1467979

Vizitka naposledy upravena:
3. února 2018 ve 13:11

Profilový obrázek:
zvi_ptak, © Alík

Styl vizitky:
Králíček, © YOYO

Elza738

Moje přezdívka: Elza738
veteránka

S Alíkem kamarádím už 5 let a 104 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Eliška a je mi 13 let. Narozeniny mám 7. prosince. Místo, kde bydlím, se jmenuje Litvínov. Mezi moje zájmy patří cestování, filmy, hry, hudba, chat, chovatelství, internet, knihy, malování, móda, počítače, tanec, televize, zahrada, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívila 7. listopadu 2018, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 1416 kamarádů.

Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

Co chci říct světu:

Ahoj já sem Eliška je mi 12let narozeniny mám 7.prosince. Bydlím v Litvínově mam zvířátka- 3 fenečky 2 kocoura a teď mám andulku jmenuje se Pepík a dostala jsem potkana od své sestry, jmenuje se Monty . Alíka mam moc ráda je bezva, akorát ty soutěže no. Ale jinak v životě jsem vážně nemocná tam mě to mrzí, ale věřím, že se brzo uzdravím.

A NEJRADĚJI MÁM RÁDA SVOJI RODINU MÁM 2 SESTRY JEDNU 22 LETOU A DRUHOU 8 LETOU.$>@)->-;-)


Ta 8 letá se jmenuje Zuzanka, a na alíku má vlastní účet na kterém se jmenuje Zuza738 @)->- $>

Mám ráda:

Mám ráda sporty jezdím na kolečkových bruslích, hry na internetu, hudbu, tančení chodila jsem i na zumbu, začínám hrát na klavír.Dále mám ráda módu, nákupy, focení , vyrábění, malování, vaření, kamarády, filmy horory . Ráda cestuji, čtu knížky. Ráda i paličkuji což dělám od svých 9 let.
$>

Nemám ráda:

Nemám ráda hloupé lidi a lečo a cibuli a hloupé v tipy]:-)Rv

Moje vybrané obrázky:

Byli jsme u Babičky ve Ždár nad Sázavou

Článek, který jsem napsala:

Já a paličkování

vydáno 11. března 2018 ráno

Je venku špatné počasí, a ty nemůžeš jít ven za kamarády? Doma se nudíš a nevíš, jak se máš zabavit? Tak třeba rozklikni článek o paličkování na Alíkovi a dozvíš se, co to paličkování je.... celý článek

Autorka: Elza738