Co mu provést?

1753989

Vizitka naposledy upravena:
30. prosince 2019 v 0:12

Styl vizitky:
Widlous, © C-Webík

FacePalm

Moje přezdívka: FacePalm
super šampion

S Alíkem kamarádím už 1 rok a 1 den. Jsem kluk. Mé skutečné jméno je Martin. Mezi moje zájmy patří cestování, filmy, fotografování, hudba, knihy, komunikace, rodina, sport, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívil dnes v 16:33, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 88 kamarádů.

Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

Co chci říct světu:

Ahoj vítám tě na mé vizitce ;-)


Hádám, že mě asi moc neznáš, vůbec se nedivím. Na Alíkovi jsem sice delší dobu, ale zde moc času netrávím jako ostatní uživatelé. Občas přispěju do zdejších nástěnek, ale to je asi tak vše.Knihy:


Můj nejoblíbenější žánr je Fantasy.
Právě teď jsem dočetl: SmrtkaHudba:


Nehraji na žádný hudební nástroj, pouze hudbu poslouchám. Můj nejoblíbenější žánr je rock či metal. Poslední dobou poslouchám často kapelu Atreyu, jinak mám rád kapely jako je Green Day, Guns N' Roses, Nirvana, nebo novější které jsem si oblíbil nedávno Nothing more, The Amity Affliction...Filmy:


Nejradší mám filmy typu hororového žánru. Rád se bojím. Také mám nástěnku, která se jmenuje „Hledáme děsivé horory“.Seriály:


Nově také sleduji Anime, bohužel nejsem jako ostatní otaku lidi co min. denně zhlédnou 12 epizod, takže toho ještě nakoukaného moc nemám. Momentálně teď mám rozkoukaný Kimetsu no Yaiba a Mirai Nikki.Cestování:


Rád cestuji s rodinou po celé České republice. Poslední dobou jsem začal hrát Geocaching. Své znalosti si můžeš otestovat v mém cestovním kvíze.Hry:


V minulosti jsem hodně hrával minecraft, teď už moc hry nehraji. Nyní je moje nejoblíbenější hra Fable.

Názor na mě:


Svůj názor můžeš naspat sem.

Mám rád:

- Hororové filmy
- Komunikaci s fajn lidmi
- Zvířata
- Rock/Metal
-Zvířata
- Knihy

Nemám rád:

- Béčkové filmy
- Bezdůvodné nadávky
- Šikanu
- Týrání zvířat :-c

Moje vybrané obrázky:

Momentka 2019

Článek, který jsem napsal:

Poprvé na ledě. Dá se to opravdu tak rychle naučit?

vydáno 7. února 2019 ráno

Bruslit může umět opravdu každý, stačí se to pouze naučit. A jak jsem se to naučil já? Naučil jsem se rychle, nebo mi to trvalo několik týdnů? celý článek

Autor: FacePalm

Hra, kterou jsem si oblíbil: