1735326

Vizitka naposledy upravena:
14. dubna v 7:41

Profilový obrázek:
Klid.., © neznámý autor

Styl vizitky:
Black rose, © Xx-Miva-xX

limouse

Moje přezdívka: limouse
super šampionka

S Alíkem kamarádím už 2 roky a 5 dní. Jsem holka. Narozeniny mám 23. srpna. Místo, kde bydlím, se jmenuje Teplice. Mezi moje zájmy patří cestování, filmy, fotografování, hudba, chat, jazyky, keramika, knihy, muzea, nakupování, příroda, rodina, tanec, tvoření, umění, vesmír, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívila letos 16. dubna, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 234 kamarádů.

Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

Co chci říct světu:

Lidé jsou často nerozumní, nelogičtí a sobečtí. Přesto jim odpusťte. Budete-li k nim laskaví, stejně vás obviní ze sobectví a nízkých motivů. Zůstaňte laskaví. Budete-li úspěšní, získáte některé falešné přátele a opravdové nepřátele. Přesto pokračujte. Budete-li upřímní a čestní, lidé vás podvedou, vy ale zůstaňte upřímní a čestní. Strávíte-li léta budováním něčeho, co vám jiný zničí přes noc, budujte znovu. Naleznete-li štěstí, klid a mír, budou vám závidět. Zůstaňte šťastní. Na dobro, které uděláte dnes, zítra lidé zapomenou. Přesto dál dělejte dobro. Dávejte světu to nejlepší, co je ve vás, a i když to nemusí stačit, přesto dávejte dál.

Mám ráda:

Hudbu
Postel
Tanec
Klíč
Letadlo
Moře
Měsíc
Noc
Mobil
Tmavé věci
Trampolínu
Julču
Filmy

Nemám ráda:

Když mě někdo ignoruje
otravující mouchu co bzučí do ucha
Sladký popcorn
Lízátka
Princezny
Špenát
Lidku

Moji vizitku naposledy navštívili:

Pajkalala, DJTýna, Turtle25, Žížala123, Veryfr, Adee, contyk, Šťur, MrTheBest, nicolas22

Moje vybrané obrázky:

Beach na Mauriciu

Článek, který jsem napsala:

Le Morne a Mauritius

vydáno 18. června 2018 ráno

Le Morne je úžasný, 350 m vysoký útes, nad nádhernými plážemi a korálovými útesy. Le Morne leží na Mauriciu, tato hora je na jeho jihozápadu, a tady je taková malá historie k této hoře. celý článek

Autorka: limouse

Hra, kterou jsem si oblíbila: