Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?
  majdula2000

  Moje přezdívka: majdula2000
  vůdkyně smečky
  správkyně Alíka

  S Alíkem kamarádím už 16 let a 122 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Majda a je mi 23 let. Narozeniny mám 19. června. Místo, kde bydlím, se jmenuje docela pěkně, je to takový malý pokojíček pár pater nad zemí. Mezi moje zájmy patří cestování, hry, hudba, chat, internet, kutilství, malování, počítače, příroda, rodina, sběratelství, sport, tvoření, vaření, věda a technika, vesmír a zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívila včera ve 22:55, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 3799 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  Ahoj, vítám tě na své vizitce, klidně mi napiš (jsem tu hodně často, takže určitě nebudeš na odpověď dlouho čekat;-)) nebo si mě přidej mezi své kamarády.

  Co se těch dopisů týče, buďte tak hodní a myslete u jejich psaní na nějaké základy slušného chování. Nejsem žádné „hej“ ani „počkej“. Jestli si mě s něčím takovým budete plést, je velmi pravděpodobné, že se odpovědi buďto nedočkáte vůbec, nebo vás nepotěší.:-P

  Občas se mi v poště taky nějaký ten dopísek zatoulá, takže pokud píšete slušně a očekáváte odpověď, kterou delší dobu nedostanete, klidně do mě ještě šťouchněte, já vás nekousnu (pokud nebudete zlobit, do zlobivců koušu ráda).


  Pro ty, co si toho ještě nevšimli... Moje přezdívka začíná malým písmenkem, ne velkým! Zkuste na to myslet a nekomolit mi to, taky se snažím vaše přezdívky psát pořádně...:-3  Určitě by si všichni, kteří to ještě neudělali, měli přečíst pravidla.

  Teď pár věcí ke správcování...

  Dáš mi u nějakého stálého stolu moderátora?
  Pokud tě neznám, tak určitě ne. Nedostaneš jej také v případě, když u stolu už nějaký moderátor je. Ráda bych tě upozornila na skutečnost, že ten, kdo moderátora určí, bere za jeho činy odpovědnost. To znamená, že pokud zneužiješ moci žluté korunky (např. někoho neprávem vyhodíš, nebo vyčistíš stůl), budeš mít problém nejen ty, ale i ten, kdo ti korunku dal. Pokud chceš mít moderátora za každou cenu, založ si vlastní stůl. Pamatuj ale: Pokud bude mít stůl nevhodný název či se tam budou probírat nevhodná témata, může ti být korunka odebrána i tam. (Jestliže má stůl název, který je proti pravidlům Alíka, případně je prostě na dětský web nevhodný, tak ho samozřejmě rovnou mažeme bez řešení korunky.)

  Jestliže někdo zlobí v klubovně a není tam žádný správce, využijte nahoře možnost „Nahlásit neplechu“. Napište přezdívku toho, kdo zlobí, a klidně i zkopírujte nějaké konkrétní příspěvky. Nahlašujte pokud možno od stolu, kde se ta neplecha děje, snadněji se to pak dohledá. Současně s tím prosím napište dopis někomu ze správců Alíka (ne, opravdu nesledujeme neplechy každou vteřinu), ideálně tomu, kdo je zrovna online, protože tak se o tom dozvíme nejrychleji. K takovým těm hláškám, že nemá cenu psát, protože to máme hlídat... Možná vás to překvapí, ale i my jsme jen lidi. Máme určité povinnosti, chodíme do práce/školy a tak podobně, takže i kdybychom chtěli, tak tu prostě nemůžeme sedět 24/7. Mimo to taky každý normální člověk potřebuje někdy spát.

  Jinak pokud si třeba zamknete stůl a nebudete se k němu moct dostat, tak mi taky klidně napište, pokud mě uvidíte online, není problém vám odemknout. :-)


  Pokud vás zajímá něco o mně, tak pár věcí si můžete přečíst trochu výše na začátku vizitky, ale možná by se dalo napsat ještě něco, takže... bydlím v jednom severočeském městě (i když doma reálně netrávím tolik času, kolik bych chtěla, protože škola) a jsem taková trochu (no... možná trochu víc:-D) bláznivá a ztřeštěná holka.

  Poměrně často se tu toulám, i když se leckdy nijak viditelně neprojevuju. Docela dost jsem třeba zalezlá kdesi v Alíkovinách a zpracovávám články či tu dávám pozor na zlobišáky. Občas napíšu něco děsně chytrého do nástěnek a už docela výjimečně se objevím i v Klubovně, většinou ale jen když k tomu mám nějaký důvod. ;-)

  Celkově tu straším už pěknou řádku let, poprvé jsem se tu registrovala v roce 2007 pod přezdívkou pikipiki, ale nějak jsem sem nechodila, páč jsem měla jiné „starosti“, hlavně běhat venku, nicméně doba se mění a já se za těch mnoho let samozřejmě změnila také, takže nyní mě tu najdete každý den, mám to tu strašně ráda, poznala jsem tu spoustu úžasných kamarádů, na které nikdy nezapomenu...

  Co se školy týče, tak už nějakou dobu studuju pedagogickou fakultu Západočeské univerzity, školu mám tedy v Plzni. Ze začátku jsem tam vzhledem k situaci nijak moc nepobyla, protože když už byla online výuka, tak co tam, ale už je to lepší a lepší.:->

  Jak už vám asi škola napověděla, chodím do školy, kde se učí budoucí učitelé. Fuj, to je zvláštní věta, ale co už. Ne, teď vážně, kdybyste potřebovali s něčím pomoct nebo něco vysvětlit, klidně se ozvěte. Studuju konkrétně matematiku a technickou výchovu (což je jakési spojení strojařiny a matiky a fyziky a elektrotechniky a programování a informatiky a někdy chemie a takových věcí :-D), ale poradím si i s několika dalšími předměty.O:-)

  Jsem človíček, který má úžasné logické myšlení a razí názor, že zejména v matematice je logika naprosto zásadní. Nechci se učit věci zpaměti, chci je chápat a rozumět jim, vědět, proč jsou zrovna tak, jak jsou. Vím, že si je potom totiž nemusím přesně pamatovat, ale zvládnu na ně přijít. Když se v matematice (a nejen v ní) něco učíte, zkuste z toho nedělat básničku, ale porozumět principu. Usnadníte tím práci i svojí hlavičce, když po ní nebudete chtít, aby si pamatovala něco, čemu fakt nerozumí. Chce to čas, ale rozhodně se to vyplatí!;-)

  Co se týče volného času, kterého ale obvykle nemám tolik, kolik bych chtěla, tak z koníčků mám nejraději plavání, potápění a blbinky ve vodě, když to jde, tak u moře i šnorchlování, jinak mě baví kreslení, psaní Alíkovin, v létě turistika a v zimě samozřejmě lyžování... Jo, a vymýšlení lumpáren!O:-)

  Tedy... bylo by toho samozřejmě mnohem více, ale koho by potom bavilo to všechno číst? Nejspíše nikoho, ale kdyby se toho o mně přeci jen chtěl někdo dozvědět více, tak bude asi nejlepším místem nějaký Alíkovský sraz, bývám tam poslední dobou vždycky.:->


  A ještě pro pobavení moje aprílové hodnosti:
  V roce 2018 jsem byla rozšmoulovaný pomeranč.8-P
  V roce 2019 připoutané hromobití.Z
  Roku 2020 pro změnu usnášeníhodná studánka.:-D
  O rok později se ze mě stalo neožužlané leporelo... i když neožužlané zřejmě ne moc dlouho.8-P
  Předloni to byla podvrženíhodná bačkůrka.;-D
  A naposledy podmínečná slizochňapka. Chňap! :-P

  Mám ráda:

