Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?
  1758216

  Vizitka naposledy upravena:
  6. září 2020 v 11:35

  Profilový obrázek:
  Tak tohle jsem já... :D, © kočička2

  Styl vizitky:
  Google+, © YOYO

  kočička2

  Moje přezdívka: kočička2
  super šampionka

  S Alíkem kamarádím už 2 roky a 73 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Lenka. Naposledy jsem Alíka navštívila letos 24. srpna, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 94 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  ČUS BAMBUS!

  Jmenuji se Lenka a je mi dvanáct let. Chodím do sedmého ročníku základní školy, kde trávím spoustu mého času. Ve třídě nejsem moc oblíbená, ale vůbec mi to nevadí. :D Můj nejoblíbenější předmět je anglický jazyk a zeměpis. Nemám ráda přírodopis, no řekni mi, k čemu mi bude to, že budu vědět, jaká je nervová soustava nezmara hnědého? xD Ani tělocvik není má silná stránka, ne, že by mě nebavil, spíše mi vůbec nejde. Má nejoblíbenější aktivita v tělocviku je vybíjená a nebo přehazovaná. Mnoho fyzických aktivit mimo tělocvik svému tělu nedopřávám, ale občas si zacvičím, projedu se na kole, nebo se jen tak procházím po okolí a přemýšlím nad různými věcmi. :DD K mým oblíbeným aktivitám patří také kreslení, hraní her a nebo poslouchání písniček. Kreslím převážně svým vlastním stylem, ale občas něco vytvořím i podle předlohy. Hry hraji nejvíce, pokud je možno, retro, na herních konzolích. Má nejoblíbenější hra se nazývá Adventure Island. Můj nejoblíbenější zpěvák se jmenuje Mika a skupina BTS. xDD Mimo tyto interprety mám ve svém seznamu písní písně z konce minulého století. :D Má oblíbená barva je modrá, oblíbené jídlo je snad vše, co pochází z italské kuchyně, oblíbené zvíře je kočka. Seriály a filmy skoro vůbec nesleduji. :D Občas mám trochu zvláštní smysl pro humor, ale nenechám si ujít žádnou srandu! xD
  Jsem hodně velký strašpytel, bojím se skoro všeho, dokonce i psů nebo hmyzu. V cizí společnosti jsem zamlklá a moc toho nenamluvím, ale snažím se být k lidem milá. Skoro pořád mám dobrou náladu, ale mám i dny, kdy pořád brečím a není se mnou možnost jakékoli domluvy. Jsem velký lenoch, takže je normální, když mě celý den vidíte zavřenou v pokoji, kde pokojně ležím v posteli.
  Pokud tě něco zajímá, můžeš mi klidně napsat do pošty. :)
  Moc ráda se s tebou skamarádím, nebo hodím pokec. :D

  Moje vybrané obrázky:

  Tomíček

  Hry, které jsem si oblíbila: