Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?
  1089267

  Vizitka naposledy upravena:
  4. listopadu 2010 ve 21:02

  Styl vizitky:
  Pro Lilly-Truscott, © Bellatrix

  hogreta

  Moje přezdívka: hogreta
  zatoulaná

  S Alíkem kamarádím už 10 let a 328 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Petra a je mi 30 let. Narozeniny mám 21. září. Místo, kde bydlím, se jmenuje Ostrava - Svinov. Mezi moje zájmy patří cestování, divadlo, fotografování, chovatelství, malování, nové technologie, počítače, příroda, rodina, sport, vaření, věda a technika, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívila 26. října 2018, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 8458 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  Ahoj,


  když mi bylo asi deset, vždy jsem ráda chodila na Alíka, byla to jedinná stránka, které jsem rozumněla a kde jsem se mohla bavit s dětmi. Ještě neexistoval facebook ani jiné sociální sítě, takže jsem odpovědi na své otázky vždy hledala tady. Bohužel ne vždy tady byl někdo, kdo mi dokázal opravdu objektivně a správně poradit. S postupem času člověk zjišťuje, že je spoustu věcí, které v životě možná mohl udělat jinak - a hlavně - je spoustu věcí, které ho velmi trápili a později zjistil, že to bylo úplně zbytečné. Proto se tady teď vracím - možná z nostalgie... Možná bych i ráda poradila těm, kteří mají otázky, za které se stydí a nikdo jim není schopen poradit - tak jako jsem kdysi měla já. Možná, že by věci byly jinak, kdybych byla v dětství více uvědomnělá. Nebo kdybych v patnácti nebyla střelená puberťačka, která má vždy jen tu svoji vlastní hlavu a vlastní rozum ...proto mi nebude vadit, když mi nějáka dušička napíše,když bude potřebovat:)


  Odpovědi na vaše časté dotazy:

  1)Tobě je vážně 22?
  • Vážně mi je dvacet dva jsem ráda, že mě tipujete na míň, moc se nemaluju, proto většina šestnáctiletých holek vypadá starší než já. Navíc nemám ráda takovéto "špulení pusiy do objektivu"- no prostě takové ty neuvěřitelně nepřirozené fotky, už i já si na nějaké špulení připadám příliš stará. Jsem raději taková, jaká jsem:)
  2)Když je ti dvaadvacet, proč chodíš na Alíka?
  • Protože se tady cítím bezpečně, nikdo mě neobtěžuje, můžu se bavit o normálních, běžných věcech. S dospěláky se bavím ve škole, doma, venku, všude. Člověk si rád občas odpočine.
  3)To na té fotce na vizitce, to jsi ty?
  • Ano, to jsem já.
  4) Máš blog?
  • Ano, blog mám. Začala jsem na něm dělat po maturitě (červen 2011) a píšu tam o všem možném: www.hogreta.blog.cz.
  5)Budeme kamarádi?
  • Klidně, až vás trochu poznám, klidně můžeme být kamarádi. Nemusíte se ptát. Vlastně si nepřeji, abyste se ptali: můžeme si psát a časem se staneme kamarády, nejde to na povel.
  6)Máš kluka?
  • Ano, mám.
  7)Ten kluk, kterého máš na vizitce, to je tvůj kluk?
  • Ano, je.
  8)Proč tady máš fotku svého kluka?
  • Protože si nepřeji, aby mi psali případní "zájemci", aby mě někdo obtěžoval nebo aby mi nějací chlapci psali něco, co není pro dětský web přístupné. Opravdu o to nemám zájem.
  9)Nevadí ti, že mi je sedm? ( 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, ...)
  • Nevadí, vždyť jsme na dětském webu.
  10) Máš ICQ? Skype? libimseti? lide.cz? Facebook?
  • Mám Skype i osobní facebook, ty ale nedávám, tam mám jenom přátele, které znám naživo, navíc tam příliž nechodím, mám to jen z nutnosti. Pokud mě opravdu potřebujete vidět, mám facebook svých stránek, kde mi můžete napsat: www.facebook.com/hogreta. Také se můžete podívat na můj blog www.hogreta.blog.cz a nebo mi můžete poslat mail na hogreta@seznam.cz. Můžete mi psát i tady do pošty. Ale víc po mně opravdu nechtějte:-D.
  11)Uděláš u mě výjimku a dáš mi osobní Skype / Facebook?
  • Ne, nedělám výjimky.
  12)Jakto, že už nejsi SK (správce klubovny)?
  • Protože mi na to už nezbývalo moc  času (cestovala jsem, učila se na zkoušky, ...), tak jsem raději dala prostor jiným:).        Tak a teď něco o mně

       Jsem dvaadvacetiletá, obyčejná holka. Mám vychozené čtyřleté gymnázium, chodila jsem do matematické třídy. Moje oblíbené předměty ve škole byly informatika a výpočetní technika, matika a samozřejmě tělocvik. Nyní navštěvuji vysokou školu, jsem ve třeťáku, můj studijní program se jmenuje "Informatika komunikačních technologií" a obor "Informatika a výpočetní technika".
       Ve volném čase se většinou učím, ale taky už šestnáctým rokem hraju na všechny možné druhy fléten a před třemi lety jsem začala hrát i na housle. Můj největší úspěch byl v roce 2010, kdy jsem se ještě s kamarádem a kamarádkou dostala do celostátního kola zobcovách fléten v Liberci, kde naše trio obsadilo druhé místo. Teď už hraju především pro radost.
  Nyní nejvíce času věnuji orientálním (břišním) tancům.
  Takže chodím na tréniky, snažím se pořád zdokonalovat, účasním se celostátních soutěží a vystupuju na plesech. Můžu říct, že mě to opravdu chytlo a strašně mě to baví. Dále se ve volném čase věnuji studiu vietnamštiny.
       Dřív jsem měla více koníčků: devět let jsem hrála závodně basketball, dva roky jsem závodně plavala, jako malá jsem tančila, byla redaktorkou školního časopisu a chodila do šachů. Ale šachami i tančením jsem skončila hodně brzy, už si z toho moc nepamatuju:). Ze sportů mám ráda tenis, stolní tenis, basketball, baseball, bruslení, kuželky, volejbal, ... - no už mě nic nenapadá, ale asi nepohrdnu žádným druhem sportu.
       Moc ráda cestuju, ve svém životě už jsem navštívila  Vietnam, Turecko, Tunis, Itálii, San Marino, Slovensko, Polsko, Německo, Rakousko, Chorvatsko, Řecko, Velkou Británii, Lotyšsko, Litvu, Maďarsko, Španělsko... to je asi vše. Ráda ale cestuji i po Česku, i tady je spousta krásných míst.
  Mám moc ráda přírodu a zvířata, včetně všelijaké havětě:-D. Doma chovám suchozemskou želvu (želva zelenavá-řecká) a kočku. Občas to u nás ale vypadá jako v nějaké chovné stanici, protože zachraňuju, co můžu
  - zajíčky, ježečky, ptáčky a tak. Ti u mě ale většinou mají jen přechodné bydliště:).
      
  Jestli chceš o mně vědět ještě něco víc a nebo se chceš podívat na nějaké fotografie, určitě navštiv můj blog:  www.hogreta.blog.cz :-)

  www.hogreta.blog.cz

  www.facebook.com/hogreta

  Mám ráda:

  rodinu;

  přítele;

  kamarády;

  čas, který mám jen pro sebe;

  čas strávený s milými lidmi;

  pho;

  bun cha;

  silné kafíčko;

  pořádný kus masa;

  Vietnam;

  východní filozofii a náboženství (buddhismus);

  orientální (břišní) tanec;

  cestování

  Nemám ráda:

  hloupost;

  namyšlenost;

  zlomyslnost;

  extremismus;

  rasismus;

  žárlivost; 

  pomstichtivost;

  drzost;

  strach;

  úzkost;

  únavu;

  bezmocnost

  S kým kamarádím:  (11)

  aneta1621, cli, embr, Levis, Mari1, Pralinka2, ronaldo88

  Moje vybrané obrázky:

  já:)

  Článek, který jsem napsala:

  Dobrý učitel ví, že není neomylný

  vydáno 3. března 2011 v 15:18
  Reaguji na článek Učitel má vždycky pravdu. Nebo ne? a docela mě překvapilo, že je ještě něco takového možné. V rodině máme dvě učitelky a obě musí navštěvovat školení a neustále si zjišťovat nové informace, aby své žáky učily opravdu to, co je v dané chvíli považováno za správné. celý článek
  Autorka: hogreta

  Nástěnky, které jsem si oblíbila:

  Název Příspěvků Zakládající příspěvek Poslední příspěvek
  Lásky a vztahy Láska ~ 11 tisíc Lucííínka
  24. prosince 2005
  Teer_Lee
  13. srpna v 19:43
  Politika A co rasismus? Co si o tom myslíte? ~ 600 THC-303Horn
  8. května 2005
  LillMissAlex
  30. prosince 2020
  Jsem Vietnamec a jsem na to hrdý ~ 200 Staflestepan
  8. března 2010
  dennisvet
  28. září 2018