  Je toho celkem dost, ale hlavně:
  vodu (jako pití, ale i jako zdroj zábavy, tedy vodní bitvy, bazény, koupaliště, řeky, moře a tak podobně, ale samozřejmě i sjíždění řeky na lodičkách)

  matematiku (ano, vím, že většina normálních lidí tenhle předmět nesnáší, ale já ho prostě miluju, normální tak jako tak nejsem)

  logiku (možná se to může zdát jako nesmysl, ale opravdu se dá najít ve většině běžných věcí a když člověk pochopí logické spojitosti, tak spousta věcí jde hned lépe)

  Abaku (to jest taková hra, hlavně pro poblázněné milovníky matematiky, je to trošku podobné Kris Krosu, akorát se místo slov z jednotlivých písmenek skládají příklady z jednotlivých čísel)

  zvířata (nemusí to být jen domácí mazlíčci, ráda se třeba podívám i v zoo na hady a pavoučky, ale brouky už moc nemusím)

  lítání venku (to už se v dnešní době tak často nevídá, ale já jsem na tom opravdu vyrostla a musím říct, že to byl úžasně strávený volný čas)

  tábory (nejen v létě, ale i v zimě, popravdě řečeno si bez toho nedovedu představit letní prázdniny, jezdím na tábory už nějak od pěti a je to opravdu něco úžasného, spousty zážitků na celý život)

  legraci (tak samozřejmě, bez smíchu by to prostě nešlo)

  rodinu (tady asi moc komentář potřeba není, rodina je zkrátka rodina)

  kamarády (troufla bych si říct, že moji nejlepší kamarádi jsou právě z téhle stránky, je jich docela hodně, ale jmenovat je tady nebudu, to by bylo ještě na dlouho)

  Alíka (na toho se nikdy nesmí zapomenout, ta nejlepší stránka na celém internetu)

  Alíkovské srazy (naprosto úžasné akce, je to opravdu vždycky skvěle strávená sobota, děkuju všem, které jsem na nějakém srazu mohla potkat)

  psaní Alíkovin (sice se mi do toho dřív vůbec nechtělo, ale později jsem zjistila, že je to úplně bezva)

  kreslení (taková pohodová zábava, jen tak volně pohybovat rukou s tužkou po papíře... mnohdy i začnu prostě něco kreslit, aniž bych věděla, co kreslím, a až po chvilce si v tom něco hledám)

  Z jídla mám úplně nejraději rýži se zeleninou, pečené brambory a jogurt s granolou a ovocem. A samozřejmě sýrovou pizzu!$>

  Nemám ráda:

  Toho taky není málo, ale tak třeba:
  faleš (nejhorší jsou falešní kamarádi)

  lži (ve většině případů to stejně k ničemu moc není, protože určitě každý zná přísloví, že lež má krátké nohy)

  pomluvy (nejhorší jsou lidé, kteří se baví pomlouváním lidí, se kterými se v určitých chvílích kamarádí)

  nenávist (neříkám, že musí každý každého milovat, ale myslím, že kamarádství je lepší než nenávist)

  zlé lidi (tím myslím třeba ty, co týrají chudáky zvířátka, vrahy a podobně)

  maso (tedy většinu masa, nejsem úplně vegetarián, jen jsem prostě hrozně vybíravý člověk a taky je mi líto zvířátek)

  alkohol (naprosto odporné svinstvo, které akorát tahá z lidí peníze a v horším případě spolu s nezodpovědnými řídící způsobuje dopravní nehody)

  cigarety (naprosto odporné svinstvo číslo dvě, které kromě tahání peněz ještě nehorázně smrdí)

  nerespektování pravidel (to myslím kromě normálního života i tady na Alíkovi, protože i tady se vždycky najde někdo, kdo prostě nechápe, že je na dětském internetu)

  Když mi v noci spadne mobil z postele a já pak ráno musím hned vstát a lovit ho kdovíkde, abych na něm mohla vypnout budík.:-c

  Když potřebuju něco napsat a nepíše mi žádná propiska! (A tužku třeba nemám po ruce.):-c

  Moje vybrané obrázky:

  Alpy

   

  Vizitka naposledy upravena:
  2. března ve 14:08

  Profilový obrázek:
  Alpy, © majdula2000

  Styl vizitky:
  Nuda v noci, © HelPik

  Články, které jsem napsala: (jen 25 nejnovějších z celkem 100)

  Pozvánka na Alíkovský sraz v Mariánských Lázních 20. dubna 2024

  vydáno 23. března ve 4:00

  Zima už je za námi, a tak je nejvyšší čas na další sraz. Vyrazíme tentokrát pořádně na západ – do Mariánek. Podíváme se do parku Boheminium, který je plný miniaturních modelů památek. celý článek

  Autorka: majdula2000

  Češtinářská tajenka

  vydáno 11. března ve 4:00

  Často se říká, že je čeština složitý jazyk. Na druhou stranu by alespoň její základy měl ovládat každý správný Čech. Pamatuješ si třeba věci, které se učí v českém jazyce na prvním stupni základních škol? Otestuj si to! celý článek

  Autorka: majdula2000

  Max a Mája: Příběh lištiček

  vydáno 21. února ve 4:00

  Běloučká Mája s tmavým Maxem tvoří spokojený pár polárních lišek. Všechno je zalité sluncem až do té doby, kdy se s Maxem ulomí kra a odnáší ho neznámo kam… Příběh můžete od 22. února sledovat v kinech. celý článek

  Autorka: majdula2000

  Nemocniční „týrání“ aneb Když se nachlazení tak trochu zvrtne

  vydáno 5. ledna ve 4:00

  Někdy už marodil asi každý. Ovšem ne vždycky je to jen banální „kašlíček“ či „rýmička“, co trvá pár dní a všechno je zase dobré. Někdy se to bez pobytu v nemocnici zkrátka neobejde a ne vždycky je to tam jen takové, jako by vám chtěli akorát pomoct… celý článek

  Autorka: majdula2000

  Méďovy Vánoce – příběh neobyčejného medvídka

  vydáno 26. prosince 2023 ve 4:00

  Malý méďa tráví vánoční období ve stánku s kolem štěstí. Nechce ale, aby ho vyhrál jen tak někdo, a tak s kolem klidně i podvádí, jen aby se dostal k někomu bohatému a měl úplně všechno… Jak to dopadne, to můžete sledovat od 28. prosince v českých kinech. celý článek

  Autorka: majdula2000

  Alíkovský sraz v Praze 25. listopadu 2023

  vydáno 28. listopadu 2023 ve 4:00

  Poslední listopadovou sobotu letošního roku jsme se již tradičně sešli v Praze. Nejprve jsme vyrazili na Smíchov, kde jsme poseděli u oběda, a následně už jsme se přesunuli na Malou stranu. Tam nás čekala hned dvě muzea, která nás vrátila i zpátky do historie… celý článek

  Autorka: majdula2000

  Strašidlo Cantervillské

  vydáno 24. října 2023 ve 4:00

  Chtěli byste bydlet v domě, ve kterém straší? Brali byste to jako dobrodružství, nebo byste se spíš báli a raději co nejrychleji zmizeli? Tento film se odehrává podle první možnosti, se strašidlem totiž může být i spousta zábavy! celý článek

  Autorka: majdula2000

  Tlapková patrola ve velkofilmu – i malá tlapka dokáže velké věci

  vydáno 24. září 2023 ve 4:00

  Zázračný meteorit dává psím záchranářům skvělé superschopnosti. Ne všichni jim to však přejí, zlá vědkyně chce veškerou moc jenom pro sebe a klidně na tlapky i nastraží past! Zvládne se jí patrola postavit? To můžete od 28. září 2023 sledovat v kinech. celý článek

  Autorka: majdula2000

  Tábor z pohledu vedoucího

  vydáno 9. srpna 2023 ve 4:00

  Nějaký tábor určitě zažila většina z vás, i když teda především asi z dětského pohledu. Jenže jak to vypadá z pohledu někoho, kdo se o děti stará? Není to jen možnost užít si tábor, i když už jste trochu starší… celý článek

  Autorka: majdula2000

  Mavka: Strážkyně lesa aneb I víla může podlehnout kouzlu lásky

  vydáno 18. července 2023 ve 4:00

  Lesní víla Mavka má strážit Srdce lesa. Na druhou stranu ale je až po uši zamilovaná do obyčejného kluka Lucase. Kouzelní tvorové se však s lidmi nemají vůbec rádi. Zvítězí láska, nebo ochrana kouzelného světa? celý článek

  Autorka: majdula2000

  Suprákovi aneb Člověk nemusí být superhrdinou, aby mohl být super

  vydáno 7. června 2023 ve 4:00

  Když má město svého superlva, který se objeví vždy v pravý čas a vyřeší snad každý problém, je to určitě fajn. Co se ale stane, když tento hrdina zničehonic zmizí? Zavládne chaos. Jenže s nástupcem to není tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát… celý článek

  Autorka: majdula2000

  Život kotěte aneb I malé zvířátko může zažít velké dobrodružství

  vydáno 5. května 2023 ve 4:00

  Mít domácího mazlíčka je pro spoustu dětí splněný sen. Stejně je to i u dívky Clémence. Když najde malé koťátko a rodiče jí ho povolí, je štěstím bez sebe. Jenže ne každé zvířátko má stejné sny o životě jako jeho páníček… celý článek

  Autorka: majdula2000

  Pozvánka na Alíkovský sraz v Ostravě 22. dubna 2023

  vydáno 25. března 2023 ve 4:00

  Zima nám pomalu končí, a tak je nejvyšší čas na další sraz. Po dlouhé době se vypravíme pořádně na východ – do Ostravy. Kam vyrazíme, to ještě společně vymyslíme, ale určitě bude nějaká bašta, budeme si moct popovídat a snad se poznat i s nějakými nováčky! celý článek

  Autorka: majdula2000

  Bella a Sebastián: Nová generace – přátelství na život a na smrt

  vydáno 13. března 2023 ve 4:00

  Dovedete si představit, že byste měli trávit prázdniny kdesi v horách s někým, koho vlastně ani neznáte? Sebastián přesně toto zažívá a jeho příběh dokazuje, že to vůbec nemusí být tak zlé, jak se na první pohled zdá. Osud mu totiž do cesty připlete Bellu… A vy tuto cestu můžete od 2. března 2023 sledovat v našich kinech. celý článek

  Autorka: majdula2000

  Matematická tajenka

  vydáno 27. února 2023 ve 4:00

  Baví vás matika? Většina z vás si asi řekne, že ne. Určitě se tu ale najdou i tací, kteří na tuto nádhernou vědu nedají dopustit. Je to něco stoprocentně logického, co na sebe od začátku navazuje jako nekonečné puzzle. Ale kam až je zvládnete poskládat? celý článek

  Autorka: majdula2000

  Kocour v botách: Poslední přání

  vydáno 20. prosince 2022 ve 4:00

  O tomto slavném kočičákovi už někdy slyšel snad každý. Má devět životů, takže ho moc netrápí ani nějaké umírání… Jenže co se stane, když osm z nich už ztratí? Jak si s tím zvládne poradit? To můžete od 22. prosince sledovat v kinech. celý článek

  Autorka: majdula2000

  Alíkovský sraz v Praze 10. prosince 2022

  vydáno 14. prosince 2022 ve 4:00

  Po hrozně dlouhé době jsme se konečně mohli vrátit k tradičnímu předvánočnímu srazu v Praze. Sešli jsme se 10. 12. a vyrazili za vláčky do Království železnic. Kromě toho jsme si stihli i zajít na oběd a pořádně si zablbnout. celý článek

  Autorka: majdula2000

  Největší dar – opravdu božská pohádka

  vydáno 3. prosince 2022 ve 4:00

  Každý jistě ví, že se u nás střídají čtyři roční období: jaro, léto, podzim a zima. Jenže co kdyby tomu tak nebylo? Jak by to venku vypadalo? Tahle pohádka, kterou můžete od 1. prosince sledovat v kinech, vám to prozradí… celý článek

  Autorka: majdula2000

  Pozvánka na Alíkovský sraz v Praze 10. prosince 2022

  vydáno 11. listopadu 2022 ve 4:00

  Konečně se zase po dlouhé době můžeme vrátit k tradičnímu pražskému srazu na konci roku, hurá! Vyrazíme společně na Smíchov do Království železnic, kde nás nepřekvapí ani případné špatné počasí… celý článek

  Autorka: majdula2000

  Princ Mamánek – veselá pohádka jako ze života

  vydáno 27. října 2022 ve 4:00

  Ludvík je rozmazleným jedináčkem, který, ač je dávno dospělý, nikdy nebyl mimo areál zámku, mezi prostými lidmi. Jednou by z něj měl být král… Může ale dobře vládnout světu, který vůbec nezná? celý článek

  Autorka: majdula2000

  Alíkovský sraz v Plzni 15. října 2022

  vydáno 18. října 2022 ve 4:00

  V sobotu 15. 10. se konal sraz Alíka v Plzni. Počasí nám sice nepřálo, takže jsme místo DinoParku nakonec vyrazili do Techmánie, abychom byli uvnitř, ale i tak jsme si to moc užili. celý článek

  Autorka: majdula2000

  Jak to chodí na vysoké škole?

  vydáno 4. října 2022 ve 4:00

  Určitě se tady najde spousta lidí, kteří by jednou rádi studovali „vejšku“. Základní a střední školy fungují dost podobně, ale ty vysoké se už v lecčem liší. Jenže v čem? Co studium na nich obnáší? Tenhle článek vám může pomoci to pochopit. celý článek

  Autorka: majdula2000

  Pozvánka na Alíkovský sraz v Plzni 15. října 2022

  vydáno 17. září 2022 ve 4:00

  Prázdniny už jsou za námi, takže je nejvyšší čas naplánovat další sraz – už dlouho slibovanou Plzeň. Sejdeme se v sobotu 15. října a pokud nám počasí bude přát, tak vyrazíme do DinoParku! A kdo ví, třeba nám zbyde i trocha času na to, abychom se po samotné Plzni malinko podívali. celý článek

  Autorka: majdula2000

  Alíkovský sraz v Brně 11. června 2022

  vydáno 15. června 2022 ve 4:00

  V sobotu 11. 6. se konal poslední předprázdninový sraz. Prahu jsme tentokrát vyměnili za Brno a společně vyrazili do Vidy. Dozvěděli jsme se něco nového a taky si užili spoustu legrace! celý článek

  Autorka: majdula2000

  Zakletá jeskyně aneb Sůl nad zlato tak trochu jinak

  vydáno 4. června 2022 ve 4:00

  Pohádku Sůl nad zlato zná snad každý. Život bez soli si asi dokážeme představit jen těžko. Co když ale jeskyně plná soli skrývá i zakleté rubíny? Ne každý je natolik skromný, aby je tam zvládl nechat… celý článek

  Autorka: majdula2000

  Nástěnky, které moderuji:

