Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?
   

  Vizitka naposledy upravena:
  28. ledna ve 23:36

  Profilový obrázek:
  Východ slunce, © majdula2000

  Styl vizitky:
  Nuda v noci, © HelPik

  majdula2000

  Moje přezdívka: majdula2000
  vůdkyně smečky
  správkyně Alíka

  S Alíkem kamarádím už 15 let a 56 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Majda a je mi 22 let. Narozeniny mám 19. června. Místo, kde bydlím, se jmenuje docela pěkně, je to takový malý pokojíček pár pater nad zemí. Mezi moje zájmy patří cestování, hry, hudba, chat, internet, kutilství, malování, počítače, příroda, rodina, sběratelství, sport, tvoření, vaření, věda a technika, vesmír, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívila dnes v 0:11, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 3503 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  Ahoj, vítám tě na své vizitce, klidně mi napiš (jsem tu hodně často, takže určitě nebudeš na odpověď dlouho čekat;-)) nebo si mě přidej mezi své kamarády.

  Co se těch dopisů týče, buďte tak hodní a myslete u jejich psaní na nějaké základy slušného chování. Nejsem žádné „hej“ ani „počkej“. Jestli si mě s něčím takovým budete plést, je velmi pravděpodobné, že se odpovědi buďto nedočkáte vůbec, nebo vás nepotěší.:-P

  Občas se mi v poště taky nějaký ten dopísek zatoulá, takže pokud píšete slušně a očekáváte odpověď, kterou delší dobu nedostanete, klidně do mě ještě šťouchněte, já vás nekousnu (pokud nebude zlobit, do zlobivců koušu ráda).


  Pro ty, co si toho ještě nevšimli... Moje přezdívka začíná malým písmenkem, ne velkým! Zkuste na to myslet a nekomolit mi to, taky se snažím vaše přezdívky psát pořádně...:-3  Určitě by si všichni, kteří to ještě neudělali, měli přečíst pravidla.

  Pak pár věcí ke správcování...

  Dáš mi u nějakého stálého stolu moderátora?
  Pokud Tě neznám, tak určitě ne. Nedostaneš jej také v případě, když u stolu už nějaký moderátor je. Ráda bych Tě upozornila na skutečnost, že ten, kdo moderátora určí, bere za jeho činy odpovědnost. To znamená, že pokud zneužiješ moci žluté korunky (např. někoho neprávem vyhodíš, nebo vyčistíš stůl), budeš mít problém nejen Ty, ale i ten, kdo Ti korunku dal. Pokud chceš mít moderátora za každou cenu, založ si vlastní stůl. Pamatuj ale: Pokud bude mít stůl nevhodný název či se tam budou probírat nevhodná témata, může Ti být korunka odebrána i tam. (Jestliže má stůl název, který je proti pravidlům Alíka, případně je prostě na dětský web nevhodný, tak ho samozřejmě rovnou mažeme bez řešení korunky.)

  Jestliže někdo zlobí v klubovně a není tam žádný správce, využijte nahoře možnost „Nahlásit neplechu“. Napište přezdívku toho, kdo zlobí, a klidně i zkopírujte nějaké konkrétní příspěvky. Nahlašujte pokud možno od stolu, kde se ta neplecha děje, snadněji se to pak dohledá. Současně s tím můžete i napsat dopis někomu ze správců Alíka (ne, opravdu nesledujeme neplechy každou vteřinu), ideálně tomu, kdo je zrovna online, protože tak se o tom dozvíme nejrychleji. K takovým těm hláškám, že nemá cenu psát, protože to máme hlídat... Možná vás to překvapí, ale i my jsme jen lidi. Máme určité povinnosti, chodíme do práce/školy a tak podobně, takže i kdybychom chtěli, tak tu prostě nemůžeme sedět 24/7. Mimo to taky každý normální člověk potřebuje někdy spát.

  Jinak pokud si třeba zamknete stůl a nebudete se k němu moct dostat, tak mi taky klidně napište, pokud mě uvidíte online, není problém vám odemknout. :-)


  Pokud vás zajímá něco o mně, tak pár věcí si můžete přečíst trochu výše na začátku vizitky, ale možná by se dalo napsat ještě něco, takže... bydlím v jednom severočeském městě (i když doma reálně netrávím tolik času, kolik bych chtěla, protože škola) a jsem taková trochu (no... možná trochu víc:-D) bláznivá a ztřeštěná holka.

  Poměrně často se tu toulám, i když se leckdy nijak viditelně neprojevuju. Docela dost jsem třeba zalezlá kdesi v Alíkovinách a zpracovávám články či tu dávám pozor na zlobišáky. Občas napíšu něco děsně chytrého do nástěnek a už docela výjimečně se objevím i v Klubovně, většinou ale jen když k tomu mám nějaký důvod. ;-)

  Celkově tu straším už více než 14 let, poprvé jsem se tu registrovala v roce 2007 pod přezdívkou pikipiki, ale nějak jsem sem nechodila, páč jsem měla jiné „starosti“, hlavně běhat venku, nicméně doba se mění a já se za těch mnoho let samozřejmě změnila také, takže nyní mě tu najdete každý den, mám to tu strašně ráda, poznala jsem tu spoustu úžasných kamarádů, na které nikdy nezapomenu...

  Co se školy týče, tak už nějakou dobu studuju pedagogickou fakultu Západočeské univerzity, školu mám tedy v Plzni. Ze začátku jsem tam vzhledem k situaci nijak moc nepobyla, protože když už byla online výuka, tak co tam, ale už je to lepší a lepší.:->

  Jak už vám asi škola napověděla, chodím do školy, kde se učí budoucí učitelé. Fuj, to je zvláštní věta, ale co už. Ne, teď vážně, kdybyste potřebovali s něčím pomoct nebo něco vysvětlit, klidně se ozvěte. Studuju konkrétně matematiku a technickou výchovu (což je jakési spojení strojařiny a matiky a fyziky a elektrotechniky a programování a informatiky a někdy chemie a takových věcí :-D), ale poradím si i s několika dalšími předměty.;-)

  Z koníčků mám nejraději plavání, potápění a blbinky ve vodě, když to jde, tak u moře i šnorchlování, jinak mě baví kreslení, psaní Alíkovin, v létě turistika a v zimě samozřejmě lyžování... Jo, a vymýšlení lumpáren!O:-)

  Tedy... bylo by toho samozřejmě mnohem více, ale koho by potom bavilo to všechno číst? Nejspíše nikoho, ale kdyby se toho o mně přeci jen chtěl někdo dozvědět více, tak bude asi nejlepším místem nějaký Alíkovský sraz, bývám tam poslední dobou vždycky.:->

  První sraz, na kterém jsem se objevila, se konal 7. dubna roku 2018 v Brně. Krátce na to byl Chomutov, Hradec Králové, Olomouc a na závěr tohoto roku také tradiční Praha.

  Další rok (tedy 2019) následovala Ostrava, Karlovy Vary, Beroun, České Budějovice (tam jsem nebyla, protože jsme měli seminář), Ústí nad Labem a v další Praze jsem si to poprvé zkusila v roli organizátora... No, nebylo to nakonec zase tak špatné.:->

  O rok později nám situace ohledně pandemie dost plánů překazila, takže jsme stihli akorát Kroměříž a Doksy.:-3

  Ani dál to nakonec vůbec dobré nebylo, takže byl akorát Liberec, ale už se opravdu začalo blýskat na lepší časy.

  Loni jsme se po pěkně dlouhé době dočkali i tolik oblíbené Prahy, konkrétně zoo, a ještě jsme před prázdninami stihli Brno. Na podzim jsme pokračovali už také dlouho slibovanou Plzní a zakončili rok tradiční Prahou.

  Co bude letos, to už se nechte překvapit!


  Moje přezdívky tady na Alíkovi jsou:
  majdula2000
  petshopacek2000
  kůň2000
  littlestpetshop2000
  princeznapetshopka2000
  majdulka123
  pikipiki
  pikipikimajdulka123
  pipi-dlouhá-punčocha
  triskomyš
  xylofon

  Teda takhle... Je jich mnoooohem víc, ale... Ani já sama si je všechny nepamatuju.:-D

  A ještě pro pobavení moje aprílové hodnosti:
  V roce 2018 jsem byla rozšmoulovaný pomeranč.8-P
  V roce 2019 připoutané hromobití.Z
  Roku 2020 pro změnu usnášeníhodná studánka.:-D
  O rok později se ze mě stalo neožužlané leporelo... i když neožužlané zřejmě ne moc dlouho.8-P
  A naposledy to byla podvrženíhodná bačkůrka.
  ;-D

  Mám ráda:

  Je toho celkem dost, ale hlavně:
  vodu (jako pití, ale i jako zdroj zábavy, tedy vodní bitvy, bazény, koupaliště, řeky, moře a tak podobně, ale samozřejmě i sjíždění řeky na lodičkách)

  matematiku (ano, vím, že většina normálních lidí tenhle předmět nesnáší, ale já ho prostě miluju, normální tak jako tak nejsem)

  logiku (možná se to může zdát jako nesmysl, ale opravdu se dá najít ve většině běžných věcí a když člověk pochopí logické spojitosti, tak spousta věcí jde hned lépe)

  Abaku (to jest taková hra, hlavně pro poblázněné milovníky matematiky, je to trošku podobné Kris Krosu, akorát se místo slov z jednotlivých písmenek skládají příklady z jednotlivých čísel)

  zvířata (nemusí to být jen domácí mazlíčci, ráda se třeba podívám i v zoo na hady a pavoučky, ale brouky už moc nemusím)

  lítání venku (to už se v dnešní době tak často nevídá, ale já jsem na tom opravdu vyrostla a musím říct, že to byl úžasně strávený volný čas)

  tábory (nejen v létě, ale i v zimě, popravdě řečeno si bez toho nedovedu představit letní prázdniny, jezdím na tábory už nějak od pěti a je to opravdu něco úžasného, spousty zážitků na celý život)

  legraci (tak samozřejmě, bez smíchu by to prostě nešlo)

  rodinu (tady asi moc komentář potřeba není, rodina je zkrátka rodina)

  kamarády (troufla bych si říct, že moji nejlepší kamarádi jsou právě z téhle stránky, je jich docela hodně, ale jmenovat je tady nebudu, to by bylo ještě na dlouho)

  Alíka (na toho se nikdy nesmí zapomenout, ta nejlepší stránka na celém internetu)

  Alíkovské srazy (naprosto úžasné akce, je to opravdu vždycky skvěle strávená sobota, děkuju všem, které jsem na nějakém srazu mohla potkat)

  psaní Alíkovin (sice se mi do toho dřív vůbec nechtělo, ale později jsem zjistila, že je to úplně bezva)

  kreslení (taková pohodová zábava, jen tak volně pohybovat rukou s tužkou po papíře... mnohdy i začnu prostě něco kreslit, aniž bych věděla, co kreslím, a až po chvilce si v tom něco hledám)

  Z jídla mám úplně nejraději rýži se zeleninou, pečené brambory a jogurt s granolou a ovocem. A samozřejmě sýrovou pizzu!$>

  Nemám ráda:

  Toho taky není málo, ale tak třeba:
  faleš (nejhorší jsou falešní kamarádi)

  lži (ve většině případů to stejně k ničemu moc není, protože určitě každý zná přísloví, že lež má krátké nohy)

  pomluvy (nejhorší jsou lidé, kteří se baví pomlouváním lidí, se kterými se v určitých chvílích kamarádí)

  nenávist (neříkám, že musí každý každého milovat, ale myslím, že kamarádství je lepší než nenávist)

  zlé lidi (tím myslím třeba ty, co týrají chudáky zvířátka, vrahy a podobně)

  maso (tedy většinu masa, nejsem úplně vegetarián, jen jsem prostě hrozně vybíravý člověk a taky je mi líto zvířátek)

  alkohol (naprosto odporné svinstvo, které akorát tahá z lidí peníze a v horším případě spolu s nezodpovědnými řídící způsobuje dopravní nehody)

  cigarety (naprosto odporné svinstvo číslo dvě, které kromě tahání peněz ještě nehorázně smrdí)

  nerespektování pravidel (to myslím kromě normálního života i tady na Alíkovi, protože i tady se vždycky najde někdo, kdo prostě nechápe, že je na dětském internetu)

  Když mi v noci spadne mobil z postele a já pak ráno musím hned vstát a lovit ho kdovíkde, abych na něm mohla vypnout budík.:-c

  Když potřebuju něco napsat a nepíše mi žádná propiska! (A tužku třeba nemám po ruce.):-c

  Moji vizitku naposledy navštívili:

  Rex999, Sojka-jay, Gigisuška, MichP, quepasa, pr1nc3Puke, Adam149, Ändřläk_, Charlott, tenista

  Kdo se mnou kamarádí:  (398)

  007mary, 1000, 12Izousek3, 1v8na, ABBA, AbsntDodo, AdAkOsCZ, Adam149, Adee, Agent-PTA, agnes_s, A-G-N-E-S18, Alda22, Alfa_Beta, Alík, AliNka102, Alpina, ALX75, Amee, Áňa_2012, ANDÍLEK2009, anet11, Anežka9, Annie774, Antonella9, Anulenka, asistent, Bafalek, BakerStreet, BarboraNej, Barča419, Barinka_elsa, bess, BestDream, brdik, Calope, CaMiL, capriola, Copinka, Coudik2011, Cvrcek789, -CyberBully-, Čičibaka, Dari, Donut567, donutek3000, Doty5, dračiceledová, DžungaráčekChlupáček, ekologický, ElčaD, Eliana7, Elinka555, Elisa_8, ElissHikri, Eliška987654321, Ellen323, Em9, Ema_P, Emaeiffel, Emcca, Emilinecka, Emmílie11, Eriii, Eshli, Fandíček18, fanny9498, Filípek28, Fio12, Freťule, FreyaM, gerberka, Héfaistos, Hogo, Honzulin8, Hroch Pepíček, Hrošica, husite7, Hypercompe_scribonia, Iamspongebob, JáJá1, jakub10004, Jára1312, Jarda190, JÁviÉr, Jednorožec331, JirkaBobik, JojoLady, Jonáš2008, Joy_Chery, Julča05, julous, kacik85, Kačka12, kajaz, kajik01, Kájínek10, kajka3010, KatarinaPetrovova, Kiki12, Koalík, koalodanda, KOČKAL, KoloJM83, Komárek941, kosinova, KrálíčekSušenka, králíkpepík, Kralinda35, Kriskol, Krokouš, Kubik111, Lacko5, Ladyx, Lajka8697, Lama_cz, lékařský, levhart2009, Lily666, Lilyyn, Linda23, listopadovka08, llukas1, Lollymaniak, LucieT, Lukinek155, lvice_laura, Magda8, maggiesimspons, majacos, Majda48, Májuška96, Mame, maminka_panenka, marbo1212, Mardarinka, mareklauer21, Mari1, MartinasGame, MartinVeselý, MarvelHead, Mataty8, Mateas, Matisek, Matoška, Maya_Sakamaki, mikakos, Miki44, Milagros, MinaHoshi, Misicka124, Míša_11, Míša01, –MM–, MMer, moderátor, moon98, Motýl12345, MuldaJulda2012, mymy, MyškaNiky, Natýček1, nejnejka, Nicolette19, nini11, Noemei, notička1999, Oháňka, olivka024, on1, Ondyandul, Pampeliška181, Pandífanynka11, pandobrák, panglaq, papagaja, Papoušek_Nfnf, paratko2323, Parníček512, PaulaF, Pavlikkamarad, PejsekNelinka, pejskařka11, petshopacek2000, pexima_anicka, Pidalka9, Planet, Planetka, Pralinka2, Pribináček1, Rapo, Rebíko, Rex999, risa, Rittav, Rodé, RohlikTV, Romulus-Caesar, saMueL2007, SarkastickýHolub, Sheili, Símaahafling, simulačnímhd, Sisinkaa, SlečnaLMS, Sofie10, sophIe2008, sosho, Sovicka12, Starosta, Sumeček, Surik, Sysinka, šeltijka17, šipín, Štěpánka2010, TajemnaOsoba, tenista, ThePumpa, Tobias7, tomášektom, tomikking, tygřice8, Typjedna3, Unikátniprezdivka123456, UpírekDavídek, vaiva, Valča_57, VelkýBochník, verbum, VerFan, Veronika1996, Veryfr, VeverkaČiperka123, Viki_show, VikiKlára, vikinka28, VikiS, Viktorie7, Viktorka, Vysa318, Werelycan, Xx_GameMaster_xX, YuQi, Yzop

