak je to pro mě nepříliš pochopitelné – jsem ateista. Konvertovat ke kterékoliv víře neplánuji, přestože můj přítel je křesťan.

  Když už jsem to načala, mám přítele. Přítel má momentálně přes 30 let. Je to věřící (avšak ne maniaticky věřící) křesťan. Jeho názory jsou taktéž mnohdy nepochopitelné a je dost zapomnětlivý, na druhou stranu má i mnoho kladů, což je důvod, proč jsme spolu již cca čtyři roky. A ano, moji rodiče ho znají. ;-)

  Kdysi jsem tvrdila, že ráda pomáhám lidem. Nyní už tvrdím, že ráda pomáhám lidem, kteří si to zaslouží. Ani ne činy, ale tím, jací jsou. Jestliže je člověk rozumný, trpělivý a ochotný diskutovat a přehodnotit své názory, pak má u mě vždy otevřené dveře. Jestliže je člověk zatrpklý, jistý si svou vlastní pravdou a ubližuje jiným a/nebo podporuje ubližování jiným, dveře jsou zavřené a vždy budou.

  Lidem se dá pomáhat. Dá se pomoct ale jen těm lidem, kteří o pomoc opravdu stojí – a kteří proto také něco dokážou udělat.

  Velmi často umím dávat druhé šance, méně často třetí, velmi málo čtvrté a páté šance už nedávám, protože páté šance jsou zbytečné.

  Mám ráda:

  K. :3
  Pomoc lidem
  Psychologie
  Knížky
  Kreslení
  Psaní povídek

  Nemám ráda:

  Násilí, týrání, psychické vydírání, agresi a nátlak vůči lidem (a hlavně dětem)
  Hádky
  Alkohol v nerozumné míře a jiné škodlivé drogy
  Zbytečné vulgarismy

  S kým kamarádím:  (0)

  Kdo se mnou kamarádí:  (4)

  Emilinecka, Freťule, Jára1312, miss05

  Článek, který jsem napsala:

  Proč je dobré jít na gymnázium?

  vydáno 27. června 2017 ve 4:44

  Mnoho lidí mi za moje studium na gymnáziu kladlo otázku, jestli je gymnázium skutečně tak těžké, jak se povídá. A jestli nelituji toho, že jsem se na něj přihlásila. Pravé odpovědi na tyto otázky jsem ale našla až jako starší student. celý článek

  Autorka: Alleinka

  Nástěnka, kterou jsem si oblíbila:

  Název Příspěvků Zakládající příspěvek Poslední příspěvek
  Nástěnka, která je zbytečná... co myslíte vy? ~ 10 tisíc verbum
  1. prosince 2018
  Fillipino
  dnes v 9:56