Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.

Nuda večer, © HelPik

kytarystka05

Moje přezdívka: kytarystka05
    juniorka

S Alíkem kamarádím už 38 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Klára. Narozeniny mám 6. ledna. Mezi moje zájmy patří divadlo, hudba, chat, jazyky, knihy, komunikace, malování, nakupování, rodina, sport, tvoření, umění, vesmír. Naposledy jsem Alíka navštívila včera v 18:08, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 83 kamarádů.

Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

Co chci říct světu:

Ahoj a vítám tě tady.O=

ANO, já doučuji tady přes alíka
    Tady na nástěnce https://www.alik.cz/n/vyuka-s-mymi-zajemci se budeme různě domlouvat, kdy a jak budou probíhat naše hodiny. Budu tam taky posílat domácí úkoly a všechno tohoto se týkajícího.
    Bude se vyučovat matematika a čeština-učivo prvního stupně (především 3,4,5 třída).
    Bude se vyučovat především v pondělí, úterý a ve středu mezi 11:15 a 13:00 nebo mezi 19:20 a 19:40. - já ale budu upřednostňovat časy kolem poledne.
    _________________________________________________________________

Sport vs. Já
    Já jsem na tom se sportem řekla bych dobře.
    S bráchy a sousedy hraji fotbal, vybíjenou.
    Já jsem chodila na judo a atletiku. Judo mě samo o sobě bavilo a to asi proto že mi to šlo i bez jakékoliv velké námahy. Ale nebavilo mě se prát. Takoví ty zápasy. To fakt ne. Tak jsem skončila.
    S atletikou jsem taky skončila. Mě totiž nebavil třeba skok do písku, házení do dálky atd. Mě totiž bavil běh. A taky mě pořád baví.
    Teď běhám amatérské závody. V těchto závodech jsou většinou kategorie děti-běh tak na 1 km a muži-ženy-závody tak na 5 km. Závodit na tak krátké trase mě nikdy moc nebavilo. A tak běhám za kategorii ženy-5 km. Naposledy jsem běžela Cebius Run kategorie ženy na 5 km a byla jsem druhá. Ano z dospělých jsem byla druhá-bylo mi 10 let. Pro mě to byl velký úspěch. A dokonce jsem byla i v městském zpravodaji-Byl to výkon obdivuhodný (tak nějak to tam o mě psali)