Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?
  355264

  Vizitka naposledy upravena:
  20. května 2018 v 9:38

  Styl vizitky:
  Housenka, © YOYO

  Kšilty

  Moje přezdívka: Kšilty
  zatoulaná

  S Alíkem kamarádím už 16 let a 33 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Lenka a je mi 28 let. Narozeniny mám 21. prosince. Mezi moje zájmy patří filmy, fotografování, hry, hudba, chovatelství, internet, keramika, klub (oddíl), malování, příroda, rodina, tvoření, vaření, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívila 20. května 2018, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 4107 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:  Ahoooooj;-)

  Jmenuji se Lenča a jak tak koukám, už je to hodně let, co jsem se na Alíka zaregistrovala...

  Mám ráda skauta, protože tam hrajeme spoustu her a jezdíme na bezvadný tábory a na různý výpravy s kamarády;-) Taky ráda chodim na keramiku do domu dětí, umim hrát na příčnou flétnu, ale nejradši hraju na kytaru :-). Ve škole mě baví angličtina a psychologie a nebaví mě matika,fyzika a chemie. Strašně moc ráda kreslim, maluju, modeluju, vyrábim všechno možný a prostě tvořim: to mě baví moc:-). Nejraději kreslím kreslené postavičky a zvířátka. A nesmím zapomenout na focení, to je taky super! V létě ráda jezdím na kole a v zimě (sice jen fakt málokdy) bruslím, lyžovat umím jenom trochu:-> Zimní sporty moc nemusim, spíš ty letní:-) ...A v létě taky jezdím na kolečkových bruslích. Taky mám ráda ježdění na koloběžce, strašně jsem si tenhle způsob cestování oblíbila. Mám moc ráda výlety všeho druhu: Na kole, pěšky, autem, vlakem...Ráda poznávám památky, přírodu a nová místa;-).Má nejlepší kamarádka se jmenuje Nelďa a je fakt super,je s ní sranda a nikdy se spolu nenudíme!;-)! Strašně ráda trávím čas se svými kamarády. Moje nejoblíbenější jídlo je kuřecí maso na kari(nebo směs na kari s jablky!mňam!!R^ ) a taky špagety. Vůbec ale vůbec nemam ráda: rybí pomazánku, nivu, hermelín a ještě určitě něco:->. Doma mam pejska Scottyho je to West highland white teriér a mam ho moc moc ráda,je to můj mazlík a hrozně rád se učí novým věcem!! Mam bratra Martina kterému je 20 let. Mojí veeeeeeelikááánskou zálibou jsou animované filmy a vše okolo nich.;-) Moje nejoblíbenější skupina je Westlife a Owl city a moc ráda poslouchám a zpívám písničky z animovaných filmů, hlavně ze Lvího krále, moc se mi líbí, no jo, můj nejoblíbenější filmR^:-). Strašně ráda bych chtěla vytvořit animovaný film, nebo se na něm alespoň podílet;-). Taky mam ráda Bryana Adamse... Moc pro mě znamená rodina, láska a přátelství. Hrozně moc....$>.@)->- Mám strašně moc ráda Geocaching:-).... A to už je asi tak všechno;-). Můžete mi napsat do pošty, moc ráda si s vámi popovídam:-) Tak ahoooj, Lenča;-)


  ;-)


  Mám ráda:

  ;-)Mam moooc ráda animované filmy, např.Lví král, Hledá se Nemo, Medvědí bratři, Doba ledová, Auta(Cars), Spirit, Madagaskar, Shrek, Za plotem, Surfˇs Up, Kung Fu Panda, Wall-e, Ratatouille....Samozřejmě je jich víc;-) To bych mohla povídat donekonečna;-)......Lví král je muj úplně nej nej, nejoblíbenější film, mě se strašně líbí a mám ho moc ráda;-)... ANIMOVANÝ FILMY JSOU PROSTĚ SUPEEEEER!;-) Animované filmy mají svoje kouzlo: Vždyť hodně z nich má důležité poučení, jsou tu většinou příběhy o lásce, o přátelství....i proto je mám tolik ráda....;-)

  Vždycky, když usednu k počítači, najedu si na jednu stránku a tam si pouštim videa, písničky, scénky z animovaných filmů...zpívání mě taky baví, tak si k tomu občas zpívam...:-D Teď jsem si moc moc moc oblíbila novej film Bolt: Pes pro každý případ, je úúúžasnej a nádherně animovanej;-)

  Moc bych se chtěla stát animátorkou, dělat animovaný filmy, pohádky....hrozně moc ráda si kresim obrázky z animovaných filmů;-)...Pracovat u filmu by mě moc bavilo...no, uvidíme:-D.....nebo bych moc chtěla pracovat s grafikou obecně, vystudovat grafickou školu a pak pracovat v ateliérech nebo děla grafiku časopisů, atd....:-)


  "Hakuna matata! Ta dvě slovíčka zněj. Hakuna matata, není nápad zlej. Vše co tě trápí, rychle za hlavu dej. Tohle učení, tě odmění, hakuna matata!";-)


  sandra4000- Moc fajn kamarádka, má moc ráda vlky jako já :)

  Nemám ráda:

  Lži, podvody, vychloubačný a moc nafintěný lidi a taky matiku, fyziku a chemii! :-$

  Moji vizitku naposledy navštívili:

  vikiliky, Freťule, giri25, Kelly727, Linda-Le, Caroline8, a_u

  S kým kamarádím:  (0)

  Kdo se mnou kamarádí:  (2)

  Moje vybrané obrázky: