1754486

Vizitka naposledy upravena:
3. listopadu 2019 v 15:08

Profilový obrázek:
zeme pribehu, © neznámý autor

Hogo

Moje přezdívka: Hogo
super šampion

S Alíkem kamarádím už 1 rok a 50 dní. Jsem kluk. Mé skutečné jméno je Hogo a je mi 12 let. Narozeniny mám 5. května. Místo, kde bydlím, se jmenuje docela pěkně. Mezi moje zájmy patří hudba, knihy. Naposledy jsem Alíka navštívil včera v 7:48, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 126 kamarádů.

Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

Co chci říct světu:

Ahoj, jsem Hogo. Přidej si mne do kamarádů a přidám si tě taky. Když něco budeš chtít, klidně mi napiš. Na odpověď budeš čekat chvíli, navštěvuji Alíka každý den.

Mám rád:

Knihy a hodné lidi na Alíkovi.R^R^R^R^R^R^R^R^
Také rád hraji na ukulele a na kytaru.
Kytara je drnkací strunný nástroj (chordofon) s hmatníkem. Tón vzniká rozechvěním struny napjaté mezi dvěma pevnými body – pražcem a kobylkou. Struny jsou rozechvívány drnkáním prsty nebo plektrem (lidově trsátko). Hmatník umožňuje získávat tóny zkracováním chvějné délky struny přitlačením struny na pražec. Z hlediska akustického patří kytara mezi nástroje s doznívajícím tónem. Kytara je akordický nástroj – umožňuje jednohlasou i vícehlasou hru.


Ukulele (havajsky ‘ukulele) je drnkací nástroj podobný kytaře. Obvykle má 4 struny, někdy má také 6 či 8 strun. Vyrábí se v sedmi velikostech: soprano, concert, tenor, a baritone a méně často sopranino, bass a contrabass

Nemám rád:

:-E:-E:-E:-E Nemám rád provokanty a Omáčky.

Moje vybrané obrázky:

Logo hry Clash Royale, © a_nn_ie

Hry, které jsem si oblíbil: