1739654

Vizitka naposledy upravena:
30. srpna 2018 ve 13:15

Profilový obrázek:
...ahhh, © bliz

Styl vizitky:
Tajemství, © Johnyx

CoolNex2

Moje přezdívka: CoolNex2
super šampionka

S Alíkem kamarádím už 2 roky a 220 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Marie a je mi 15 let. Narozeniny mám 27. července. Místo, kde bydlím, se jmenuje Doma. Mezi moje zájmy patří cestování, divadlo, filmy, fotografování, hudba, internet, knihy, komunikace, malování, móda, nakupování, příroda, rodina, sport, tanec, umění, vaření, zahrada, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívila 24. října 2019, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 46 kamarádů.

Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

Co chci říct světu:

Každý znáš potřebuje svobodu.Pokud nejsi spokojen se sebou udělej něco pro to, aby si byl.Jestli závidíš svoji kamarádce její vzhled nebo postavu a říkáš si, že je dokonalá řeknu ti jedno tajemství......NIKDO NENÍ DOKONALÍ. Nezáleží na vzhledu, ale na tom jak se chováš k ostatním. Hlavní je si věřit,potom už to jde samo .Skus něco ve svém životě změnit a uvidíš sam/a, jestli si víc spokojen/á.Měj kolem sebe lidi,kteří tě mají rádi takový jaký si a nenech falešné lidi,aby tě změnili jen aby si nebyl svůj, protože ti závidí jaký si.

Mám ráda:

Přátelé,kteří při mně stojí i v horších situací a pomáhání lidem.:-3!

Nemám ráda:

Falešné lidi(přímo je nenávidím)
,také nemám ráda když lidi rychle zdají svoje sny :-E!

Kdo se mnou kamarádí:  (3)

Rodé, Vanessaladycom

Články, které jsem napsala:

Problémy s klukama

vydáno 23. března 2019 v 7:30

Taky myslíte pořád na tu samou osobu a už nevíte, co dělat? Tady je pár rad, které by vám mohly pomoci. celý článek

Autorka: CoolNex2

Pohyb je zdravý

vydáno 22. listopadu 2018 ve 4:30

Lidi sa málo hýbou. Proč je to tak?
Podle mě bychom se měli víc hýbat, víc dělat něco dobrého pro naše tělo. Jsou různé situace, které nás brzdí a někdy i hezky berou o čas. Říká se, že ženy umějí dělat víc věcí naráz a muži naopak ne. Přesvědčíme se? celý článek

Autorka: CoolNex2