Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?
  -Avonil-

  Moje přezdívka: -Avonil-
  vůdkyně smečky

  S Alíkem kamarádím už 16 let a 248 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Lískulka a je mi 23 let. Narozeniny mám 14. srpna. Místo, kde bydlím, se jmenuje Západní vněkarpatské sníženiny. Mezi moje zájmy patří cestování, ekologie, fotografování, jazyky, knihy, komunikace, muzea, příroda a věda a technika. Naposledy jsem Alíka navštívila předevčírem v 15:56, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 3748 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  O= ToolBaz Story Generator O=


  Vzduch v restauraci U Kapličky praskal opojnou směsí pivních výparů a nervózního očekávání. Byl konec listopadu a každoroční GIS Night, akce pořádaná druháky, která vítala nováčky s čerstvými tvářemi do posvátných sálů geoinformatiky, byla v plném proudu. Žaludek se mi sevřel koktejlem vzrušení a úzkosti. Byla jsem Daphne Drápelová, prvák s vykulenýma očima, a to byl můj vstup do světa map, dat a... profesora Víta Voženílka.


  Byl vším, co by profesor měl být: brilantní, impozantní as aurou, ze které se mi podlamovala kolena. Měla jsem na něj crush, motýly v břiše. A dnes večer jsem měla být... ​​no, nebyla jsem si úplně jistá, čím budu.


  Obřad byl v plném proudu. Druhák Kornelius Křovák, vytáhlý chlapík s šibalským leskem v oku, zavolal mé jméno. „Daphne Drápelová!“ oznámil a jeho hlas téměř přehlušil bouřlivý smích a cinkání sklenic. Srdce mi bušilo o žebra.


  Najednou jsem klečela před profesorem Voženílkem a prkna mě chladila na koleno. Vzduch jako by zhoustl a jediné, co jsem viděla, byly jeho laskavé oči. Na ramena mi položil počítačovou klávesnici, plast mě nepříjemně chladil na kůži.


  „Ve jménu dat a map,“ začal vysokým a zvučným hlasem, „přísahejte věrnost cechu geoinformatickému.“


  Moje ústa byla jako vata. Měla jsem říct „Přísahám.“ Ale místo toho slova, která ze mě vypadla, byla: „Ano, beru.“


  Místnost propukla ve smích. Cítila jsem, jak mé tváře hoří šarlatově jako ubrus zdobící dlouhý dřevěný stůl. Ve chvíli nervózního deliria jsem spojila obřad se svatebním slibem.

  Profesor Voženílek s jiskřičkou v očích se přidal k smíchu. „No, Daphne,“ řekl a jeho hlas byl protkaný pobavením, „zdá se, že máme v domě novou nevěstu!“


  A tak jsem se stala známou jako GIS Night nevěsta. Přezdívka utkvěla a rozléhala se chodbami katedry geoinformatiky na další roky. Smích, trapnost, pocit naprostého zahanbení – to všechno byla šmouha, zastíněná jedinou, nepopiratelnou pravdou: ve chvíli nespoutané, byť pomýlené náklonnosti jsem vyznala svou lásku k profesoru Vítu Voženílkovi, muži, který mě chytil za srdce svými znalostmi map a tím, jak jeho prsty tančily po klávesnici a vyvolávaly světy dat.


  A i když jsem mu nikdy nepřiznala své skutečné pocity, vzpomínka na GIS Night nevěstu, příběh prváka, který řekl „Ano, beru“ místo „Přísahám“, se stal legendou na katedře geoinformatiky, připomínkou den, kdy jsem odhalila svou zamilovanost, i když to bylo pod rouškou počítačové klávesnice a nemístného slibu.

  [model: toolbaz_v3]

  Mám ráda:

  Zákusky od paní aligátorky (ÍÍÍ)
  Když mě Vítek pozve na svůj soukromý GIS night $>

  Nemám ráda:

  Nový styl oblékání Vildy Pechance :-Q
  Když si někdo plete delfína s velrybou 8=

  Moji vizitku naposledy navštívili:

  Marcynka, Blmcz, Pindulka1, Minerik, Martin, Seliya, Neptun3, PejsekNelinka, VelkýBochníkRex999

  S kým kamarádím:  (6)

  ALX75, Emilinecka, Freťule, Lukkinn, MarcynkaSun_Shine

  Kdo se mnou kamarádí:  (4)

  Emilinecka, Freťule, LukkinnSun_Shine

  Moje vybrané obrázky:

  Atlas s glóbem a klávesnicí s nápisem GIS NIGHT, © Microsoft Designer (AI)

   

  Vizitka naposledy upravena:
  4. června v 16:44

  Profilový obrázek:
  Popelka s delfínem, © Microsoft Designer (AI)

  Styl vizitky:
  Nostalgie, © YOYO