1756586

Vizitka naposledy upravena:
30. dubna ve 14:23

Styl vizitky:
Nuda v noci, © HelPik

Kulisek654

Moje přezdívka: Kulisek654
voříšek

S Alíkem kamarádím už 25 dní. Jsem kluk. Je mi 15 let. Mezi moje zájmy patří hry, hudba, věda a technika. Naposledy jsem Alíka navštívil včera ve 22:07, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 10 kamarádů.

Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

Co chci říct světu:

Zdravíčko :-)Jsem tu nový, ale doufám, že spolu budeme pěkně vycházet..

Mám rád:

Tak asi nejvíc ze všeho trávím svůj volný čas na počítači, případně hraním Badmintonu a na tom kompu jsou takové ty klasiky typu Hraní her, ale dokonce i pozorování všelijakých videí, nejvíce miluji asi memes ;-)
Možná to zní podivně.. ale baví mě škola.. ačkoliv je už celkem náročná.. skoro si ani zápisi nedělám.. stačí mi jen poslouchat v hodině, proto mám také doposud stále samé ]:-)

Nemám rád:

Nevím co nemám rád :-D
Tak když mě někdo třeba nějak provokuje, nebo mě napadne, tak mě to až tak neštve, protože mu potom můžu dát pěknou ránu mezi voči :-D ale jistě, že to nedělám každému.. opakuji stejnou mincí.
Co ale uplně nenávidím tak je hlavně hmyz, co je rychlej.. vážně.. pavouk tarantule.. klidně vezmu do ruky.. ale nějakýho naboostěnýho sonica co letí proti mě po zemi.. no.. opravdu ne :D nebo třeba aj brouk co my leze někde po stěně a potom začne lítat.. taky supr :D

Moji vizitku naposledy navštívili:

Trkalek34, SVETLO, Markétka8, matla, JáJá1, paratko2323, Ami, hajný

Moje vybrané obrázky:

holka sedí, © Alík