1754025

Vizitka naposledy upravena:
9. února 2019 v 10:05

Profilový obrázek:
Nějaká random postava vol. 2, © Ealfox

Styl vizitky:
Nuda v noci, © HelPik

Ealfox

Moje přezdívka: Ealfox
šampionka

S Alíkem kamarádím už 1 rok a 28 dní. Jsem holka. Je mi 15 let. Narozeniny mám 9. června. Mezi moje zájmy patří cestování, fotografování, historie, hry, internet, jazyky, knihy, malování, muzea, nové technologie, počítače, politika, věda a technika, vesmír. Naposledy jsem Alíka navštívila 4. června 2019, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 36 kamarádů.

Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

Co chci říct světu:

Zdravím!
Na Alíkovi nejsem ani zdaleka nováček, jsem tu už asi tak...5 let? Plus mínus. Ale rozhodla jsem se založit si nový profil a začít s čistým štítem.


O mně

Možná při troše přemýšlení z mé přezdívky uhodnete mé jméno. Je mi 14 a bydlím uprostřed Moravy.
Baví mě spoustu věcí. Věnuji se hodně kreslení, dříve spíše klasickými technikami, nyní ale převážně digitální grafice a kresbě. Zkouším také navrhovat 3D v SketchUp. Taky se už od mala věnuji focení, které občas kombinuji i s již zmíněným kreslením (pokud máte instagram, můžete se na mé ‚výtvory‘ podívat - @ealfox).

Baví mě učit se jazyky, aktuálně se učím mimo češtiny a angličtiny španělsky, německy, rusky, byl tu i jakýsi pokus o esperanto a velkým neúspěchem skončilo učení se maďarsky (varuji vás, nezkoušejte to. Zcvoknete se z toho XD). Pokud by si na tohle téma někdo chtěl popovídat, budu jen ráda! (ačkoliv to budu, i když se budete chtít pobavit o jakémkoliv tématu).
V budoucnu bych se ráda naučila i některý programovací jazyk (aktuálně zkouším základy html, chtěla bych ale vyzkoušet i jiné, více složité a využitelné jazyky). Už asi 3 měsíce píšu blog, takže pokud se chcete podívat, najdete ho na adrese ealfox.blog.cz :)

Pokud jde o školu, nejvíce mě zajímají předměty jako matematika, fyzika a chemie.
Zajímám se i o politiku a nějaké to aktuální dění (avšak do politiky bych tady na Alíkovi asi raději moc nezabrušovala).

Chceš se se mnou kamarádit?

Tak mi určitě napiš! Pokud se tedy ovšem zvládáš vyjadřovat slušně a neodpovídáš zprávami, které obsahují pouze smajlíka či slova jako hmm nebo aha. Jinak je mi jedno, kolik komu je, jestli je kluk nebo holka atd.

Má přezdívka

Je mi jasné, že má přezdívka na první pohled působí možná trochu zvláštně. Vymyslela ji před téměř 2 lety má kamarádka jako mutaci mého jména. Oslovovat mě můžete jak chcete, pokud přijdete i na mé skutečné jméno, klidně i tím, jinak ale můžete i zkracovat na Fox nebo tak něco, upřímně mi na tom nesejde. Ale prosím, neskloňujte mou přezdívku! Ve všech pádech zní stejně :D

Díky za návštěvu mé vizitky a za čas, o který jsem tě tímto textem připravila :D

Mám ráda:

Jazyky
Memes
Kreslení
Memes
Focení
Memes
Psaní
Memes
Mého králíka Nyulü :D
Memes
Diskuze
Memes
Matematika, fyzika, chemie
Memes

Nemám ráda:

Rajčata
Ananas na pizze
Hloupé agresivní lidi, kteří mají potřebu se neustále hádat
Hady a psy
Velkou část české a slovenské YouTube scény

S kým kamarádím:  (5)

Alfa_Beta, číča800, FacePalm, paratko2323, SVETLO

Kdo se mnou kamarádí:  (3)

Alfa_Beta, FacePalm, paratko2323

Moje vybrané obrázky:

Nějaká random postava vol. 2

Nástěnky, které jsem založila:

Název Příspěvků Zakládající příspěvek Poslední příspěvek
Cizí jazyky Učíte se ve škole i jiný cizí jazyk než angličtinu? 12 Ealfox
27. ledna 2019
Alfa_Beta
1. února 2019
Kam byste se chtěli podívat? zamčeno Ealfox
23. ledna 2019
SVETLO
23. ledna 2019

Hra, kterou jsem si oblíbila: