Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?
  1165761

  Vizitka naposledy upravena:
  9. května 2011 v 19:19

  Styl vizitky:
  Králíček, © YOYO

  EsEster

  Moje přezdívka: EsEster
  zatoulaná

  S Alíkem kamarádím už 9 let a 62 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Ester a je mi 20 let. Narozeniny mám 30. srpna. Mezi moje zájmy patří chat, internet, sport, tanec, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívila 1. června 2018, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 3155 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  Ahoj, vítejte zde :D. Jsem úplně normální holka, která navštěvuje tercii (8. třída ZŠ) na víceletém gymnáziu. Mám středně dlouhé hnědé vlasy a hnědé oči. Mám dva sourozence, sestru a bratra (kteří jsou často otravní). Ve známé společnosti a na internetu jsem vcelku komunikativní, ale jinak dokážu být velmi tichá. Moc ráda kreslím a zabývám se počítačovou grafikou. Také ráda tvořím z korálků, moji tvorbu si můžete prohlédnout na mém blogu http://a-brunette.blog.cz. Doma máme želvičku, kterou mám moc ráda. Ve volném čase ráda s někým pokecám na internetu. Alík je zatím nejlepší chat co jsem našla. Takže mě tady máte :DD.

  Mám ráda:

  Hmm... Takže ráda čtu fantasy knížky. Například Oksa Pollocková (Anne Plichotová a Cendrine Wolfová), Křídla (Aprilynne Pikeová), Rafaelova škola (Renata Štulcová). Tyto knihy opravdu doporučuju, jsou skvělé! Dále ráda kreslím, realisticky podle předlohy. Když mám cokoliv nakreslit jen tak z paměti, dopadne to katastrofálně :DD. Poté například grafika, tvoření v photoshopu, hmm a navlékaní korálek (všechny moje výtvory na blogu, odkaz v sekci about me). Také ráda poslouchám songy. Napřídlad Drive by (Train), Wrecking ball (Miley Cyrus) - nesnáším ten videoklip, ona s tím videoklipem vždy zkazí celou písničku :((, Forget Forever (Selena Gomez).

  Nemám ráda:

  Takže... Budeme optimisti a nebudeme se psát nic :D...

  Moji vizitku naposledy navštívili:

  Hromádka, verbum, Anya, Julian, číča800, Ester606, Tygrist, pepik-p, MilovníkKaktusů, Bika

  S kým kamarádím:  (10)

  2000elik, Alík, koral11, Muclánek1, veverka125

  Kdo se mnou kamarádí:  (8)

  2000elik, Ester606, Muclánek1, veverka125

  Článek, který jsem napsala:

  Jak se ze mě stala Hannah Montana

  vydáno 13. července 2011 v 9:00
  Hodně často se mi stávalo (teď už se to trochu zlepšilo), že mi spolužáci říkali, že jsem Hannah Montana, protože nosím fialovou. Proto jsem trochu změnila barvy, ale fialové mám nejvíce. celý článek
  Autorka: EsEster