  Moje vybrané obrázky:

  Alpy

  Články, které jsem napsala: (jen 20 nejnovějších z celkem 85)

  Kocour v botách: Poslední přání

  vydáno 20. prosince 2022 ve 4:00

  O tomto slavném kočičákovi už někdy slyšel snad každý. Má devět životů, takže ho moc netrápí ani nějaké umírání… Jenže co se stane, když osm z nich už ztratí? Jak si s tím zvládne poradit? To můžete od 22. prosince sledovat v kinech. celý článek

  Autorka: majdula2000

  Alíkovský sraz v Praze 10. prosince 2022

  vydáno 14. prosince 2022 ve 4:00

  Po hrozně dlouhé době jsme se konečně mohli vrátit k tradičnímu předvánočnímu srazu v Praze. Sešli jsme se 10. 12. a vyrazili za vláčky do Království železnic. Kromě toho jsme si stihli i zajít na oběd a pořádně si zablbnout. celý článek

  Autorka: majdula2000

  Největší dar – opravdu božská pohádka

  vydáno 3. prosince 2022 ve 4:00

  Každý jistě ví, že se u nás střídají čtyři roční období: jaro, léto, podzim a zima. Jenže co kdyby tomu tak nebylo? Jak by to venku vypadalo? Tahle pohádka, kterou můžete od 1. prosince sledovat v kinech, vám to prozradí… celý článek

  Autorka: majdula2000

  Pozvánka na Alíkovský sraz v Praze 10. prosince 2022

  vydáno 11. listopadu 2022 ve 4:00

  Konečně se zase po dlouhé době můžeme vrátit k tradičnímu pražskému srazu na konci roku, hurá! Vyrazíme společně na Smíchov do Království železnic, kde nás nepřekvapí ani případné špatné počasí… celý článek

  Autorka: majdula2000

  Princ Mamánek – veselá pohádka jako ze života

  vydáno 27. října 2022 ve 4:00

  Ludvík je rozmazleným jedináčkem, který, ač je dávno dospělý, nikdy nebyl mimo areál zámku, mezi prostými lidmi. Jednou by z něj měl být král… Může ale dobře vládnout světu, který vůbec nezná? celý článek

  Autorka: majdula2000

  Alíkovský sraz v Plzni 15. října 2022

  vydáno 18. října 2022 ve 4:00

  V sobotu 15. 10. se konal sraz Alíka v Plzni. Počasí nám sice nepřálo, takže jsme místo DinoParku nakonec vyrazili do Techmánie, abychom byli uvnitř, ale i tak jsme si to moc užili. celý článek

  Autorka: majdula2000

  Jak to chodí na vysoké škole?

  vydáno 4. října 2022 ve 4:00

  Určitě se tady najde spousta lidí, kteří by jednou rádi studovali „vejšku“. Základní a střední školy fungují dost podobně, ale ty vysoké se už v lecčem liší. Jenže v čem? Co studium na nich obnáší? Tenhle článek vám může pomoci to pochopit. celý článek

  Autorka: majdula2000

  Pozvánka na Alíkovský sraz v Plzni 15. října 2022

  vydáno 17. září 2022 ve 4:00

  Prázdniny už jsou za námi, takže je nejvyšší čas naplánovat další sraz – už dlouho slibovanou Plzeň. Sejdeme se v sobotu 15. října a pokud nám počasí bude přát, tak vyrazíme do DinoParku! A kdo ví, třeba nám zbyde i trocha času na to, abychom se po samotné Plzni malinko podívali. celý článek

  Autorka: majdula2000

  Alíkovský sraz v Brně 11. června 2022

  vydáno 15. června 2022 ve 4:00

  V sobotu 11. 6. se konal poslední předprázdninový sraz. Prahu jsme tentokrát vyměnili za Brno a společně vyrazili do Vidy. Dozvěděli jsme se něco nového a taky si užili spoustu legrace! celý článek

  Autorka: majdula2000

  Zakletá jeskyně aneb Sůl nad zlato tak trochu jinak

  vydáno 4. června 2022 ve 4:00

  Pohádku Sůl nad zlato zná snad každý. Život bez soli si asi dokážeme představit jen těžko. Co když ale jeskyně plná soli skrývá i zakleté rubíny? Ne každý je natolik skromný, aby je tam zvládl nechat… celý článek

  Autorka: majdula2000

  Pozvánka na Alíkovský sraz v Brně 11. června 2022

  vydáno 14. května 2022 ve 4:00

  Sice jsme se viděli před 14 dny, ale blíží se letní prázdniny, a tak bude fajn stihnout ještě jeden sraz v červnu. Tentokrát to bude v Brně a vyrazíme společně do science centra VIDA!, kde se kromě zábavy určitě i něco nového dozvíme. celý článek

  Autorka: majdula2000

  Alíkovský sraz v Praze 30. dubna 2022

  vydáno 4. května 2022 ve 4:00

  V sobotu 30. 4. se konal Alíkovský sraz v Praze. Sešli jsme se na hlavním nádraží a několika dalších místech a vyrazili do totálně nacpané zoo. Kromě oběda a zvířátek nechyběla ani spousta legrace… celý článek

  Autorka: majdula2000

  Pozvánka na Alíkovský sraz v Praze 30. dubna 2022

  vydáno 29. března 2022 ve 4:00

  A je to konečně tady! Po více než dvou letech nás čeká další pražský sraz. Bude se konat na čarodějnice, ale místo pálení se raději půjdeme podívat na zvířátka do tamější zoo… Tak co, přijedete taky? celý článek

  Autorka: majdula2000

  Velký červený pes Clifford – jen výjimeční lidé dokážou změnit svět

  vydáno 5. ledna 2022 ve 4:00

  Emily je obyčejná holka, které nejvíc chybí jedna jediná věc – opravdový kamarád. Ale je nutné hledat kamarády jen v lidském světě? celý článek

  Autorka: majdula2000

  Zpívej 2 – muzikálový příběh plný jednoho velkého snu

  vydáno 23. prosince 2021 ve 4:00

  Někdy mohou mít i malí lidé velké sny. A přesně to je případ koaly Bustera Moona. Chtěl by se svou partou vystupovat v hlavním městě zábavy. Má to ale jeden háček – vše tam řídí nerudný vlk, který téměř všechny rovnou posílá do háje! Snů se ale člověk nesmí hned tak vzdát… celý článek

  Autorka: majdula2000

  Alíkovský sraz v Liberci 16. 10. 2021

  vydáno 19. října 2021 ve 4:00

  V sobotu 16. října se po více než roce konal další Alíkovský sraz, tentokrát na severu Čech – konkrétně v Liberci. Byl to takový trochu netradiční sraz, protože jsme celý den tak nějak blbli, ale o to víc bylo srandy… celý článek

  Autorka: majdula2000

  Vlk a lev: Nečekané přátelství – recenze

  vydáno 12. října 2021 ve 4:00

  Kočkovitá a psovitá šelma – dvě úplně odlišná zvířata… A ještě k tomu člověk! Můžou vůbec tyto bytosti vydržet pospolu a nezabít se? Pokud vás to zajímá, můžete to sledovat od 14. října v kinech. celý článek

  Autorka: majdula2000

  Pozvánka na Alíkovský sraz v Liberci 16. října 2021

  vydáno 18. září 2021 ve 4:00

  Po více než roce se konečně blíží další sraz, a to v severočeském Liberci! Je to krajské město, jehož dominantou je vysílač na Ještědu. Ovšem i dole ve městě je spousta zajímavých míst, která stojí za návštěvu, ať už třeba Babylon či IQlandie… celý článek

  Autorka: majdula2000

  Plavecký kvíz

  vydáno 13. září 2021 ve 4:00

  Máte rádi vodu? A umíte pořádně plavat? Určitě jste někdy slyšeli i o tom, že jsou různé plavecké způsoby, které se učí třeba na plaveckých kroužcích, ale někdy i na školním plavání. Znáte je? Ať už ani, či ne, můžete si vyzkoušet kvíz. celý článek

  Autorka: majdula2000

  Recenze k filmu Divoký Spirit

  vydáno 22. června 2021 ve 4:00

  Děti někdy dokáží věci, o které by se nepokoušel ani leckterý dospělý. Ale není náhodou představa o tom, že malá holka zabrání únosu stáda koní, přeci jen trochu moc? Film bude mít v našich kinech premiéru 24. června. celý článek

  Autorka: majdula2000

  Nástěnky, které moderuji:

  Název Příspěvků Zakládající příspěvek Poslední příspěvek
  Alíkov Naše městečko – Alíkov ~ 11 tisíc majdula2000
  12. prosince 2019
  Gigisuška
  sobota v 9:37
  Alíkoviny Zakládání, vydávání a rady k Alíkovinám ~ 200 Rapo
  31. srpna 2019
  majdula2000
  31. ledna v 10:14
  smajlíky Psaní a kreslení ze znaků a smajlíků ~ 300 majdula2000
  28. července 2019
  FanUnikitty
  26. ledna ve 20:58
  křížovkářské slovníky Křížovkářský slovník: Jídlo a pití ~ 150 majdula2000
  9. března 2021
  Sisinkaa
  21. ledna v 17:28
  Vánoce O Vánocích neco vic – hadanky hry a kvizi ale i básničky 3 Coudik2011
  10. prosince 2022
  Coudik2011
  10. prosince 2022
  logika Mensa ČR – slyšeli jste někdy o ní a Logické olympiádě? ~ 100 majdula2000
  7. března 2020
  Emmílie11
  5. listopadu 2022
  soutěže Ufonská pexesovka – 5. kolo 80 majdula2000
  27. října 2022
  mlej
  1. listopadu 2022
  křížovkářské slovníky Křížovkářský slovník: Škola 95 JáJá1
  21. března 2021
  Sumeček
  24. srpna 2022
  křížovkářské slovníky Křížovkářský slovník: Český jazyk 43 majdula2000
  1. září 2021
  Sumeček
  24. srpna 2022
  křížovkářské slovníky Křížovkářský slovník: Matematika 45 majdula2000
  31. srpna 2021
  Sumeček
  21. srpna 2022
  Velikonoce Sem „naklaďte“ svá vajíčka! ~ 450 majdula2000
  30. března 2021
  Majda48
  22. dubna 2022
  soutěže Týmová Alímpiáda ~ tisíc majdula2000
  12. listopadu 2020
  Lvíček
  19. října 2021
  rodina Rozvod rodičů 38 majdula2000
  31. května 2020
  blazniva_fanynka_Queen
  14. dubna 2021
  Wakeboarding - co si o něm myslíte? 36 majdula2000
  21. srpna 2018
  JáJá1
  5. září 2018