394580

Vizitka naposledy upravena:
12. června 2008 v 16:47

Styl vizitky:
Love, © Xx-Miva-xX

Australie

Moje přezdívka: Australie
vůdkyně smečky

S Alíkem kamarádím už 12 let a 209 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Terka a je mi 25 let. Narozeniny mám 2. ledna. Místo, kde bydlím, se jmenuje Rakovnik. Mezi moje zájmy patří cestování, divadlo, filmy, hry, hudba, chat, chovatelství, internet, jazyky, keramika, knihy, malování, móda, modelářství, muzea, nakupování, počítače, příroda, rodina, sport, tanec, televize, tvoření, umění, vaření, politika, věda a technika, zahrada, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívila 8. února 2019, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 4058 kamarádů.

Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

Co chci říct světu:

[/h2]

Ahojík seznamte se!!!

PRO ZMĚNU TEĎ UŽ POSLOUCHÁM JEN hip hop  .Záleží mi na 2 lidech:Didulka-kámška na vždy

Pište mi na meine ICQ.dík moe ICQ je:420338104 a ď.VŠECI VÁS LAWUJU!!!!!!!$>

Jinak:Oblíbená barva:ModráOblíbená číslice:2Ideální partner:      Asi neexistuje,Oblíbené jídlo:Pizza,Oblíbené pití:Cola,jahodový džus,Tak to je asík vše už nwm co bych vám o sobě tak asík řekla mno tak zatím pp a písejte mi do pošty!

MŮJ PROFIL JE:MTSHMMMR(NA LIDE)
text

Mám ráda:

Takže abych nějak začala...z jída to bude asík Pizza,pití kola

ÚPE ZE VŠEHO DIDULKA

k tobě nemám co dodat mno plostě dokonalost k tobě jsi moe nej kámojda vždycky se ti můžu se vším svěřit ikdyž mě někdy hodně štveš dokážeš se omluvit a to se mi na tobje ze všeho nejvíc líbí.Já newím co k tobě mám ještě napsat je toho tolik že by se mi to sem nevešlo mno...Mno ty víš jak já tě mám ráda přeci..Když si vezmu jsi plostě jedinečká kámoška pro mne..A s Davidem mno......l ty i Ale zase vím žhe by mi  nic neudělal no  víte....mno už newím co sem mám o tobje napsat ...THE END YOU ARE VERY VERY GOOD

Nemám ráda:

mno asík hrášek,VKV,dechovky.....]:-):-$Rv

Moji vizitku naposledy navštívili:

Alfa_Beta, číča800, žofka10, Dup500, a_u, Tegugi-12

S kým kamarádím:  (4)

ÁjaNeumannová, Alík, Makinka009

Kdo se mnou kamarádí:  (1)

Makinka009

Moje vybrané obrázky:

áá v koupelně