Co jí provést?

1748391

Vizitka naposledy upravena:
25. listopadu 2018 v 1:34

Styl vizitky:
Google, © YOYO

Louisiana11

Moje přezdívka: Louisiana11
voříšek

S Alíkem kamarádím už 221 dní. Jsem holka. Narozeniny mám 26. února. Mezi moje zájmy patří cestování, divadlo, ekologie, filmy, fotografování, historie, jazyky, knihy, komunikace, kutilství, muzea, příroda, rodina, tanec, tvoření, umění, vaření, zahrada. Naposledy jsem Alíka navštívila 12. prosince 2018, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 5 kamarádů.

Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

Co chci říct světu:

Mé jméno je Hedvika, hraji na dudy a lesní roh a někdy tím dost štvu sousedy. Miluji ježdění na býcích a někdy bych to chtěla zkusit. Nesnáším tupé nože a miluji vůni podpalovače. Můj oblíbený předmět je matematika a zeměpis. Jako malá jsem chodila do kurzu horolezectví, ale teď mě víc bere potápění, mým vzorem je naše biologářka, paní profesorka Landová. Mám alergii na laktózu, ale už jsem si celkem zvykla a připadám si tak originální. Co se týče mých domácích mazlíčků, chovám gekona, ale mám takový hloupý pocit, že ho sežral ten hroznýš, který s ním sdílí terárium. Nevím to ale úplně jistě. Taky mám velký problém s průhlednými skly, jelikož narazím do každého, které se namane. Tak to jsem já.
Ještě jsem zapoměla zmínit, že mám ráda vymýšlení falešných identit.

Mám ráda:

Miluji jazyky, ale ze všeho nejraději mám češtinu. Baví mě hrát si se slovy, s jejich významy, zkoumat staročeštinu a všechno, co se toho alespoň trochu týká.

Nemám ráda:

Moji vizitku naposledy navštívili:

SVETLO, číča800, david1992, Colossus, DANIELO