Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?
  1774900

  Vizitka naposledy upravena:
  7. května v 19:40

  Profilový obrázek:
  Anime girl, © Akane-K

  Styl vizitky:
  Anime vizitka, © Bellatrix

  Emmaa

  Moje přezdívka: Emmaa
  juniorka

  S Alíkem kamarádím už 123 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Michaela. Místo, kde bydlím, se jmenuje Hawkins, Indiana. Mezi moje zájmy patří cestování, filmy, fotografování, historie, hry, hudba, chat, internet, jazyky, knihy, malování, móda, nakupování, počítače, příroda, rodina, tanec, televize, vaření, zahrada, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívila letos 10. června, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 5 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  Ahoj, jsem Míša. Mám radši, když mi ostatní říkají Michelle.

  Jaká jsem?
  Tak ostatní říkají, že jsem docela bláznívá, starostlivá, milá, hodná, chytrá atd. Sama o sobě si myslím, že jsem docela dost stydlivá. Jen tak s někým nekamarádím, takže se dá trochu říct, že jsem spíše introvert.

  Čemu se věnuji?
  Ráda tancuji, zpívám a kreslím. Taky se zabývám shiftingem, manifestací a astrálním cestováním. Ve volném čase čtu knížky, normální nebo i on-line. Nejradši plavu! Miluju plavání i potápění. Ještě si občas někam zajedu na kole. K tomu se zabývám havárií v Černobylu nebo 2. světovou válkou.

  Co poslouchám?
  Jsem člověk, který bez hudby nepřežije ani den. Dá se říct, že poslouchám skoro všechno. Nejvíc ráda mám skupiny: Queen, Calpurnia, The Neighbourhood. Mám ještě hodně oblíbených zpěváků.

  Oblíbený film nebo seriál?
  Mám hodně ráda sledování filmů a seriálů. Miluju tu pohodu a klid, který u toho mám. Můj nejoblíbenější z nejoblíbenějších seriálů je Stranger Things a film IT, IT 2.

  Jaký je můj idol?
  Už od svých deseti let se zabývám trochu tak celebritami a filmy. Sleduji zákulisí filmů a seriálů. Můj sen byl vždycky, se stát slavnou herečkou, takže znám už všechny výhody a nevýhody. Můj idol je Finn Wolfhard.

  Moji vizitku naposledy navštívili:

  julinka1, Planetka, Bětka_H, Viktorie7