Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?
    Emča10

    Moje přezdívka: Emča10
    zatoulaná

    S Alíkem kamarádím už 15 let a 228 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Hana. Mezi moje zájmy patří filmy, fotografování, hry, hudba, chat, internet, jazyky, knihy, malování, móda, příroda, rodina, sport, televize, umění a zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívila 3. června 2018, nyní jsem offline.

    Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

    Co chci říct světu:

    AHOJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NĚCO TI O SOBĚ POVÍM, NENÍ TOHO MOC, ALE TO ZÁKLADNÍ A NEJDŮLEŽITĚJŠÍ.

    Už teď ti říkám, že jsi fajn, protože se díváš na mou vizitku, ale jestli budeš číst ještě dál, budeš úplně super ! R^ :D

    Ahoj. Jsem holka a jmenuji se Hana. Je mi 14 let.

    Povaha? Docela přátelská a upovídaná, ale umím se i pěkně naštvat. Kamarádů si umím vážit a ráda s nimi chodím ven.

    Co poslouchám? Poslechnu si téměř cokoli, co najdu. Mám ráda pop a rock, ale poslouchám písničky které, se zrovna poslouchají a líbí se mi. U mě se moc nedá říct, jakou skupinu nejčastěji poslouchám, poslouchám prostě písničky, ale když už tak : John Newman, My chemical romance, Fall out boy, Linkin park atd.

    Vzhled? Supermodelka ze mě asi nikdy nebude (na to mám moc ráda čokošku :D) ale úplně tlustá zase nejsem. Mám dlouhé světle hnědé vlasy a modré oči. Ráda nosím moderní oblečení, hlavně když je v černé (jedné z mých nejoblíbenějších barev - mám ráda ještě fialovou, modrou a bílou).

    Bydliště? Tě nezajímá! :D Přátelé vědí, ale můžu ti říct, že je to v Čr.

    Co ještě, třeba citát? Mám ráda - „Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ , ,,Neplač, protože to skončilo, buď rád, že se to stalo.'' a ,,Když ti někdo život ničí, usměj se a prašť ho tyčí!'' :D

    Mám strašně ráda zvířata!!! Jsou prostě úžasná. Kolikrát jsem řekla, že kdybych byla upír, raději bych vysála krev člověku než zvířátku. To mám i víceméně z knížek. Moc ráda čtu. Hlavně takové horrory a fantazy. Doma máme kočičku Issabelle plemene Ragdoll. Je úžasná! Teď má dva roky. Měli jsme i morčátko Emílka, podle kterého vznikla má přezdívka.

    Můj pohled na lidstvo? Lidstvo se rozhodlo, že se zahubí a už na tom hezky systematicky pracuje.

    Oblíbené jídlo? Mám ráda smažený sýr (říkala jsem, že modelka asi nebudu :D) a rizoto. Maso moc nemusím, ale sním všechno.

    Oblíbené činnosti? Sport - Závodně hraju badminton, ráda jezdím na lyžích a na snowboardu a miluju jízdu na inline bruslích!! Už jsem byla i na několika táborech. Škola - Mám ráda angličtinu. Měla jsem ráda i francouzštinu, ale po dvou letech jsem zjistila, že není jen pověra, jak je těžká. I ve škole i v životě miluju kreslení!!!!! Je prostě úžasné. Taky ráda zpívám (něco i tak, že se to dá poslouchat :D), ale mé žánry se na karaoke zpívají dost těžko.

    Jak jsem říkala, že ráda čtu, tak mé nejoblíbenější knížky jsou asi 'Darren Shan', Akademie Evernight, Smečka, Město z kostí... je jich hodně :)

    FACEBOOK (FB) - mám
    SKYPE - mám
    ICQ - nemám
    TWITTER - nemám

    Tak to je to podstatné. Víc vědět nepotřebuješ (a ani nechceš)!! :D

    Jestli jsi dočtl(a) mou vizitku až jsem jsi fakt dobrý(á)!! Dělala jsem ji nedávno, tak mi klidně napiš do pošty tvůj názor. Potěší mě a třeba je tady nějaká úplná blbost a já si to neuvědomuju, tak napiš. Hezký den = D

    Ps : Kdyby někdo chtěl pokecat (klidně i v Aj) tak napište. A ve škole mám Francouzštinu. Tak kdyby někdo potřeboval pomoct...

    (\/)
    ( *.*) WOW! TAK TO JE HUSTÝ!
    (____)

    (\/)
    ( -.-) JEŽIŠI,TO JE...AAA,PROČ MNĚ BUDÍTE?!
    (____)

    (\/)
    ( °.° ) CO SE DĚJE,NEUNIKLO MI NIC?
    (____)


    Tohle je boží!!!
    A tohle taky!!!


    Tak tys se dočetl(a) až sem!! To jsi úplně bezva. Díky.. :)


    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    --------------------------------------------kkkk----------------------kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk--------------------------------------------kkkk---------------------------kk----kk---------kkkkk.............................................kkkkk-----------------------------------kk----kk-----------------------kk-------kk---kk---------------------------------------------------------------kk-----------------------
    -----k-------------kkkkkkkkkkkkk--------------kk--------------------------------------------------------------------kk---------------------
    ----k------------------------------------------------kk------------------------------------------------------------------------kk--------------------
    ----k------------------------------------------------kk-------------------------------------------------------------------------kk-------------------
    ----k-------kkkkkk------------kkkkkk----------kk-----------------------------------------------------------------------kk-------------------
    -----k----kkkkkkkkk------kkkkkkkkk--------kk---------------------------------------------------------------------kk--------------------
    -----k------------------------------------------------kk---------------------------------------------------------------------kk----------------------
    ------k-----------------kkkk--------------------kk------------------------------------------------------------------------kk------------------------------k------------------k-------------------kk--------------------------------------------------------------------------kk-----kk-------------------------k---------------------kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk-----------------------------------------kk-------------kk--------------------------kkkkkk----kkk------------------------------------------------------------------------------kk------------------------kk------------------------------------kk------------------------------------------------------------------------------------------------------------kk----------------------------------------kk-------------------------------------------------------------------------------------------------------kk------------------------------------------------kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Mám ráda:

    Svoji kočičku Issabellku!!!
    čtení!!!
    bruslení!!!
    výtvarka!!!
    badminton!!!
    Simon´s cat
    TV
    počítač
    zvířata
    sýr (nej je hermelín :)))
    svou rodinu
    dobré kamarády
    ovoce a zeleninu
    Three days grace !
    Green day
    Avenged sevenfold
    atd...

    !!!KOČIČKY!!!

    Nemám ráda:

    [šedivě]zlé lidi
    když někdo pomlouvá
    ty kteří týrají zvířátka
    memusím one direction a Justina Biebra[/šedivě]


    A co víš... Možná i tebe! XP

    Moje vybrané obrázky:

    NAŠE KOČIČKA ISSABELLE

     

    Vizitka naposledy upravena:
    2. listopadu 2010 v 16:30

    Styl vizitky:
    Night (cat), © _VeRoNiQa_

    Nástěnky, které jsem si oblíbila:

    Název Příspěvků Zakládající příspěvek Poslední příspěvek
    slovní sporty Anglický slovní fotbal ~ 8 tisíc ÁjaNeumannová
    11. února 2010
    JáJá1
    16. května ve 21:13
    Kdo sem napíše v 16:16, je borec :D 🔒 ~ 900 a_u
    22. července 2014
    –MM–
    4. února 2021