Moje přezdívka: Emča10
zatoulaná
S Alíkem kamarádím už 15 let a 228 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Hana. Mezi moje zájmy patří filmy, fotografování, hry, hudba, chat, internet, jazyky, knihy, malování, móda, příroda, rodina, sport, televize, umění a zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívila 3. června 2018, nyní jsem offline.
Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.
Co chci říct světu:
AHOJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NĚCO TI O SOBĚ POVÍM, NENÍ TOHO MOC, ALE TO ZÁKLADNÍ A NEJDŮLEŽITĚJŠÍ.
Už teď ti říkám, že jsi fajn, protože se díváš na mou vizitku, ale jestli budeš číst ještě dál, budeš úplně super !
:D
Ahoj. Jsem holka a jmenuji se Hana. Je mi 14 let. Povaha? Docela přátelská a upovídaná, ale umím se i pěkně naštvat. Kamarádů si umím vážit a ráda s nimi chodím ven. Co poslouchám? Poslechnu si téměř cokoli, co najdu. Mám ráda pop a rock, ale poslouchám písničky které, se zrovna poslouchají a líbí se mi. U mě se moc nedá říct, jakou skupinu nejčastěji poslouchám, poslouchám prostě písničky, ale když už tak : John Newman, My chemical romance, Fall out boy, Linkin park atd. Vzhled? Supermodelka ze mě asi nikdy nebude (na to mám moc ráda čokošku :D) ale úplně tlustá zase nejsem. Mám dlouhé světle hnědé vlasy a modré oči. Ráda nosím moderní oblečení, hlavně když je v černé (jedné z mých nejoblíbenějších barev - mám ráda ještě fialovou, modrou a bílou). Bydliště? Tě nezajímá! :D Přátelé vědí, ale můžu ti říct, že je to v Čr. Co ještě, třeba citát? Mám ráda - „Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ , ,,Neplač, protože to skončilo, buď rád, že se to stalo.'' a ,,Když ti někdo život ničí, usměj se a prašť ho tyčí!'' :D Mám strašně ráda zvířata!!! Jsou prostě úžasná. Kolikrát jsem řekla, že kdybych byla upír, raději bych vysála krev člověku než zvířátku. To mám i víceméně z knížek. Moc ráda čtu. Hlavně takové horrory a fantazy. Doma máme kočičku Issabelle plemene Ragdoll. Je úžasná! Teď má dva roky. Měli jsme i morčátko Emílka, podle kterého vznikla má přezdívka. Můj pohled na lidstvo? Lidstvo se rozhodlo, že se zahubí a už na tom hezky systematicky pracuje. Oblíbené jídlo? Mám ráda smažený sýr (říkala jsem, že modelka asi nebudu :D) a rizoto. Maso moc nemusím, ale sním všechno. Oblíbené činnosti? Sport - Závodně hraju badminton, ráda jezdím na lyžích a na snowboardu a miluju jízdu na inline bruslích!! Už jsem byla i na několika táborech. Škola - Mám ráda angličtinu. Měla jsem ráda i francouzštinu, ale po dvou letech jsem zjistila, že není jen pověra, jak je těžká. I ve škole i v životě miluju kreslení!!!!! Je prostě úžasné. Taky ráda zpívám (něco i tak, že se to dá poslouchat :D), ale mé žánry se na karaoke zpívají dost těžko. Jak jsem říkala, že ráda čtu, tak mé nejoblíbenější knížky jsou asi 'Darren Shan', Akademie Evernight, Smečka, Město z kostí... je jich hodně :) FACEBOOK (FB) - mám Tak to je to podstatné. Víc vědět nepotřebuješ (a ani nechceš)!! :D Jestli jsi dočtl(a) mou vizitku až jsem jsi fakt dobrý(á)!! Dělala jsem ji nedávno, tak mi klidně napiš do pošty tvůj názor. Potěší mě a třeba je tady nějaká úplná blbost a já si to neuvědomuju, tak napiš. Hezký den = D Ps : Kdyby někdo chtěl pokecat (klidně i v Aj) tak napište. A ve škole mám Francouzštinu. Tak kdyby někdo potřeboval pomoct... (\/) (\/) (\/)
SKYPE - mám
ICQ - nemám
TWITTER - nemám
( *.*) WOW! TAK TO JE HUSTÝ!
(____)
( -.-) JEŽIŠI,TO JE...AAA,PROČ MNĚ BUDÍTE?!
(____)
( °.° ) CO SE DĚJE,NEUNIKLO MI NIC?
(____)
Tohle je boží!!!
A tohle taky!!!
Tak tys se dočetl(a) až sem!! To jsi úplně bezva. Díky.. :)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------kkkk----------------------kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk--------------------------------------------kkkk---------------------------kk----kk---------kkkkk.............................................kkkkk-----------------------------------kk----kk-----------------------kk-------kk---kk---------------------------------------------------------------kk-----------------------
-----k-------------kkkkkkkkkkkkk--------------kk--------------------------------------------------------------------kk---------------------
----k------------------------------------------------kk------------------------------------------------------------------------kk--------------------
----k------------------------------------------------kk-------------------------------------------------------------------------kk-------------------
----k-------kkkkkk------------kkkkkk----------kk-----------------------------------------------------------------------kk-------------------
-----k----kkkkkkkkk------kkkkkkkkk--------kk---------------------------------------------------------------------kk--------------------
-----k------------------------------------------------kk---------------------------------------------------------------------kk----------------------
------k-----------------kkkk--------------------kk------------------------------------------------------------------------kk------------------------------k------------------k-------------------kk--------------------------------------------------------------------------kk-----kk-------------------------k---------------------kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk-----------------------------------------kk-------------kk--------------------------kkkkkk----kkk------------------------------------------------------------------------------kk------------------------kk------------------------------------kk------------------------------------------------------------------------------------------------------------kk----------------------------------------kk-------------------------------------------------------------------------------------------------------kk------------------------------------------------kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mám ráda:
Svoji kočičku Issabellku!!!
čtení!!!
bruslení!!!
výtvarka!!!
badminton!!!
Simon´s cat
TV
počítač
zvířata
sýr (nej je hermelín :)))
svou rodinu
dobré kamarády
ovoce a zeleninu
Three days grace !
Green day
Avenged sevenfold
atd...
!!!KOČIČKY!!!
Nemám ráda:
[šedivě]zlé lidi
když někdo pomlouvá
ty kteří týrají zvířátka
memusím one direction a Justina Biebra[/šedivě]
A co víš... Možná i tebe! XP
Moji vizitku naposledy navštívili:
Papoušek_Nfnf, JasmineFox, Viki_show, Holkakterounemánikdorád, Hogo, JáJá1, Garfíldek12, lisiik, Nelisa a Veryfr
S kým kamarádím: (13)
a_u, ÁjaNeumannová, buffy-forever, Eleano, Garfíldek12, ivanecka-3, kacus, Kelly727, lisiik, MikiRoth, on1, PejsekNelinka a Pralinka2
Kdo se mnou kamarádí: (9)
0az9, Eliška987654321, Emilinecka, Garfíldek12, ivanecka-3, Kelly727, lisiik, MikiRoth a on1
Moje vybrané obrázky:
Vizitka naposledy upravena:
2. listopadu 2010 v 16:30
Styl vizitky:
Night (cat), © _VeRoNiQa_
Nástěnky, které jsem si oblíbila:
| Název | Příspěvků | Zakládající příspěvek | Poslední příspěvek |
|---|---|---|---|
| slovní sporty Anglický slovní fotbal | ~ 8 tisíc | 11. února 2010 | 16. května ve 21:13 |
| Kdo sem napíše v 16:16, je borec :D | 🔒 ~ 900 | 22. července 2014 | 4. února 2021 |


