1342261

Vizitka naposledy upravena:
23. listopadu 2012 ve 20:19

FlyingStone

Moje přezdívka: FlyingStone
zasloužilá veteránka

S Alíkem kamarádím už 7 let a 13 dní. Jsem holka. Je mi 23 let. Narozeniny mám 9. srpna. Naposledy jsem Alíka navštívila letos 6. května, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 2615 kamarádů.

Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

Co chci říct světu:

      Usmívej se a spokojený život Ti spadne do klína!

Lítající Šutr není moje první přezdívka na Aldovi, přesto si myslím, že je nejvydařenější. Nebudu zde prozrazovat své předchozí přezdívky. Ještě byste mě poznali a zrovna dobře by to dopadnout nemuselo. Pokud mě máte poznat, poznáte. Pokud mě poznat nemáte, nepoznáte. 

Nejsem si úplně jistá, proč mě napadlo si do vizitky vůbec něco psát. Celých 206 dní, co s Alíkem kamarádím pod touhle přezdívkou, jsem byla rozhodnuta, že sem nic nenapíši. Možná to je, protože mi stále kladete téměř ty samé otázky a mé úplně nebaví na ně odpovídat. Snažte se být maličko originální. Také se vynasnažím, co to jen půjde.

                                                       Nejčastější otázky:

  • Kolik Ti je let? --> Každý rok je mi jinak, přesto by bylo fajn si povšimnout, že to mám napsáno i s datumem naozenin na vizitce. (Mimochodem, šíleně moc mám ráda, když mi někdo přeje k narozeninám, takže kdyby jsi si vzpomněl/a, kliďánko Tvou gratulaci přijmu.^^)
  • Jak se jmenuješ? --> Moje jméno určitě není tajností. Přesto raději beru představení se mezi sebou. Ráda bych znala i Tvé jméno a do budoucna Tě jím i oslovovala. Faktem je, že moje jméno tu zná spoustu lidí.
  • Dáš mi FB, skype, icq...? --> Nejsem proti, ale přeci jen bych o Tobě věděla více. Na tuhle otázku se mě tedy prosím ptej až se budeme více znát, protože jinak je má odpověď jednoznačné NE.
  • Jak se máš? -->Ano, tuhle otázku používá snad každý. Vlastně i já jí dost často používám. Přesto jí moc ráda nemám a pokouším se jí obměňovat. Odpověď na tuhle otázku? Z 90% to bude odpověď, že se mám výborně, skvěle, ohromně, grandiózně, bombasticky a pod.

Fajn, dostáváme se k tomu, kdo nebo spíše co jsem. Jsem Lítající Šutr, co si takhle z rozmaru jednou přiletěl na svět a teď si po něm pěkně poklidně lítá. Jsem poměrně náladový šutr. Chvilku škrábu a chvilku utěšuji. Chvilku ječím a chvilku naopak zachovávám chladnou hlavu. Není výhra na mě narazit a... Modlete se, abych nenarazil já do vás. Jsem v celku milosrdný Šutr. Rád vás vyslechnu, rád vám pomohu, rád vás podržím v nelehké situaci. Nehleďte na mou tvrdou schránku. Je to jen schránka. Připadal bych vám jemnější jako bavlna? Uvědomte si, jak ta bavlna nepříjemně kouše.

Jsem tady na světě velmi rád. Rád mezi vámi proplouvám a sleduji vaše životy, které jsou naplněné ohromnými skutky, které teprve leží před vaším prahem a čekají, až o ně zkopnete a konečne si jich povšimnete. Žijte si své životy, né životy vašich blízkých či lidí ve vašem okolí. Následujte své sny a cíle a nikdy neuhybejte z cesty. Pokud tedy ta druhá cesta pro vás nebude příhodnější.

                                      Orewa dai ski!

                                                                         $>
 Aktualizace provedena dne 17. 6. 2013, na Alíkovi, uživatelem FlyingStone
---> Případné chyby mi prosím pište do pošty. Zároveň se za ně i omlouvám.

Mám ráda:

- Fotografování
- Tanec
- Zpěv
- Divadlo
- Sníh
- Sluníčko
- Lyže
- Zelenou barvu
- Úsměvavé lidi (slečny)
- Zářící očka
- Květinky (bílé lilie!)
- Zamilovaná psaníčka
- Červenou obálku v poště
- Vůni posekané trávy
- Vůni lesa
- Grep
- Granátové jablko
- Pomeranče, mandarinky
- Meruňky a třešně přímo ze stromu.
- Nálepky
- Popsané ruce
- Tetování
- Florence
- Soley
- Ed Sheeran
- The CAB
- Maroon 5
- Selah Sue
- Klasickou hudbu
- Vtipná videa
- Vtipné gify
- Vtipné lidi
- Hlavu v oblacích
- Nekonečnost mé fantazie
- Svojí maminku
- Svojeho tatínka
- Svojí sestřičku
- Voda pro slony
- Chlapec v pruhovaném pyžamu
- Dětičky
- Tábory
- Mé přátele
- Mou rodinu
- Tebe taky ;-)
- Východ Slunce
- Západ Slunce
- :-D <--- Tohohle smajla
- Zvuk příčné flétny
- Zvuk klavíru
- Pruhované ponožky
- Duhu
- Zvířátka
- Plyšáky
- Jízdu na kole
- Voleyball
- Spánek
- Gaučink u pěkného filmu
- Podzim
- Jaro
- Vansky
- Tenisky
- Nikon
- Volné kalhoty (nejlépe harémky)
- Andílky
- Přiměřený déšť
- Světlo
- Hvězdy a celou noční oblohu
- Sníh, mráz, zimu!
- Letní kino
- Tulení
- DVOJSMYSLY!

Nemám ráda:

- Cibuli
- Fronty
- Vedro