Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Co jí provést?

  353428

  Vizitka naposledy upravena:
  12. června 2008 v 16:47

  Profilový obrázek:
  holka s lukem, © Alík

  Styl vizitky:
  Nostalgie, © YOYO

  Korunka147

  Moje přezdívka: Korunka147
  zatoulaná

  S Alíkem kamarádím už 17 let a 24 dní. Jsem holka. Je mi 29 let. Mezi moje zájmy patří cestování, ekologie, filmy, fotografování, historie, hudba, chat, internet, komunikace, nové technologie, počítače, příroda, rodina, sport, televize, tvoření, vaření, věda a technika, vesmír, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívila 5. června 2018, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 1839 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  Ráda se dívám na TV (televizi) a na seriály tohoto typu: My všichni školou povinní, apod. Nebo VKV. Na filmy zase: Pod jezvčí skálou, Na samotě u lesa, Vinnetou (Májovky) apod.
  Ráda poslouchám hudbu: Petr Novák, Marie Rottrová, Karel Gott... prostě hudbu a písničky, které nazpívali čeští talentovaní zpěváci a zpěvačky - - -což je hlavně za doby komunismu a 2. světové války, bohužel, dnes už to tak dobré moc není. Mám ráda PC, hrozně se o ně zajímám a o vše okolo PC (Personal Computer) Osobní počítač. Studuji IT obor IT = Information Technology = Informační technologie a to je ohledně PC. Mám ráda lidské vztahy a city.  Příroda je velice užitečná, člověk by to do ní málem neřekl. $> Ekologii, Biologii,  - - - - prostě vědy okolo přírody a přírodu samotnou.

  Ekonomiku - - - - - o tu se zajímám taky dost.

  VELICE RÁDA POMÁHÁM DRUHÝM, pokud můžu TAKŽE VÁM VELICE RÁDA POMŮŽU, ovšem bude asi zapotřebí abyste mne přijali takovou jaká jsem i s mými nedokonalostmi a chybami.

  Mám ráda:

  Počítače ,tenis,sport,plavání,zpěv, Alíka</p> <p> ,kamarády, kamarádství,,smažený květák,topinky,vepřo knedlo zelo,guláš(jaký koliv),saláty,Vepřové,Harryho Pottera(všechny díly co vyšli jak knižní tak filmové díly),řízky,Gyros v housce +psy+kočky no prostě všechny zvířata kromě myší a holubů,sladkosti,lidi opačné toho co nemám ráda,houby jen v polévce a na pizze jinak houby moc nemusím. 
  Slušné lidi, kteří jsou i inteligentní + děti, zkrátka opak toho co ráda nemám.
  Masírování, IT, přírodu, ekologii, fyziku, sport.
  Ráda lyžuju či něco vyrábím ze dřeva či keramické hlíny, natírání, řezání dřeva - ručně, štípání dřeva, nošení vody, .... zkrátka život jako před 300 - 400 lety. Včetně svícení petrolejovou lampou.
  Co se hudby týče tak ráda poslouchám Michala Davida, Petru Janů, Karla Gotta, Waldemara Matušku, Marka Ebena, Petra Koláře , Václava Neckáře, nevadí mi Helena Vondráčková za mlada, Lucku Vondráčkovou, Lucku Bílou, Petra Nováka, Marii Rottrovou. To jsou asi ti nejzásadnější co se hudby týče.

  Nemám ráda:

  Nemám ráda lži, prolhané sprosté a ošklivé lidi ,podvodníky,smaženici,houby,kuře na .ZZZRv:-Qpaprice,brokolici,žebráky a feťáky, a agresivní lidi,lidi kteří si o sobě myslí to nejlepší a o druhých to nejhorší,lidi kteří si myslí že jsou páni světa,lidi kteří nadávají bezdůvodně ostatním,lidi kteří jsou nafoukaní,lidi kteří házejí svou chybu na někoho jiného,lidi kteří házejí svůj malér na někoho jiného a chtějí aby mu člověk pomohl z maléru,lidi kteří do svého maléru bezdůvodně zatáhnou někoho nevinného,kuřáky,lidi kteří bezdůvodně na někoho použijí násilí,lidi kteří si chtějí prosadit svou za každou cenu,lidi kteří kritizují ostatní,vyděrače.ZZZRv:-Q,zloděje,vrahy,lidi kteří pořád někoho do něčeho nutí,lidi kteří si myslí že můžou všem poroučet a že ti kterým poručí že si kleknou na kolena a udělají přesně to co si ten člověk který jim poručil přál,lidi kteří si myslí že všichni jsou jejich oběti,alkoholiky taky nemám ráda lidi , kteří nadávají na někoho aniž by toho dotyčného znali. Lidi, kteří si .ZZZRv:-Qnedovedou přiznat chybu či že mají problém s něčím či někým a dávají to najevo provokujícím se způsobem. Blbečky nesnáším..ZZZRv:-QPonižování, urážení druhých, tupost, hloupost, závist, neslušné chování, mluvení sprostě , mluvení vulgárně, nerespektování ostatních včetně mladší generace. Zneužívání, podvraťáky, podrazáky apod. lidi..ZZZRv:-Q
  Když se lidi pomlouvají, nenávidí, dělají
  si naschvály nebo spolu odmítají komunikovat. Například pod záminkou
  odlišné barvy, národnosti, věku, místa bydliště nebo z jiných důvodů..ZZZRv:-Q
  Nemám ráda jakékoli drogy včetně alkoholu, cigaret - i elektronických cigaret atd.
  ZZZRv:-Q

  Moji vizitku naposledy navštívili:

  circi, Andrlák, Hromádka, Penubra_Shade, Stephense1060, kačík24, titin, Hejkal, GreefMan, al-maty

  S kým kamarádím:  (9)

  Alík, Crusher, HelPik, lev55, Mari1, Pralinka2, Teferi

  Kdo se mnou kamarádí:  (0)