772835

Vizitka naposledy upravena:
22. července 2018 ve 21:42

Profilový obrázek:
Tak to jsem já , © kamarad666

Styl vizitky:
Břity, © YOYO

kamarad666

Moje přezdívka: kamarad666
super šampion

S Alíkem kamarádím už 10 let a 62 dní. Jsem kluk. Mé skutečné jméno je Daniel a je mi 26 let. Narozeniny mám 6. března. Místo, kde bydlím, se jmenuje Havlíčkův Brod. Mezi moje zájmy patří filmy, hudba, chat, internet, komunikace, příroda, vesmír. Naposledy jsem Alíka navštívil dnes ve 2:31, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 71 kamarádů.

Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

Co chci říct světu:

ČAU LIDI

Já vás všechny moc zdravím:-) předem mého psaní o tom kdo jsem a co jsem se chci omluvit..ptáte se za co? hned vám na to odpovím! Můj věk je už dostatečně velký na to,abych zvládal pravopis jakž takž a nebo zcela VÝBORNĚ^ ovšem,pravda je taková,že mi to dělá problémy:-| tak se vám chci omluvit,že určitě se tu najde nějaká chybička (možná víc) tak mně prosím nekamenujte:-( NO..myslím si,že na úvod tohle stačí a teď bych konečně měl ze sebe vysoukat kdo sem,proč tu sem,co tady dělám a tak dále :))


Jmenuji se Daniel a je mi 25 let...jak dlouho jsem na Alíku to se dočtete na vizitce,ale asi bych měl povědět jak to opravdu je. Takže...pravda je taková,že sice účet tady mám,ale už si na to ani nevzpomínám :-> je to už strašně dlouhá doba...a vlastně ani bych tu nebyl,kdyby mi nepřišel email s informacemi,že tu mám účet a tak dále.. no a tak jsem se rozhodl,že se sem podívám a před pár dny jsem poprvé po těch letech sem zavítal, a zjistil jsem,že to není vůbec špatné místo :-) hodlám sem chodit každý den protože mně lákají ty kačky,a jelikož mám dva super malé synovce (zlobidla) ,tak by nebylo vůbec špatné získat nějaký dáreček pro ně! :-):-) ale tak kdybych jsem chodil jen za tímto účelem,tak bych ani nepsal tento vzkaz a tak jsem se rozhodl navštěvovat to tady i proto,že je to zase něco jiného a navíc se i rád s někým seznámím :-3 no co bych tak mohl ještě na sebe prásknout??! ... :-E nic mně teda nenapadá a to je asi špatné :/ no ale myslím,že to asi stačí O:-)O:-) pokud to někdo čte a je vás třeba víc,tak vás všechny moc zdravím a přeji pěkný den R^R^ (pokud náhodou to čte někdo v noci,tak hezký večer )

Mám rád:

Óóóóó,tak ale toho je hodně co já mám rád :-3 myslím si,že kdybych mněl vypsat vše,tak asi mi nevystačí písmenka :-D ale tak nebudu to zbytečně protahovat a napíšu jsem aspoň něco. Mám rád filmy :) muziku..a také rád brouzdám na internetu O:-) také občas někam rád vyrážim,když je venku hezké počasí :) ...hlavně mám rád fajn lidi....cením si lidí,kteří jsou upřímný a mají čisté srdce a duši :)

Nemám rád:

tak koukám,že mám teď za úkol napsat co rád nemám?...no určitě nemám rád (přímo nesnáším) falešný lidi,přetvářku a zlobu. To opravdu z celého srdce nenávidím ! dál nemám rád lidi co si hrají na někoho jiného a ve skutečnosti takový vůbec nejsou,protože člověk má být svůj a nemá se přetvařovat O:-) další věc co nemám rád je čočka a hrách...NO mám rád srandu a asi by se hodilo k tomu napsat něco vtipného a srandovního,ale myslim,že to nechám tak a nebudu se dál vyjadřovat :-D:-D ...myslim si,že bude nejlepší,když to ukončim,protože řekl bych,že už to bohatě stačí O:-)O:-)O:-)

Moji vizitku naposledy navštívili:

Adak, Copinka, Ami, číča800, Luna, nikol880, Michael73, bess, kedlubna, Májuška96

Moje vybrané obrázky:

tak tohle je fotka,která byla focená pár let zpět