Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Co mu provést?

  1773382

  Vizitka naposledy upravena:
  15. ledna ve 14:02

  Profilový obrázek:
  G0AT:), © G0AT

  Styl vizitky:
  Nuda v noci, © HelPik

  G0AT

  Moje přezdívka: G0AT
  junior

  S Alíkem kamarádím už 22 dní. Mezi moje zájmy patří politika. Naposledy jsem Alíka navštívil dnes v 15:16, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 106 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  Mé pravé jméno je Evžen Elvír Bárabum Brara Lucie Oxana Vysoká.
  (Krkavec, který je vždy první)
  Zvíře s nepopulárními názory.
  Mé pohlaví není na Alíkovi jasně stanoveno, ale píšu převážně v ženském rodě ;) Je mi tedy jedno, jestli jsem kozel, nebo koza.
  Speciálně pro Lights ☞ (Nejsem nebinární, jen mě nebaví vás pořád opravovat, a ani mi to nevadí, stává se.)
  Nechce se mi sem zadávat svůj věk, ale přijde mi hloupé tam mít napsané, že jsem dospělák, protože se tak sama neberu, ale co už.

  468997556789894532678908765554321245620 :)
  Hraji na kytaru.
  Bipolární osobnost.
  Největší introvert a flegmatik, kterého střetneš.
  (Sobec)
  (Celkem troska)
  (Pavouk pod tvojí postelí)
  Životní cíl = Žít co nejdál od lidí.
  Peníze nebo láska? Peníze.

  Kde se vidíš za pět let?

  Asi bych lhala, kdybych řekla, že dokážu plánovat spolehlivě tolik dopředu. Pokud je jedna věc, kterou jsem se naučila, tak to ta, že je mnohem důležitější přizpůsobit se změnám, než se držet jednoho plánu děj se, co děj. Někdy nejsou ty nejlepší příležitosti součástí plánu.

  Proč se nesměješ?
  Nepřipadalo mi to vtipné.
  A co ti připadá vtipné?
  Když mi katolík napíše do pošty.

  Výslovný morální ateista ;)

  Jednou se mě katolík zeptal : "Proč nevěříš v existenci boha?"
  Pak začala náše výměna názorů...

  Podle mě je největší důkaz neexistence Boha je fakt, že existují lidi, kteří v něj nevěří. No jen si to vezmi, všemocný bůh, který se snaží, abychom v něj všichni věřili. Člověk by si myslel, že mu to půjde trochu líp.

  To je omyl on nás nenutí aby jsme v něj věřili. Každý má svobodu! Jsem si jist, že kdyby za tebou přišel a řekl "ahoj já jsem Bůh" tak by jsi stejně nevěřil a s tím nejde nic dělat. Bůh nás k ničemu přemlouvat nebude. Víra je dar! Nikdo na světě se nikdy nemůže sám rozhodnout, že se stane věřícím protože křesťanství je podle světského smýšlení nesmysl. To si musíme přiznat! My se nerozhodujeme pro Boha, ale Bůh pro nás! Mám pro tebe jednu vychytanou radu. Pokud jsi nevěřící tak to v podstatě není tvoje vina, ale Boží, že se ti nedal poznat. Každý člověk má ale určitě ve svém životě situace kdy se mu Bůh dává poznat tak je nezaspi. Já mám pocit, že když tady tak vesele argumentuješ tak se snažíš jen v sobě něco překřičet. Možná je to právě ten Boží hlas."Čemu všemu musíme nevěřit abychom mohli nevěřit" dá to práci co?

  Jo tak nenutí, aha. Takže to, co Ježíš říkal o tom pekle a věčném zatracení, není pravda? To jsem si oddychnula. A vlastně to dává smysl. Laskavý a milující Bůh by nás přece nikdy netrestal za něco, co jak sám říkáš je jeho vina a ne naše. Jinak tedy nemám dojem, že bych tady žádala o psychoanalýzu, takže si svoje teorie o tom, čemu bych věřila nebo nevěřila, nech laskavě pro sebe, jsou k smíchu.

  Pak bylo pár nadávek a konec.
  Dělejte si co chcete, věřte si v co chcete, jen mě tím neobtěžujte, děkuji ;)

  Bezboha - Sbohem
  Hoj - Ahoj

  Na fotce pojmenované 'Kaštánek' je náš kůň, kterého jsme ale z nedostatku peněz (To víte, když nemáte koně na ježdění, ale na kamarádění, moc to nevynese) museli bohužel prodat. (Na fotce je holčina, které aktuálně patří, koník se má fajn, a jezdíme se za ním koukat :))
  A Charlie je Charlie...;)

  ...

  Jaký rozdíl je mezi obilím a naší vládou? Žádný. Obojí je třeba vymlátit abychom nepochcípaly hlady.

  Chci jednou zemřít pokojně ve spánku jako můj strýc a ne v hrůze jako ty uvřískaný lidi, který vezl v autobuse...

  Přijde montér na jednotku intenzivní péče a prohlíží si pacienty, kteří jsou všichni na přístrojích. A po chvíli jim povídá: "Pořádně se nadechněte, budu měnit pojistky."

