Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?
  1757274

  Vizitka naposledy upravena:
  2. ledna 2020 v 9:51

  Profilový obrázek:
  klaun, © Alík

  Styl vizitky:
  Tajemství, © Johnyx

  Ledge-Abyss-Final-Leap-Keith

  Moje přezdívka: Ledge-Abyss-Final-Leap-Keith
  veteránka

  S Alíkem kamarádím už 3 roky a 72 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Simona. Narozeniny mám 24. května. Místo, kde bydlím, se jmenuje Essex;-). Naposledy jsem Alíka navštívila letos 22. července, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 101 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  vybírám si tak styl vizitky... na jeden kliknu, jelikož mě zaujme názvem...pak po otevření své vizitky koukám s údivem, že vizitka o mně dost napovídá...v dolní části vizitky můžete spatřit logo jedné z mých nejoblíbenějších kapel!:-):-)

  Breaking Benjamin je americká metalová skupina z Pensylvánie. Založila ji v roce 1998 dvojice Benjamin Burnley a Jeremy Hummel. Název Breaking Benjamin vznikl z jednoho Benjaminova sólového pokusu, kdysi v jednom klubu při zpívání písní Nirvany mu upadl mikrofon a rozbil se.

  v následující části se dozvíte základní informace o Ledge-Abyss-Final-Leap-Keith v podobě rozhovoru

  O=přeji hezký den, slečno. vítám vás v tomto zvláštním světě, který neřídí prezident, ani zde nevládne král, ale neobyčejný pes alík!

  8=zvláštní, ale abych řekla pravdu, naše vláda mi chybět nebude, chce to změnu a už jen proto, že mě tento vlkodlak začíná fascinovat!

  O=sice to není vlkodlak, ale kouše pěkně! jedna holčina kdysi vlezla do jedné z tajemných a zakázaných chodem a asi si dokážete představit co se stalo! přišla o obě...jen vás děsím.

  8=no, děkuji! začínám se vás děsit, asi jako většina lidí se děsí Keitha Flinta...

  O=keith, co? keith je jedna z částí vaší přezdívky...povězte, podle čeho celá vaše přezdívka vznikla.

  8= ledge je v anglickém jazyce římsa. nepléct s ledger, to je zase herec, ten neee! abyss je můj nejoblíbenější hit od kapely three days grace a také to na sebe pěkně navazuje, jelikož abyss je propast - z římsy do propasti, scary.;-)

  O=a dál? jaké je vaše skutečné jméno?

  8=dvě otázky najednou? berte mě jako chlapa, který nedokáže dělat dvě činnosti najednou, natož odpovídat na dvě otázky najednou v tomto děsivém interview. jinak... final leap je v překladu poslední skok. poslední skok do cíle, myslete pozitivně. ;-)

  O=a keith je váš manžel! (smích)

  8= trefa! chodím s klukem, který vypadá nemlih jako on...přemlouvám ho, ať se obarví nazeleno, ale prý mě zas tolik nemiluje. (smích)

  O=poslední dotaz pro dnešní večer zní...jaké jsou vaše zájmy?

  8=ohh, čekala jsem něco pikantního a ona přišla tahle slabárna. na jednom ze svých zájmů právě pracuji! (nalévám si frisco do skleničky)

  no, teď si říkáte, že jste se toho o mně moc nedozvěděli. co už...jsem uzamklá jako truhla, ale jestli chcete, dám vás svůj klíč! náš vládce alík dal pravidlo...v tomto světě nejsou žádná pravidla, ani zákony! ptejte se mě na co chcete, buďte mými přáteli, klidně i nepřáteli, kritizujte mě, a až mě potkáte v baru, či na nástěnkách, říkejte mi klidně jenom Ledge. bude to pro vás snažší.;-);-);-)

  Článek - Svět očima Ledge-Abyss-Final-Leap

  ]:-)]:-)]:-)
  Kdo jsme? Lidé?
  Netuším, kdo jsme a jakou úlohu tu na zemi máme, ale vím jistě, že lidé nejsme. Slovo "člověk" (např. v angličtině "human") jsme si díky inteligenci, což je dar, který jsme od matky přírody dostali, sami vepsali do slovníku. Možná nás příroda stvořila jako ostatní tvory - abychom vedli konkurence, války, a ten silnější přežil. Nebo jsme něco víc? Matka příroda nám nedala příručku, pouze nás vyslala do boje. Jediné, za čím se všichni plazíme, jsou pudy. Ty nás ve většině případů zavedou do cíle. Ale je to opravdu vše? Milý čtenáři, napadá tě jiná teorie? Doufám, že ano. My díky své inteligence můžeme být něco více. Velká část nás samotných toto zcela nepochopila. Nemusíme se chovat jako zvěř - jíst, spát, mít sex... Můžeme se zdokonalovat, když vlastníme dar - inteligenci.
  V co věříme?
  My jsme schopni věřit i v největší bludy, když jsme správně zmanipulováni. Jako příklad bych uvedla dítko, které se narodí do rodiny křesťanů, kteří žijí pouze pro tento nesmyslný zájem. Už od počátku svých věků pozoruje po večerech své rodiče recitovat modlitby, verše z bible, v ranních hodinách vstupovat do kostela na mše, všimne si matčinného řetízku ve tvaru křesťanského kříže. Pod vlivem rodičů mu to samotnému začne časem imponovat. Přestane náhle vnímat realitu.
  V dobách dávných, kdy vesmír nebyl prozkoumaný, vznikala náboženství, protože my jsme si nedokázali vysvětlit, za čím stojí např. změny ročních období, jednotlivé odstíny barev, a to pro nás nejpodstatnější, ale zároveň nejzáhadnější - kdo nás stvořil. Za vším stojí pán bůh.
  Náboženství měla být z mého pohledu pouze v přechodném období. Proč teď, když jsme díky NASA informováni o všech procesech, objektech a změnách ve vesmíru, máme věřit v to, že vysoko nad námi trůní někde v mlhovině nám blízký muž a všechny nás jestřábím zrakem pozoruje? A teď nehovořím pouze o náboženství, které je z mého pohledu fanatismus a točení se za bludem. Pro nás je mnohdy snažší věřit v báchorky. Stále bychom měli mít na paměti, že věřit máme pouze sami sobě. Ani rodičům ne. My máme sklony ke lhaní. Znám případ, kdy otec zalhal dceři, že její přítel zemřel před několika hodinami při horolezectví. Důvol ke lhaní měl, protože chlapci vlastní dceru nepřál. Jevil se mu jako feťák, a proto se ho snažil od dcery nějakým způsobem odehnat. Dívka mu však uvěřila, vyběhla pod vlivem okamžiku z bytu a skočila pod první jedoucí kamión.
  Opravdu, věřme pouze sami sobě.
  Jsme všichni schopni tvorům stejné rasy ublížit?
  Vzhledem k tomu, že nám příroda vyvinula svaly a schopnost obranných reakcí, pak ano. Jen slaboch se v boji nechá porazit? Ukážeme si situaci, kdy na vaši krásnou dceru míří psychopat s pistolí a otec se vší hrdostí rychle zareaguje a stoupne si před střelce, aby raději zavraždil jeho. To je hrdinství. Pak je tu ale situace, kdy nás na tiché ulici přepadne ozbrojený mladík. Slaboch se rozbrečí a začne křičet o pomoc, ale vzhledem k tomu, že může být pozdější večer či naše bydliště se nachází u lesa na pokraji civilizace, je potřeba znát základy sebeobrany. Že to nezvládneme? Zamysleme se, že v tuto chvíli jde o náš život. Přijde mi rozumější jít na kroužek (kurz) sebeobrany, krav magy nebo juda, než zabývat se totálně zbytečnými zájmy např. dramatický kroužek. Stane se z nás "celebritka", ale k čemu nám to bude, když se v nebezpečné sitaci neubráníme? Dále je podstatné u sebe nosit nůž nebo alespoň pepřový sprej a na osmnácté narozeniny si udělat zbrojní průkaz, protože my jako tvorové jsme schopni fyzicky ublížit, stačí trocha odvahy. My všichni uvnitř sebe nosíme odvahu, a to, že nejsou podobná konkrétní témata pro slabé povahy? Tohle je realita a nehodlám ji zkreslovat. Už od mládí si zvykejme např. na krev, protože nikdy nevíme, kdy se do podobné situace dostaneme.
  V době války museli do boje všichni mladí muži bez ohledu na to, zda se krve štítějí. Silnější muži přežili a ti slabší skončili rozdrceni, že po nich samotných ani knoflík nezůstal celý. Ale my si určujeme svoji budoucnost! Nepodceňujme se!
  Základní triky, jak být silný a zvítězit nad každým:
  odvaha
  vysoké sebevědomí
  alespoň dvě hodiny denně v posilovně
  jíst proteiny
  kroužky - judo, krav maga...
  kapesný nůž, pepřový sprej, dále pistole, puška či jiná zbraň pro zastrašení
  pokusit se být v situaci bezcitný
  Co je to láska?
  Láska je pouze abstraktní slovo. Silnou vůlí jsme schopni se zamilovat do kohokoli na světě. Stačí, když se na dotyčného jednoduše řečeno - upneme, v našich hlavách si ho pomocí sugesce umístíme na vrchol a pokusíme se v něm hledat pouze pozitiva. Já odhaduji, že i na největší stvůře světa lze najít pozitivum např. modré oči nebo jemný hlas, zatímco uvnitř sebe se jí ukrývají temné stránky psychopatismu. Dále se soustředíme na to, jak často na osobu, do které se chceme zamilovat, myslíme.
  Pro začátek si cíleně vyhraníme hodiny, kdy náš mozek bude zpracovávat pouze informace o téže osobě. Zde je také důležité zapojit fantazii a osobu si spojit pomocí asociace s něčím, co je vám blízké a líbí se vám. Poté si ji umístíme např. na displej počítače. Začneme ji brát jako samozřejmost a tím, že si na ni zvykneme, v našem těle se začnou rozvíjet city. Jak snadné. Odhaduji, že nešťastná láska, která trvá léta, neexistuje. Za každé situace funguje přeprogramování našich mozků a následně citů, aby se spoutaly k někomu jinému.
  Nesouhlasíte tu s mými názory? Já vás za to neukousnu, nejsem Alík. Nejsem dobro. Nejsem zlo. Jsem to pouze já, Ledge-Abyss-Final-Leap.

  Na závěr bych uvedla několik bodů pro upřesnění:

  > Ježíšek neexistuje, o dárky se každé Vánoce stará vaše matka.
  > Psychická bolest není horší, než fyzická. Psychická se dá u psychoterapeuta vyléčit, fyzická mnohdy ne. Např. když máme rakovinu nebo závážný syndrom (Marfanův syndrom...)
  > Vegetariánství není normální, pokud máme rádi králíka jako domácího mazlíčka, tak ho mějme rádi i jako pochutinku.

  Mám ráda:

  ???
  satana]:-)
  three days grace s mattem walstem]:-)
  písně: abyss a one too many:-3
  klauny]:-)
  sebe (ironie)]:-)

  Nemám ráda:

  ???
  tato kolonka zůstane z neznámých důvodů navždy nevyplněna.

  Moje vybrané obrázky:

  my portrait

  Nástěnka, kterou moderuji:

  Název Příspěvků Zakládající příspěvek Poslední příspěvek
  Interview s Ledge-Abyss =) 9 Ledge-Abyss-Final-Leap-Keith
  4. června 2019
  Ledge-Abyss-Final-Leap-Keith
  5. června 2019