Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?
  Limončik

  Moje přezdívka: Limončik
  zatoulaná

  S Alíkem kamarádím už 7 let a 320 dní. Jsem holka. Mezi moje zájmy patří cestování, divadlo, ekologie, historie, chat, chovatelství, knihy, komunikace, malování, móda, muzea, příroda, rodina, tvoření, umění, vaření, věda a technika, vesmír a zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívila 12. února 2017, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 206 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  Myslím, že dobrým začátkem je ahoj. Dál jsem to zatím nevymyslela. Hm.


  Jsem slečna mezi dvaceti až třiceti, ale věk pro mne obecně důležitý není. Vážně, jsem tu kvůli diskuzím, ne hledání potenciálního manžela.


  Mám docela ráda historii - původně mne tedy bavili rytíři a princové a skončila jsem u první světové. Byla to docela bláznivá shoda náhod. Teď každopádně asistuji při vydávání Českých Listů Historických. Zejména tím, že pravidelně zvedám tlak hlavnímu tvůrci, aby se z toho věčného sezení za počítačem nesložil.


  Také ráda čtu - v poslední době se mi líbila například kniha Zloděj času. Dobrá byla i Babička pozdravuje a omlouvá se. Neměla bych zapomenout na Zeměplochu a Harry Potter je samozřejmě klasika, vyrůstala jsem na něm a občas předstírám, že jsem kouzelnice. Pokud potkáte osobu s hůlkou a kloboukem, jak se s podobnými lidmi potlouká městem, mohu to být já.


  Kdysi mne bavila chemie, matematika i fyzika. Teď už do školy nechodím. Ale ráda bych těmto předmětům zvedla reputaci. Nejsou zase tak těžké! A jde si s nimi užít spousty legrace.


  Zajímám se i o módu, ačkoliv módně oděná moc nechodím. Je to svým způsobem umění a mne baví se koukat na precizně vypracované šaty, halenky,... Nechávám se tím inspirovat. Miluji barvy a hraní si, líbí se mi styl 20.-50. let, ale i secese, renesance, baroko, éra Jane Austenové... (A vážně se mi líbí steampunk!) Čímž se ostatně dostáváme k dalším věcem - mám ráda například Lásku v bílém pekle, Rozum a cit či Northangerské opatství. Více mužnosti mužům a ženskosti ženám by ostatně neuškodilo.


  Když mám chuť, maluji nebo pletu z bavlnek. V ani jednom nejsem moc dobrá, ale o to nejde. Dělá mi to radost. Stejně jako psaní a vymýšlení si příběhů. Člověk by se měl věnovat tomu, co ho baví a naplňuje, protože jinak jde o nespokojeného morouse. A hlavně nešťastného.


  A asi bych na sebe mohla prásknout, že mám ráda kočky a vlastním jeden kus černého chundeláče. Nebo spíš on vlastní mne. Kočky, no.

   

  Vizitka naposledy upravena:
  6. září 2016 ve 21:51

  Nástěnka, kterou jsem si oblíbila:

  Název Příspěvků Zakládající příspěvek Poslední příspěvek
  knížky a literatura Knížky aneb Co čteš ~ 3 tisíce adamcim
  9. prosince 2006
  taninkasarinka
  21. dubna ve 13:22