Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?
  1764243

  Vizitka naposledy upravena:
  2. srpna ve 13:41

  Profilový obrázek:
  Já, Markét v Dollify, © darkness

  Styl vizitky:
  Nuda v noci, © HelPik

  darkness

  Moje přezdívka: darkness
  super šampionka

  S Alíkem kamarádím už 141 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Markéta. Místo, kde bydlím, se jmenuje Svět. Mezi moje zájmy patří cestování, divadlo, ekologie, fotografování, hry, hudba, chat, internet, jazyky, knihy, komunikace, nové technologie, počítače, příroda, tanec, politika, věda a technika, vesmír, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívila dnes v 6:30, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 282 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  Z osobních důvodů teď na Alíkovi nějakou dobu nebudu. Nevím, jestli to bude týden, měsíc, či snad dokonce delší doba. Proto se odpovědi (jedno kde) nedočkáš hned, ale až později.

  Děkuji za pochopení, darkness.


  AHOI POUTNÍKU, VÍTÁM TĚ ZDE, NA MÉ VIZIZCE, POHODLNĚ SE USAĎ, JSI TU PRÁVĚ VČAS, ZROVNA STARTUJEME!


  NĚJAKÉ ZÁKLADNÍ INFORMACE O MÉ OSŮBCE, AŤ VÍŠ, NĚCO MÁLO O TOM, KDO JSEM VLASTNĚ ZAČ

  Jmenuji se Markéta (což tě určitě nenapadlo, když se to píše nahoře, že), ale to oslovení nesnáším a proto budu radši, když mi budeš říkat darkness, nebo Markét. Podporuji LGBT+ komunitu, sama do ní patřím a nestydím se za to!

  Jsem poměrně výbušná a snadno se naštvu, ale buď v klidu, to se projevuje jen v reálném životě a pouze s osobami, které mají potřebu vyvolávat konflikt pokaždé, když se se mou potkají, takže neměj strach, pokud si budeme psát, tak se s mým naštváním nesetkáš. Jsem však i docela přátelská (ovšem jen v online světě, v tom reálném jsem hrozný introvert a asociál a byť bych si třeba s někým ráda povídala, tak nedokážu s nikým začít hovor nebo konverzaci) a ráda poznávám nové lidi, takže se mi neboj napsat, já nekoušu. Jelikož jsem online každý den, nebudeš muset na odpověď čekat dlouho. Svůj věk ti neřeknu, jestli si se mnou chceš povídat, tak je ti jedno, jestli je mi 7 nebo 23. Pokud si mě přidáš mezi kamarády tak si tě zhruba v 95 procentech případů mezi ně přidám taky, což je fajn, ne?

  Jsem noční tvor, mám ráda tmu a fascinuje mě nebe, když je v noci poseto hvězdami >X<-

  Nevidím úplně nejlépe (no jo, čtení s baterkou pod peřinou dělá svoje, proč jsem si jen nedala říct a jako malá jsem pod tou peřinou vesele četla, proč), mám brýle se silnými dioptriemi (neptejte se s jakými, nemusíte to vědět), takže budu moc ráda, když v klubovně změníte barvu kterou píšete, na nějakou lépe čitelnou. Ne, ta světle šedá se na tom bílem pozadí opravdu nedá číst a nechápu, proč si to stále někdo myslí!

  Jsem krapet šílená Potterheadka (no dobře, možná krapet víc) a nechápu lidi, co svět Harryho Pottera rádi nemají, ovšem budu ráda, když mi napíše kdokoli, kdo tento svět rád nemá a zdůvodní mi proč.

  Jak už ti asi došlo, moje nejoblíbenější barva je žlutá a taky černá (což nedám černě, protože by to nebylo vidět, ale to je taky jasné, že).

  Moje nejoblíbenější číslo je 8 a 88. Tady jsem sama sebe nazvala osmičkomaniačkou.

  Můj nejoblíbenější předmět je český jazyk $>
  Naopak přímo nesnáším tělocvik, fujky :-$

  Pokud na mě máš i po přečtení této části vizitky nějaké otázky, můžeš mi napsat do pošty, nebo můžeš využít mou nástěnku, do které také můžeš napsat tvůj názor na mě, pokud se ti chce. A pokud ti vadí, zbytečné kluby které vznikají, přijď se vyjádřit do mé druhé nástěnky!


  JÁ A ALÍK

  O Alíkovi jsem se dozvěděla z plakátu v učebně informatiky, na kterém byl Alík zmíněn jako bezpečný internet pro děti, nebo tak nějak. V té době, kdy jsem ten plakát poprvé viděla, mě Alík nějak nezaujal, alespoň tedy ne tolik, abych si ho vyhledala. Ale čas plynul, uběhnul nějaký ten pátek a já jsem si při hodině informatiky řekla, že si toho Alíka vyhledám, ať vím, co je zač. Takže jsem tedy přišla domů, otevřela internet a do vyhledávače zadala www.alik.cz a našlo mi to tuhle stránku. To bylo už pár let zpátky. Následně jsem na Alíka chodila skoro dva roky, pokud správně počítám, bez účtu, četla si v nastěnkách, každé ráno dychtivě čekala na novou Alíkovinu a představovala si, jaké by to bylo, moct se zapojit taky. Nikdy jsem to ale neudělala. Potom však přišla karanténa a já se začala nudit, a tak jsem si řekla, že se na Alíka zaregistruji, a tak jsem načetla Alíka, klikla na pole registrovat, zaškrtla, že je mi patnáct, vyplnila registrační formulář, a byla tu. A takhle by můj příběh mohl končit, ale nekončí. Háček je totiž v tom, že mi patnáct nebylo a ani teď není. Věděla jsem, že by o registraci měla vědět moje mamka, být přítomna při me registraci, spravovat mé osobní údaje, ale neudělala jsem to, a mamce o mé registaci neřekla, protože mi přišlo jako děsně super nápad, chovat se jako normálně, ale tvrdit u toho, že je mi patnáct a k tomu jsem potřebovala, aby se mi to tak ukazovalo i v klubovně. Ano, plně si uvědomuji, že je to špatný nápad, jsem si toho vědoma, ale když jsem si tento účet zakládala, tak mi to nedošlo a zkrátka mi přišlo, že to bude super a jelikož většinou dřív jednám, než myslím, a to samé se stalo i ve chvíli, kdy jsem se zaregistrovávala. Pokud si to někdo stále ještě neuvědomil, tak ne, není mi patnáct a omlouvám se všem, kterým jsem to kdy tvrdila a kteří si do této chvíle mysleli, že mi patnáct doopravdy je. Byla to chyba a já se omlouvám. Sice neprozradím, kolik mi je let přesně, ale je to méně, než patnáct a pokud by to někoho zajímalo, tak účet už mám rozdělený, takže je vše v pořádku. Ještě jednou se omlouvám a doufám, že se na mě nezlobíte...

  Šéfuji nástěnce Soutěž o nejlepší fotku na různá témata, o kus níže najdeš další informace, určitě se tam koukni a klidně tam i něco napiš >X<-

  Jsem členkou několika klubů, ale poslední dobou jsem u žádného z nich nebyla schůzce, odpusťte mi to prosím, nedělám to naschvál, ale nekoukám do nástěnek k nim a nevím, že nějaká schůze vůbec je...
  Klub jehož jsem členkou, je Klub křečků, ve kterém se jmenuji Freddie, ale říká se mi Fredynka, podle jména mé vysněné křeččí slečny.
  Také nesmím vynechat Rybí klub, ve kterém se jmenuji Beta, podle rybky Bety - bojovnice, kterou bych doma chtěla mít.
  A poslední klub, pokud se tedy nepletu, je Klub chovatelů, ve kterém jsem sama za sebe.

  Moje aprílová hodnost v roce 2o2o byla plastikový mezerník.


  (NEJEN) MÉ CITÁTY

  Když mi bylo 5 let, matka mi neustále říkala, že štěstí je klíčem k životu. Když jsem šel do školy, ptali se mě, co chci být, až vyrostu. Napsal jsem „šťastný“. Řekli mi, že jsem úkol nepochopil, a já jim řekl, že oni nepochopili život.
  ~ John Lennon, britský hudebník

  Kým bych měla být, aby mě společnost brala takovou, jaká doopravdy jsem?
  ~ darkness

  Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi.
  ~ Kurt Cobain, frontman skupiny Nirvana

  Někdo čeká na zázrak, jiný je smířem se svým osudem. Jenže vyvstává otázka: Proč tomu tak je?
  ~ darkness

  Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život... ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.
  ~ Honoré De Balzac, francouzský spisovatel

  Nemusím být jiná, abych to byla já.
  ~ darkness

  Říkáte, že milujete déšť, ale schováváte se pod deštníkem. Říkáte, že milujete slunce, ale když svítí, hledáte úkryt. Říkáte, že milujete vítr, ale když přijde, zavíráte okna. Proto se bojím, když mi říkáte, že mě milujete.
  ~ Bob Marley, jamajský zpěvák

  Trochu spamu, do toho umírání!
  ~ darkness

  Odmítáme ty co nás milují, a milujeme ty co nás odmítají.
  ~ Seneca, římský filosof

  Přijde mi, že svět je plný optimistů a sluníčkářů, kteří věří, že vše bude lepší. Jako by snad nebyli pesimisté, kteří kritizují svět a svůj život. Vždyť i oni jsou mezi živými. Kde jsou takoví lidé?
  ~ darkness

  Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.
  ~ Antoine de Saint-Exupéry, francouzský letec a spisovatel

  Úsměv je tvá zbraň.
  ~ darkness

  Pochybuj, hvězda že plane,
  pochybuj, slunce že žhne,
  pochybuj o pravdě samé,
  jen o mně, o mně ne!
  ~ Wiliam Shakespeare, anglický básník a dramatik

  Nebojuji mečem, ale slovy.
  ~ darkness

  Lež je velmi smutná náhražka za pravdu, je však jediná, kterou se dodnes podařilo najít.
  ~ Elbert Hubbard, americký spisovatel a výtvarník

  Každý děláme chyby.
  ~ darkness


  SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ FOTKU NA RŮZNÁ TÉMATA

  Jak jsem již zmínila nahoře, tato nástěnka mi patří, ale informace o soutěži a výsledky jednotlivých kol najdete až tady...

  Každý kdo se chce přihlásit by si nejprve měl přečíst tohle, protože se dozví nejen pravidla, ale i nějaké informace o celé soutěži. Pokud máš pravidla přečtená, můžeš navštívit nástěnku, kde se následně můžeš přihlásit (pokud tedy probíhá přihlašovací doba, jinak se tvé přihlášení bohužel nezapočítá). Jestliže máš nějaké dotazy, napiš mi do pošty, ráda ti je zodpovím (nebudeš čekat dlouho, odpovídám do druhého dne).

  A nyní už výsledky jednotlivých kol:

  Jaro je tady!

  1. místo: Alpina s 9,7 body,
  2. místo: anetahor a Mataty8 s 8,7 body,
  3. místo: falllenangel 8 body.
  Ostatní soutěžící: Andrlák s 7,7 body, Vejunkaaa s 7,3 body a tomášektom s 5,7 body.

  Obloha

  1. místo: majdula2000 a Mataty8 s 8,7 body,
  2. místo: Andrlák s 8 body
  3. místo: Pralinka2 s 7,7 body,
  Ostatní soutěžící: Vejunkaaa s 7 body, anetahor s 6,7 body a paratko2323 s 6,3 body.

  Koronavirové prázdniny

  1. místo: majdula2000 a tomášektom s 9 body,
  2. místo: vikinka28 s 8,7 body,
  3. místo: Alpina a Mataty8 s 8,3 body,
  Ostatní soutěžící: Andrlák s 7,7 body a paratko2323 s 6,7 body.

  Zvířata

  1. místo: anetahor s 10 body,
  2. místo: Kubík111 a Vejunkaaa s 9,5 body,
  3. místo: Pralinka2 s 9 body,
  Ostatní soutěžící: majdula2000 s 8,5 body, evzuuu(lka) s 8 body a Veryfr s 7 body.


  VŠECHNO MOŽNÉ I NEMOŽNÉ, CO JSEM NAŠLA NA ALÍKOVI

  Diskuse k Alíkovině
  Assassin’s Creed – najlepšia herná séria

  Příspěvek z 8. dubna ve 12:25.

  Matisek v něm napsal:

  Já si myslím, že ta cenzura je [příspěvek byl cenzurován z důvodu: Nevhodný názor] a že by ji měli [příspěvek byl cenzurován z důvodu: Vulgarismy], protože fakt nedává smysl, to nemůžu ani přispívat [příspěvek byl cenzurován z důvodu: Nevhodný obsah] bez toho aby nevyjela ta [příspěvek byl cenzurován z důvodu: Nelegální činnost]

  Dobrá, doufám, že tak špatně na tom ještě nejsme.

  Klubovna, stůl Doupě

  19:48:40 VeverkaČiperka123: Kdo mi půjde vysát pokoj?
  19:48:46 Růžovka2: VeverkaČiperka123: jáá
  19:49:12 VeverkaČiperka123: Růžovka2: tak jooooo
  19:49:42 Růžovka2: VeverkaČiperka123: Aaa kde máš vysavač?
  19:49:55 VeverkaČiperka123: Růžovka2: v komoře
  19:50:07 Růžovka2: VeverkaČiperka123: A kde je komora?
  19:50:24 VeverkaČiperka123: Růžovka2: vlevo od pokoje
  19:50:35 Růžovka2: VeverkaČiperka123: A kde je pokoj?
  19:50:41 VeverkaČiperka123: Růžovka2: u mě doma
  19:50:54 Růžovka2: VeverkaČiperka123: a kde je tvůj dům ?
  19:51:01 VeverkaČiperka123: Růžovka2: v Ostravě
  19:52:50 Růžovka2: VeverkaČiperka123: Kde je Ostrava?
  19:53:02 VeverkaČiperka123: Růžovka2: v Moravskoslezském kraji
  19:53:20 Růžovka2: VeverkaČiperka123: Kde je Moravskoslezký kraj ?
  19:53:35 VeverkaČiperka123: Růžovka2: v České republice
  19:54:12 Šároušek: VeverkaČiperka123: kde je Česká republika
  19:55:58 VeverkaČiperka123: Šároušek: v Evropě
  19:56:42 Šároušek: VeverkaČiperka123: kde je Evropa?
  19:56:55 darkness: Šároušek: na planetě Zemi
  19:57:16 Šároušek: darkness: kde je planeta Země?
  19:57:17 Andrlák: A kde je planeta Země?
  19:57:33 VeverkaČiperka123: Andrlák: Ve vesmíru
  19:57:44 Andrlák: VeverkaČiperka123: a kde je vesmír?
  19:57:44 Šároušek: VeverkaČiperka123: kde je vesmír?
  19:57:55 VeverkaČiperka123: Šároušek: Andrlák: úplně všude


  PRO POBAVENÍ

  Beep Beep I'm a Sheep

  Jsem si zase hrála na filosofku, no...

  Kovy vs Bůh

  Můj příspěvek, který pobavil nejvíc lidí...

  (bude postupně doplněno)


  MÍ NEJLEPŠÍ PŘÁTELÉ NA ALÍKOVI

  >X<- JMkolo83
  >X<- majdula2000
  >X<- Myšoňka
  >X<- UndiLoveMe69

  Mám ráda:

  • mé přátele, protože jsou mi vždy oporou, ať se děje, co se děje
  • knihy, knihy a zase knihy
  • dvě brilantní knižní série, a to Harry Potter a Země příběhů, v obou případech se jedná o velmi povedené fantasy série, a byť obvykle vyhledávám něco zcela jiného, mohu tyto dvě série s klidným srdcem jen doporučit
  • Wattpad, na který sama píšu
  • blogy, ať už jejich čtení, nebo i psaní mého vlastního, časem vám tady možná řeknu, jak se jmenuje a kde ho najdete
  • podzim, je to nejlepší roční období, myslete si co chcete
  • lidi, co říkají to, co si doopravdy myslí a ne to, co ostatní chtějí slyšet
  • a spoustu dalšího

  Nemám ráda:

  jednu holku, která mi už roky pije krev
  tábory, nechápu, jak je někdo může mít rád
  • řízky
  nafukovací balonky a jejich praskání, mám z nich kvůli jednomu nepříjemnému zážitku, skoro až panickou, hrůzu
  míče, hlavně ty letící, taky byste je neměli rádi, kdyby je váš obličej přitahoval stejně jako ten můj
  diskotéky a párty, protože z rychle blikajících světel, a až příliš nahlas hrající hudby mám hrůzu
  • lidi, co chtějí, abych se změnila
  • lidi, co se mě snaží donutit, abych byla společenská a chodila mezi lidi
  • lidi, co mají tendence ukončit diskusi, jen proto, že jim dojdou argumenty
  • lidi, co seznam s tím, co mají rádi, naschvál prodlužují, jenom proto, aby byl delší než seznam s tím, co nemají rádi
  • lidi, co jsou nafoukaní a egoističtí
  • lidi, co stále nechápou, že před čárkou se mezera nepíše, a za ní naopak ano (teda většinou, chápeme se)
  • lidi, co uvedou, že je jim 15 let a pak jsou schopni napsat gimnastika
  • lidi, co mě nutí vstávat brzo
  • a spoustu dalšího

  Moje vybrané obrázky:

  Já, Markét v Dollify

  Článek, který jsem napsala:

  Běžný den učitele Nováčka

  vydáno 8. července v 6:30

  „Ahh, zase ráno? Já už ty haranty nechci vidět... Co je vůbec za den? Pondělí! Neeee!“ vztekám se snad každé pondělní ráno. Za tak mizerný plat se ještě rozčilovat s takovými výtržníky. Děkuji, nechci! Dodnes nechápu, jak jsem se tenkrát mohl rozhodnout, že zbytek života strávím ve škole... celý článek

  Autorka: darkness

  Nástěnky, které jsem si oblíbila: (jen 30 nejživějších z celkem 55)

