Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?
  Ledge-Abyss-Final-Leap-Keith

  Moje přezdívka: Ledge-Abyss-Final-Leap-Keith
  veteránka

  S Alíkem kamarádím už 4 roky a 121 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Simona. Narozeniny mám 24. května. Místo, kde bydlím, se jmenuje Essex;-). Naposledy jsem Alíka navštívila 5. prosince 2022, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 112 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  vybírám si tak styl vizitky... na jeden kliknu, jelikož mě zaujme názvem...pak po otevření své vizitky koukám s údivem, že vizitka o mně dost napovídá...v dolní části vizitky můžete spatřit logo jedné z mých nejoblíbenějších kapel!:-):-)

  Breaking Benjamin je americká metalová skupina z Pensylvánie. Založila ji v roce 1998 dvojice Benjamin Burnley a Jeremy Hummel. Název Breaking Benjamin vznikl z jednoho Benjaminova sólového pokusu, kdysi v jednom klubu při zpívání písní Nirvany mu upadl mikrofon a rozbil se.

  v následující části se dozvíte základní informace o Ledge-Abyss-Final-Leap-Keith v podobě rozhovoru

  O=přeji hezký den, slečno. vítám vás v tomto zvláštním světě, který neřídí prezident, ani zde nevládne král, ale neobyčejný pes alík!

  8=zvláštní, ale abych řekla pravdu, naše vláda mi chybět nebude, chce to změnu a už jen proto, že mě tento vlkodlak začíná fascinovat!

  O=sice to není vlkodlak, ale kouše pěkně! jedna holčina kdysi vlezla do jedné z tajemných a zakázaných chodem a asi si dokážete představit co se stalo! přišla o obě...jen vás děsím.

  8=no, děkuji! začínám se vás děsit, asi jako většina lidí se děsí Keitha Flinta...

  O=keith, co? keith je jedna z částí vaší přezdívky...povězte, podle čeho celá vaše přezdívka vznikla.

  8= ledge je v anglickém jazyce římsa. nepléct s ledger, to je zase herec, ten neee! abyss je můj nejoblíbenější hit od kapely three days grace a také to na sebe pěkně navazuje, jelikož abyss je propast - z římsy do propasti, scary.;-)

  O=a dál? jaké je vaše skutečné jméno?

  8=dvě otázky najednou? berte mě jako chlapa, který nedokáže dělat dvě činnosti najednou, natož odpovídat na dvě otázky najednou v tomto děsivém interview. jinak... final leap je v překladu poslední skok. poslední skok do cíle, myslete pozitivně. ;-)

  O=a keith je váš manžel! (smích)

  8= trefa! chodím s klukem, který vypadá nemlih jako on...přemlouvám ho, ať se obarví nazeleno, ale prý mě zas tolik nemiluje. (smích)

  O=poslední dotaz pro dnešní večer zní...jaké jsou vaše zájmy?

  8=ohh, čekala jsem něco pikantního a ona přišla tahle slabárna. na jednom ze svých zájmů právě pracuji! (nalévám si frisco do skleničky)

  no, teď si říkáte, že jste se toho o mně moc nedozvěděli. co už...jsem uzamklá jako truhla, ale jestli chcete, dám vás svůj klíč! náš vládce alík dal pravidlo...v tomto světě nejsou žádná pravidla, ani zákony! ptejte se mě na co chcete, buďte mými přáteli, klidně i nepřáteli, kritizujte mě, a až mě potkáte v baru, či na nástěnkách, říkejte mi klidně jenom Ledge. bude to pro vás snažší.;-);-);-)

  Mám ráda:

  ???
  satana]:-)
  three days grace s mattem walstem]:-)
  písně: abyss a one too many:-3
  klauny]:-)
  sebe (ironie)]:-)

  Nemám ráda:

  ???
  tato kolonka zůstane z neznámých důvodů navždy nevyplněna.

  Moje vybrané obrázky:

  my portrait

   

  Vizitka naposledy upravena:
  25. srpna 2022 v 11:07

  Profilový obrázek:
  klaun, © Alík

  Styl vizitky:
  Tajemství, © Johnyx

  Nástěnka, kterou moderuji:

  Název Příspěvků Zakládající příspěvek Poslední příspěvek
  Interview s Ledge-Abyss =) 9 Ledge-Abyss-Final-Leap-Keith
  4. června 2019
  Ledge-Abyss-Final-Leap-Keith
  5. června 2019