1675616
majdula2000

Moje přezdívka: majdula2000
veteránka
správkyně klubovny

S Alíkem kamarádím už 10 let a 200 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Majda a je mi 18 let. Narozeniny mám 19. června. Místo, kde bydlím, se jmenuje docela pěkně, takový malý pokojíček pár pater nad zemí. Mezi moje zájmy patří cestování, ekologie, hry, hudba, chat, chovatelství, internet, klub (oddíl), kutilství, malování, modelářství, nové technologie, počítače, příroda, rodina, sběratelství, sport, tvoření, vaření, věda a technika, vesmír, zahrada, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívila včera ve 14:33, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 1451 kamarádů.

Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

Co chci říct světu:

Ahoj, vítám tě na své vizitce, klidně mi napiš nebo si mě přidej mezi své kamarády.

Jinak něco o mě.....bydlím v jednom severočeském městě a jsem taková trochu bláznivá holka, ráda tu kecám, páč je tu opravdu dost fajnových lidí a nebo hraju hry, nejčastěji se tedy nacházím v klubovně nebo na ledničce a občas hraju i drahokamový důl.

Co se školy týče, tak chodím na průmyslovku (ano, na holku trochu nezvyk, ale klučičí kolektiv mi nevadí....neříkám, že mi kluci občas nelezou na nervy, ale kdo komu ne;-)).

Z koníčků mám nejraději plavání a blbinky ve vodě, když to jde tak u moře i šnorchlování, jinak mě baví malování, v létě turistika a v zimě samozřejmě lyžování ;-).

Moje přezdívky tady na Alíkovi jsou:
majdula2000
petshopacek2000
kůň2000
littlestpetshop2000
princeznapetshopka2000
majdulka123
pikipiki
pikipikimajdulka123
pipi-dlouhá-punčocha
triskomyš
xylofon

Mám ráda:

je toho celkem dost, ale hlavně vodu, matiku, zvířata, svojí rodinu a kamarády.....a samozřejmě i pár lidí odtud;-)

Nemám ráda:

toho taky není málo, ale tak třeba faleš, lži, pomluvy, nenávist a zlé lidi ]:-)

Moje vybrané obrázky:

Velbloud