  Název Příspěvků Zakládající příspěvek Poslední příspěvek
  Soutěže pro děti Tučňáčí tajenky ~ 4 tisíce majdula2000
  30. června ve 4:36
  Adee
  dnes v 7:33
  Poděl se! ~ 350 UndiLoveMe69
  4. července v 10:40
  YuQi
  dnes v 6:40
  Vtipy Nepochopené vtipy ~ 200 Matisek
  2. prosince 2018
  LillMissAlex
  včera ve 23:18
  Harry Potter Klub pro Potterheady ~ 2 tisíce Kralinda35
  17. prosince 2019
  evzuuulka
  včera ve 22:59
  Naše městečko – Alíkov ~ 7 tisíc majdula2000
  12. prosince 2019
  Dotynka
  včera ve 20:57
  Matematika Alíkova minihra: Počítání od ledničky do nekonečna ~ 4 tisíce –MM–
  5. března 2018
  JáJá1
  včera ve 20:26
  Televize Comeback – názory, kvízy atd. ~ 200 DžungaráčekChlupáček
  4. června ve 12:14
  DžungaráčekChlupáček
  včera ve 12:47
  Zajímavé otázky ~ 2 tisíce Lacko5
  4. května 2017
  tomášektom
  včera ve 12:42
  Nástěnka, která je zbytečná... co myslíte vy? ~ 10 tisíc verbum
  1. prosince 2018
  verbum
  včera v 8:01
  Město, jméno ~ 300 Trkalek34
  24. března 2019
  Kubík111
  předvčírem ve 20:48
  Zdraví Deprese, vzpomínky, jizvy, ... ~ 300 ThinAnn
  20. ledna 2018
  Janču
  předvčírem v 10:01
  Interaktívne hry ~ 200 LillMissAlex
  2. července ve 23:48
  UndiLoveMe69
  pátek ve 20:51
  Chcete trvalé tetování? ~ 150 Hogo
  23. června ve 12:18
  Joy_Chery
  pátek ve 20:06
  Divadlo Cimrmanova nástěnka ~ 150 Mataty8
  24. března v 15:25
  anetahor
  čtvrtek ve 21:55
  Soutěž o nejlepší vizitku ~ 2 tisíce lékařský
  23. července 2018
  Hogo
  čtvrtek ve 13:52
  Vývoj Alíka Zkušební nástěnka ~ tisíc Chlorid_sodný
  11. května 2017
  Janču
  čtvrtek ve 12:19
  Co bys raději? ~ 300 UndiLoveMe69
  29. června v 15:10
  paratko2323
  středa v 15:57
  Alík Dárky od Alíka a vše okolo ~ 500 Mateas
  24. května 2019
  lenuskák9
  středa ve 12:26
  Soutěž o nejlepší fotku na různá témata ~ 800 VeverkaČiperka123
  3. března ve 20:58
  darkness
  středa v 6:31
  Klub chovatelů ~ 600 Molly58
  27. dubna v 18:55
  Šmudlinka11
  úterý ve 13:25
  Slovní sporty Slovíčkaření – přidej, odeber, nebo vyměň jedno písmeno ~ 8 tisíc aniusia
  30. srpna 2017
  Šároušek
  úterý v 7:24
  Slovní sporty Slovní kopaná se jmény ~ tisíc Emilinecka
  31. prosince 2017
  Kudrnata_brunetka
  pondělí ve 14:42
  Vývoj Alíka Nástěnka přání a stížností + nápady na vylepšení Alíka ~ tisíc dennisvet
  13. července 2017
  majdula2000
  1. srpna ve 21:11
  Lásky a vztahy LGBT ~ 250 becherkovka
  26. června 2017
  LillMissAlex
  1. srpna v 19:53
  Politika Smrt George Floyda a nepokoje v USA 60 titin
  5. června ve 23:00
  LillMissAlex
  1. srpna v 1:00
  Statistiky Kolik máte dopisů ve schránce? ~ tisíc marbo1212
  2. prosince 2017
  LillMissAlex
  30. července v 16:00
  Burza Holka hledá ~ 100 Alík
  1. června 2000
  Sušenka333
  27. července ve 20:28
  Rybí klub ~ 250 Copinka
  3. dubna ve 20:33
  Sušenka333
  23. července ve 21:53
  Jonathan Galindo 65 Adee
  12. července v 18:58
  Evženka_WarriorCats
  23. července v 8:19
  Výzvy Pište, co vám klávesnice nabízí ~ 150 Kralinda35
  6. srpna 2019
  Holka12letá
  22. července ve 14:47

  Hra, kterou jsem si oblíbila: