Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?
  1764146

  Vizitka naposledy upravena:
  3. června v 17:39

  Profilový obrázek:
  Moje láska , © evzuuu

  Styl vizitky:
  Night (cat), © _VeRoNiQa_

  evzuuu

  Moje přezdívka: evzuuu
  šampionka

  S Alíkem kamarádím už 80 dní. Jsem holka. Narozeniny mám 23. září. Místo, kde bydlím, se jmenuje Bohnice. Mezi moje zájmy patří cestování, fotografování, historie, hry, hudba, chat, internet, jazyky, knihy, malování, móda, počítače, příroda, rodina, vesmír, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívila dnes v 8:42, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 116 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  Čau! Vítej na mé vizitce!

  Jako první vám řeknu moje nejlepší kamarádky tady na Alikovi.

  1. Veryfr <3
  S tebou je vždycky sranda, že BoZeno?:D
  2. Copinka <3
  S tebou se hezky povídá <3
  3. ZoraLastrenge <3
  A s tebou se rozvíjí moje retardace xD

  (neberu to jako první místo, druhý místo atd)

  Mám vás ráda holky <3

  JSEM ČLENKA POTTERHEAD KLUBU
  Jmenuju se evzuu (víš ze shora xD), je mi 11 let, a žiju v hezkém pokojíčku, který je plný koňských plakátů, obrázků, kalendářů a fotek: Miluju koně. Dokonce i jezdím, letos už 3 roky, bohužel ne pravidelně takže jsem se ještě nenaučila ani cválat. Dříve jsem jezdila u známý mých rodičů, která měla hoooodne koní. U ní jsem jezdila na Bylince a Charliem. Bylinka byla ČMB (Českomoravský Belgik),a Charlie kříženec shetlanda a čehosi neznámého. Bohužel, Charlie nejspíš umřel (jelikož byl HODNĚ nemocný a starý), a Bylinka se prodala :( Po roce, 4 měsících, a 20 dnech jsem ale našla teď moji nejlepší kamarádku, která má koně. Samozřejmě že jsem u ní začala jezdit! Kamarádů moc nemám, aspoň ne v reálném životě. Jsem VELMI stydlivá osoba, takže když se mnou promluví někdo starší nad 12 let (v real životě), tak se bojím až uteču. Psaní mi ale nevadí tak mi klidně napiš :D Hodně se tady kamarádím s Majdou2000 (nebo jako já s ní, nevím jestli i ona se mnou :D). Vždy jsem aktivní od 6:00 do 20:00 takže dřív ani později ti neodpovím. Jsem veliký milovník zvířat. Nejraději mám koně,kočky,psy, lišky a lamy. Doma mám jsem měla kočičku Elinku,ta ale umřela :( Teď mám bettu Draca Malfoye :D U babičky máme labradora Aronka, a čas od času hlídame jednoho z mých nejlepších kamarádů sheltii kříženou s pomeranianem Bárta. Miluju cvičení pejsků. Aronka jsem už naučila 4 povely, a to mu je 9 let! Bárta zatím nic (je hrozný retard jako já, takže je těžké ho něco naučit xD), ale snažím se mu do hlavy narvat mrtvolu (povel). Elinka uměla povel sedni, ale nepoužívám ho, protože byla hodně nemocná, a nechtěla jsem ji trápit. Kromě ježdění na koni k mým koníčkům taky patří čtení. Miluju čtení. Doma mám pár knížek a všechny mám přečtený. Nejradši mám Cesta domů,a HP. Cestu domů si určitě přectipřecti pokud jsi pejskař ;) Sice mi můžeš říkat Evzuu, ale taky mi můžeš říkat Kája! Mám dvě jmena ;) Hraju star stable online takze pokud ty TAKY napiš mi prosím. Jsem velmi retardovaná osoba tak se nelekejte! Miluju svého bratrance a sestřenici, je jim 8 a 7. Často přespávame společně u babičky, a jelikož jsem je během celé karantény neviděla moc se na ně těším! Docela často jsem smutná, mám pár jizviček na srdíčku. Když ovšem nemyslím na ty smutné věci, jsem opravdu retard. A ano, nosím brýle. Jsem velmi ráda že Alík existuje, mám tady pár dobrých kamarádů. Jsem z Ruska. Я русская девушка. No snad jsem ti řekla vše důležité, můžeš dál hrabat na Alikovi ;)


  (UPOZORNENÍ) Neurážej přede mnou Rusko, to by dobře nedopadlo..

  Mám ráda:

  Koně
  Jídlo
  Zvířatka
  Sharonkaaa
  Molly
  Moji trenérko/kamarádku
  Howrse
  Upíři deníky
  Rusko
  Moji kočičku
  Světlé růžovou
  Star stable
  Alíka:-D

  Nemám ráda:

  Školu
  Matematiku
  Šikanu
  Koronavirus
  Babiše
  Modrou
  Lidi co hejti Rusko :-E

  Moji vizitku naposledy navštívili:

  JáJá1, Lolo90, Matěj001, JMkolo83, Adee, Molly58, jenisek98, Kralinda35, Veryfr, Myšoňka

  Moje vybrané obrázky:

  Molly

  Článek, který jsem napsala:

  Jak jsem poznala mého milovaného norika Sharonka

  vydáno 3. května v 7:30

  Můj jezdecký život se zhroutil. Když Bylinku (klisničku, na které jsem jezdila) prodali, prostě jsem se smířila s tím, že už nikdy nebudu jezdit. celý článek

  Autorka: evzuuu

  Nástěnky, které jsem si oblíbila:

  Název Příspěvků Zakládající příspěvek Poslední příspěvek
  Klub chovatelů ~ 600 Molly58
  27. dubna v 18:55
  Andrlák
  dnes v 8:11
  Harry Potter Klub pro Potterheady ~ 2 tisíce Kralinda35
  17. prosince 2019
  evzuuu
  včera ve 13:30
  Otázky na evzuu 23 evzuuu
  středa v 18:10
  evzuuu
  předvčírem ve 13:55

  Hra, kterou jsem si oblíbila: