Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?
  Eninka11

  Moje přezdívka: Eninka11
  super šampionka

  S Alíkem kamarádím už 1 rok a 5 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Eninka a je mi 24 let. Narozeniny mám 6. března. Místo, kde bydlím, se jmenuje Chomutov Písečná. Mezi moje zájmy patří filmy, hry, hudba, knihy, malování, příroda, rodina, sběratelství, televize, umění a zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívila dnes ve 12:57, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 52 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  Nevím co říct,ale říkám moje oblíbená barva je žlutá.A jaké zvíře chtěla být psí holčička rasa zlatý retrívr.Ráda čtu knihy různé,a nejrači mám ráda fantasy,pohádky a filmy knihy.No vlastně i v televizi koukám na animovaný, seriálový pořady jako třeba Hlasitákovi.A koukám i na ulici,Specialisti a Zoo.Koukam na nickledeonu třeba jsem viděla Henry nebezpeční,na Disney Channel koukám na Kouzelná beruška a černý kocour a U Raven doma.Proste koukám na pohádky a seriály,či dětské nebo dospělácké.A filmy ty si pouštím na koukám na internetu,mám ráda i Marvel,DC,horory,sitcom a Fantasy.Ráda kreslím na DeviantArt mám obrázky,i na wattpadu a tam píšu své knihy.Na YouTube mám pár videí.A kdyby někdo chtěl číst mé příběhy,ať napíš.A jaké mám ráda zvířata normalní či fantasy,no to je spousta.Psy,kočky,lvy,gepardy,červené pandy,lemury,surikaty,veverky,vlky,Alicornem,Pegase,Draky,šakaly,lasičky,myši,skunka,lišky,chipmunky,vydry,to je asi všechno se zvířaty.A co mám ráda za jídlo no toje spousty,a nejlepší no smažený sýr,lečo,rížové nudle ze zelinou a kuřecím masem,řízek,Těstoviny s kuřecím a nebo s tuňákem,a si vše.Co nesnáším jsou kinuti knedlíky.A hmys jsem pohodě,když jsou odemkně co nejdál,nemám ráda když lezou na mě,a pavouky to samé.Bydlím Chomutově na Píseční a toje asi vše.

  Mám ráda:

  Zvířata,kočky,psy,lvy,gepardy,levharty,vlky,lišky,bájná stvoření,přátelé,rodinu,MLP,Tlapky,Jurský svět,Mia a já,Elsa z ledového království,

  Nemám ráda:

  Nesnáším knedlíky,bramborový mám ráda ale kinutí knedlíky ne,ta pachuť mě prostě vadí,hmyz co namě leze,

  S kým kamarádím:  (1)

  PTÁČEKZPĚVÁČEK

  Kdo se mnou kamarádí:  (0)

   

  Vizitka naposledy upravena:
  3. června 2023 v 10:30

  Nástěnka, kterou jsem si oblíbila:

  Název Příspěvků Zakládající příspěvek Poslední příspěvek
  seriály The owl house (Soví dům) – animovaný seriál s LGBTQ+ – pozor spoilery 32 FanUnikitty
  5. července 2023
  Eninka11
  28. března v 11:58

  Hra, kterou jsem si oblíbila: