Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?
  360456

  Vizitka naposledy upravena:
  12. června 2008 v 16:47

  Styl vizitky:
  Housenka, © YOYO

  dady

  Moje přezdívka: dady
  vůdce smečky

  S Alíkem kamarádím už 15 let a 172 dní. Jsem kluk. Mé skutečné jméno je Jan a je mi 25 let. Místo, kde bydlím, se jmenuje Vysoké Mýto. Mezi moje zájmy patří cestování, ekologie, fotografování, hudba, chovatelství, jazyky, knihy, malování, počítače, příroda, sběratelství, sport, tanec, umění, politika, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívil 7. srpna 2020, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 4132 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  Začnu citátem pana Jacka Londona: „Bylo to všechno příliš směšné, to vhánění tříštivých cizích těles do těl drobných mužíčků. Bylo to k smíchu vidět Vědu, jak jako nevěstka zaprodává všechnu moc svých vymožeností a důvtip vynálezců, aby bylo možno vhánět cizí tělesa do těl černého lidu“

  Myslím si že toto mluví za vše...


  Lidi...

  Proč stavět nějaký americký základny? Proč plýtvat penězi i časem při výrobě zbraní, které slouží k zraňování a zabíjení lidí... Proč nemůže na světě zavládnout mír? Lidé by neválčili, predstavte si to: žádné kontroly u letadel - nikdo by neměl proč si s sebou brát zbraně a už vůbec ne, aby někoho zranil nebo i zabil. Nebyly by žádné hranice - lidé by se respektovali a připadné rozpory řešili normálně a ne zbytečným prolíváním krve... Nikdo by se nemusel nikoho bát, VŠICHNI by byli šťastní... Jenže lidi jsou svině... prostě chtějí zabíjet... ale proč? Proč si nemohou jeden druhého vážit, respektovat ho, milovat ho? Lidé by si navzájem pomáhali - žádné hladomory, žádné podvyživené děti v africe - lidé by si pomáhali... Byla by to krása... Můžete tomu pomoci tím, že nejdříve změníte sebe, můžete se taky angažovat v různých peticích (např.  www.nezakladnam.cz , www.detizeme.cz atd, atd...).

  Lidi: Udělejte s tím něco! I vy můžete!

  Tak právě jsem přišel na to, že jsem narozený ve stejný den jako Móhandás Karamčand Gándhí, známý spíše jako Mahátma Gándhí, a zároveň je v den mých narozenin mezidárodní den nenásilí, čehož si, stejně jako stejný den narození s Mahátmou Gándhím, velmi cením:)

  Pojďte na diskusi Sem

  Jsem hippy... A jsem na to pyšněj:)

  Někdy mám pocit, že žiju v úplné jiném světě než většina mých vrstevníků, neustále blábolících o High School musical, nejnovější módě, a dalších zbytečních věcích, zatímco já mluvím o světovém míru, filosofických a literárních velikánech a zdrogovaných rockových hvězdách (omlouvám -------Faint182, které jsem tuhle větu ukradl:)). Myslím si že je velká škoda, že se hudba zneuctívá tím co se předvádí dnes a že 3/4 lidí neznají beatles... Nebo je normální když někomu pusítm Let it be, nebo Hey jude a on reaguje s debilním výrazem v ksichtě: "Co to je? To jsem v životě neslyšel. Znáš Jonas brothers?" Podle mě tedy opravdu ne... ještě že se najde v mém okolí několik lidiček, kteří odmítají novou hudbu a sdílejí se mnou mé hodnoty:) Za to děkuju Šimonovi, Tomíkovi a dalším:)

  Teď mě napadlo zajímavý přirovnání hudby... Hudba je jako whiskey...:) Starší je lepší, a musí se vychutnávat:)

  Pár odkazů:

  www.hippy.cz

  www.antifa.cz

  www.hippyart.net

  www.blisty.cz

  www.nezakladnam.cz

  www.uzdi.bloguje.cz

  www.csaf.cz

  www.linux.cz

  www.symbolmiru.cz

  www.fotoblokada.cz

  www.wiki.hippy.cz

  Tohle jsem ze sebe vyplodil: http://alik.idnes.cz/jak-lide-mohou-nepoznat-beatles-d3l-/alik-alikoviny.asp?c=A090219_140846_alik-alikoviny_jtr

  Give peace a chance! @)->-

  Mám rád:

  Všechny pohodový lidičky, hípíky, ekologii, dobrou hudbu, knížky (hlavně Richarda Bacha), filosofii, žonglování(hlavně s hořícíma hračkama;)), didgeridoo, můj Fender Stratocaster:) no a miluju windsurfing!

  Nemám rád:

  Novou hudbu (High school musical, hiphop, rihanna atdatd.), rasisty, fašisty, barbínky, násilí, přetvářku, "dokonalý" lidi, Prostě se ztotožňuji s hippies:)

  Moji vizitku naposledy navštívili:

  Hogo, hajný, šipín, Pendolino123, contyk, ziper, SVETLO, Lights, Marek-B, Verýsek06

  S kým kamarádím:  (3)

  Pralinka2, ziper

  Kdo se mnou kamarádí:  (4)

  ehgv, rostanda, ziper

  Moje vybrané obrázky:

  Jimi Hendrix... Nejlepší kytarista všech dob... LEGENDA!

  Článek, který jsem napsal:

  Jak lidé mohou nepoznat Beatles?

  vydáno 25. února 2009 ve 21:08
  Když se pokouším tady na Alíkovi hledat mezi nástěnkami nějakou o starší, ale kvalitní hudbě, třeba o Beatles, tak jsem překvapen, že žádnou nenajdu. Přitom existuje spousta nástěnek o různých nových hudebních skupinách, stylech a módě. celý článek
  Autor: dady