  Název Příspěvků Zakládající příspěvek Poslední příspěvek
  rodina Rozvod rodičů 43 majdula2000
  31. května 2020
  Nanno
  včera v 16:28
  Velikonoce Sem „naklaďte“ svá vajíčka! ~ 500 majdula2000
  30. března 2021
  Slaygirl
  31. března ve 21:30
  Alíkoviny Zakládání, vydávání a rady k Alíkovinám ~ 300 Rapo
  31. srpna 2019
  majdula2000
  17. března v 9:27
  Alíkov Naše městečko – Alíkov ~ 11 tisíc majdula2000
  12. prosince 2019
  Maty09
  25. února ve 13:46
  čeština Křížovkářský slovník: Český jazyk 62 majdula2000
  1. září 2021
  Palačinka1
  21. února ve 20:18
  křížovkářské slovníky Křížovkářský slovník: Matematika 64 majdula2000
  31. srpna 2021
  lékařský
  3. února ve 12:08
  křížovkářské slovníky Křížovkářský slovník: Jídlo a pití ~ 150 majdula2000
  9. března 2021
  Vojtar2d2
  26. ledna v 15:24
  smajlíky Psaní a kreslení ze znaků a smajlíků ~ 350 majdula2000
  28. července 2019
  Marmeláda_Marci
  19. prosince 2023
  křížovkářské slovníky Křížovkářský slovník: Škola 98 JáJá1
  21. března 2021
  Hroch Pepíček
  18. listopadu 2023
  logika Mensa ČR – slyšeli jste někdy o ní a Logické olympiádě? ~ 150 majdula2000
  7. března 2020
  NikiTkd3
  18. října 2023
  soutěže Týmová Alímpiáda ~ tisíc majdula2000
  12. listopadu 2020
  Djeliska
  7. dubna 2023
  Vánoce O Vánocích neco vic – hadanky hry a kvizi ale i básničky 3 Coudik2011
  10. prosince 2022
  Coudik2011
  10. prosince 2022
  soutěže Ufonská pexesovka – 5. kolo 80 majdula2000
  27. října 2022
  mlej
  1. listopadu 2022
  Wakeboarding - co si o něm myslíte? 36 majdula2000
  21. srpna 2018
  JáJá1
  5. září 2018

  Nástěnky, které jsem si oblíbila:

  Název Příspěvků Zakládající příspěvek Poslední příspěvek
  čas Kdo napíše v 00:00, 11:11, 22:22 h, je hustej ~ 12 tisíc kokrhel
  26. prosince 2006
  Martinx109
  dnes v 0:00
  ankety Co právě děláte? ~ 9 tisíc pastafarian
  14. ledna 2018
  lékařský
  včera ve 20:34
  hlášky Ten pocit, když... ~ 11 tisíc circi
  28. října 2020
  Neptun3
  včera ve 13:24
  spánek Ranní ptáčata – Kdo tu bude první, má pochvalu... ~ 10 tisíc Neville
  1. ledna 2008
  Slaygirl
  včera v 9:46
  srazy Alíka Alíkovský sraz v Prágu (v Praze) ~ tisíc Wednesday
  10. prosince 2006
  majdula2000
  pátek v 18:49
  vývoj Alíka Nástěnka přání a stížností + nápady na vylepšení Alíka ~ tisíc dennisvet
  13. července 2017
  panglaq
  čtvrtek v 19:42
  potrhlosti Alíkova minihra: Počítání od ledničky do nekonečna ~ 10 tisíc –MM–
  5. března 2018
  JáJá1
  4. dubna ve 20:25
  Nástěnka, která je zbytečná... co myslíte vy? ~ 12 tisíc verbum
  1. prosince 2018
  JáJá1
  31. března v 15:23
  Alík Radíme si – otázky týkající se webu alik.cz ~ 350 VeverkaČiperka123
  20. října 2017
  panglaq
  24. března v 19:08
  Pepíček Nástěnka u hrocha ~ 800 Hroch Pepíček
  3. dubna 2019
  JasmineFox
  19. března v 7:12
  Alíkov Naše městečko – Alíkov ~ 11 tisíc majdula2000
  12. prosince 2019
  Maty09
  25. února ve 13:46
  křížovkářské slovníky Křížovkářský slovník: Zvířata ~ 350 –MM–
  3. července 2019
  Palačinka1
  10. února ve 21:39
  Očkovací ambulance MUDr. paratko2323 a MUDr. Miki44 – očkovanie obnovené! ~ 14 tisíc Miki44
  11. května 2019
  Ändřläk_
  19. ledna ve 22:16
  správci Copak asi dělá Majdulka? ~ 300 verbum
  2. února 2021
  panglaq
  13. září 2023
  správci Co si myslíte o majdule2000? ~ 150 ANDÍLEK2009
  30. září 2018
  martinka123
  7. června 2023
  soutěže Bingo 2022 ~ 500 Alík
  29. října 2021
  honzot
  1. února 2023
  správci Pro všechny, co chtějí poděkovat majdule2000 ~ 100 niunkaa
  25. dubna 2020
  panglaq
  13. června 2022