  Smrtka stopuje u silnice. Jedno auto jí zastaví a řidič se ptá:"Tak kam to bude?" "Jen do tamté zatáčky."

  Sanitka jede od dopravní nehody s těžce raněným do nemocnice, když najednou
  vysadí motor.
  Řidič se otočí a říká dozadu doktorovi: "Je to blbý, chcíplo mi to!"
  Doktor na to: "Hmm, mně taky."

  ...

  Pravá ruka: papagaja (Už jsme si dlouho nepopovídali :'()
  Pravá noha: Hogo
  Levá ruka: rapper407
  Kamarádi z farmy/zoo:
  Alpina
  Dari
  tygřice8

  Starý, moudrý učitel tetrisu: _Tetris__Player_
  Budoucí zpěvák: bojo407

  ...

  Pět důvodu, proč je váš život na ✨NIC✨

  1.✨NEMÁTE ŽÁDNÝ CÍL✨
  Cíl člověka vede dopředu. Někdy k němu vede trnitá cesta, ale když ho dosáhnete, budete se radovat. Můžete jich mít více a plnit si je postupně a mohou být i malé. Když nemáte žádný směr, vaše dny jsou prázdné. Na nic se netěšíte a nikam se neposouváte. Nevíte, co se sebou dělat. Není jednoduché si najít nějaký cíl, když vás momentálně nic nebaví. V takovém případě zkoušejte nové věci. Vystřídejte několik prací, vrhněte se do neobvyklých činností a cestujte. Něco z toho vás možná nadchne natolik, že se tomu budete chtít nadále věnovat a váš život nabere nový směr.
  2.✨NAPLÁNOVALI JSTE SI NEDOSAŽITELNÝ CÍL✨
  Mít cíl je rozhodně potřeba, ale neměli byste to přehánět s jeho velikostí. Pokud jste si stanovili vysoký cíl, který je nad rámec vašich možností, nesmíte se divit, že k němu nemůžete dojít. Možná jste z toho natolik zklamaní, že vám váš život přijde nudný a prázdný. V tom případě si stanovte jiný cíl, o kterém víte, že ho budete schopni splnit.
  3.✨ MECHANICKY PLNÍTE ÚKOLY✨
  Víte, že jsou činnosti, které musíte bezpodmínečně plnit. Máte svůj každodenní program, který se nemění. Jdete do práce či do školy, uklízíte, učíte se, vaříte a spíte. Každý den děláte neustále to samé. Výjimku představuje akorát víkend, ve kterém si trochu přispíte. Váš život se změnil v jednu velkou rutinu bez zájmů, energie a chutě do života. Plníte povinnosti bez radosti. Nesnažíte se o to, aby byl každý váš den trochu jiný. Nedopřejete si žádné radosti, děláte pouze to, co musíte.
  4.✨NEJSTE SCHOPNÍ SE OSTATNÍM OTEVŘÍT✨
  Vztahy s ostatními lidmi mají pro lidský život velkou hodnotu. Bez přátelství a lásky je život velmi chudý. Pokud jste se před ostatními z nějakých důvodu uzavřeli a straníte se jim, těžko se s někým dokážete opravdu spřátelit. Možná jste s někým v kontaktu, ale k nikomu z nich nemáte výrazně blízko. V tom případě se nesmíte divit, že je váš život prázdný. Bez přátel a protějšku se nedá žít příliš spokojeně. Být jen sám se sebou je někdy fajn, ale neměli byste se takto cítit pořád.
  5.✨SELHALI JSTE✨
  Udělali jste velkou chybu a od té doby jde váš život z kopce. Mohli jste způsobit nějakou botu již před delším časem, ale trápíte se tím neustále. Nedokážete to hodit za hlavu a jít dál. Máte pocit, že se váš život zastavil a neplyne dál. At už jste udělali cokoliv, zkuste si odpustit, protože čas už nemůžete vrátit. Nemá smysl se celý život trýznit za to, co jste provedli v minulosti. Pokud to jde, vykonejte vše, co můžete pro nápravu svého činu. Když už nemůžete nic udělat, nechte to být. Každá chyba vás má posunout dál, musíte se s ní však smířit a poučit se z ní. Pokud budete zasekli, nikam se neposunete.

  ...

  (Můžete mi říkat MOTIVÁTOR)

  Mám rád:

  Slepičky a ovečky, naši největší kamarádi ( A taky tygříci, myšky a papoušky :)) Btw.: Sloníci jsou taky fajn ;)
  Všechny lidi/zvířata, co mají rozum.

  Nemám rád:

  Koně a osly, strašně se vytahují.
  Křesťany
  (Celkově věřící)

  Moje vybrané obrázky:

  Assisi a Frida

  Nástěnka, kterou jsem založil:

  Název Příspěvků Zakládající příspěvek Poslední příspěvek
  Zeptej se G0AT na cokoliv :) 52 G0AT
  4. ledna v 16:34
  LordPatrik
  včera ve 13:41