1751078

Vizitka naposledy upravena:
6. října 2018 v 18:14

Anas_anik

Moje přezdívka: Anas_anik
zatoulaná

S Alíkem kamarádím už 1 rok a 141 dní. Jsem holka. Je mi 13 let. Mezi moje zájmy patří cestování, fotografování, hudba, chovatelství, klub (oddíl), příroda, rodina, sport, vesmír, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívila 21. října 2018, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 11 kamarádů.

Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

Co chci říct světu:

Asi zatím nic jen to že podle mě ananas na pizzu nepatří (berte to prosím s humorem) :D

Mám ráda:

Mám ráda zvířata od psů a koček po hady a pavouky.:-D někdo by si o mně řekl že jsem divná ale na skautským táboře jsem uctívala (ze srandy) žížaly, ale moje nej zvíře je pes :-D. Mám strašně moc ráda sporty. Moje sporty jsou: orientační běh, lyžuji, snowboarduji a ráda sleduji hokej. Můj koníček je skauting ale skaut není koníček skaut je životní styl, díky skautingu toho vím hodně, ráda spím v přírodě, nevadí mě nepohodlí, mám hodně zážitků, hodně přátel a je toho ještě hodně moc. Skaut dělam protože mě baví dělat dobré skutky a vždy po dobrém skutku mám lepší náladu, je tam spousta skvělých kamarádů a taky jsou tam skvělý vedoucí.
A hlavně mám ráda svoji rodinu a přátele bez nich bych nemohla žít.!?

Nemám ráda:

Na světě je spousta lidí které nemám ráda ale snažím se je ignorovat i když mě vážně štvou.
Nebaví mě škola. Nebaví mě se koukat na filmy jooo jednou za čas (jednou za měsíc) se na nejakej film podivam ale jenom když ho davaji v televizi a já se opravdu nudim. Nemám ráda domácí práce protože vim že v tu chvíli můžu dělat něco víc zábavného. Nejvíc mi vadí že se moji rodiče rozešli když mi bylo osm :-( od té doby se mi zdá že mám špatnou náladu vždy když vidím mamku a tatku vedle sebe jak se hádají.