Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?
  577354

  Vizitka naposledy upravena:
  17. června 2008 v 15:18

  Styl vizitky:
  Anime vizitka, © Bellatrix

  666222

  Moje přezdívka: 666222
  zatoulaná

  S Alíkem kamarádím už 13 let a 135 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Nikola a je mi 22 let. Narozeniny mám 1. března. Místo, kde bydlím, se jmenuje Černošín. Mezi moje zájmy patří filmy, fotografování, hudba, chat, chovatelství, internet, jazyky, knihy, móda, nakupování, nové technologie, počítače, rodina, rybaření, tanec, tvoření, vesmír. Naposledy jsem Alíka navštívila 30. července 2020, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 2888 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  Ahojky,

  Je mi 15 let a chodím tedy do 9. třídy. Účet zde mám už strašně dlouho a dlouho ho mít ještě budu. Nejvíc asi využívám poradnu a některé hry. Díky téhle poradně tady jsem už vyřešila spousty problémůů, za což všem moc děkuju :*. Nejvíce času trávím na netu a tam nejvíc na Facebooku (fb). JHodně ráda píšu smajlíky typu: :'D, xD x'D, :D atd. atd.. Noo, někdy jsem až otravná, jak to píši za každou větou. I teď to musím mazat. Jsem hold zvyklá. Také jsem OTAKU. :)

  Mám ráda:

  Miluji tanec a vše okolo něho. Taky zpěv, ale zpívám jen doma, protože zpívám hrozivě. Jelikož jezdím na cyklistické závody, mám dost ráda tedy jízdu na kole. Pomalou, podotýkám. Pokud chcete vědět více, podívejte na net, tam je spousty článků bo písněte do zpráv.

  Nemám ráda:

  Určitě nemám ráda pavouky a dost se bojím takovýho toho tajemna v podobě duchů a démonů. Nevím, já na to věřím a nic mě toho nezvaví :/.

  Moji vizitku naposledy navštívili:

  Anež, Krokouš, Neznamáholka16, JanSladek, vaiva, circi, Viki_show, YuQi, vikinaa, Valča_57

  S kým kamarádím:  (0)

  Kdo se mnou kamarádí:  (2)

  anička999, Jára1312

  Moje vybrané obrázky:

  Nejnovější :DD