1675616

Vizitka naposledy upravena:
12. listopadu ve 12:33

Profilový obrázek:
Moře, © majdula2000

majdula2000

Moje přezdívka: majdula2000
veteránka
správkyně klubovny

S Alíkem kamarádím už 10 let a 335 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Majda a je mi 18 let. Narozeniny mám 19. června. Místo, kde bydlím, se jmenuje docela pěkně, takový malý pokojíček pár pater nad zemí. Mezi moje zájmy patří cestování, ekologie, hry, hudba, chat, chovatelství, internet, klub (oddíl), kutilství, malování, modelářství, nové technologie, počítače, příroda, rodina, sběratelství, sport, tvoření, vaření, věda a technika, vesmír, zahrada, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívila dnes ve 14:27, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 1595 kamarádů.

Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

Co chci říct světu:

Ahoj, vítám tě na své vizitce, klidně mi napiš (jsem tu hodně často, takže určitě nebudeš na odpověď dlouho čekat;-)) nebo si mě přidej mezi své kamarády.


Určitě by si všichni, kteří to ještě neudělali, měli přečíst pravidla.

Pak pár věcí ke správcování...

Dáš mi u nějakého stálého stolu SS (Správce stolu)?
Pokud Tě neznám, tak určitě ne. Nedostaneš jej také v případě, když u stolu už nějaký Správce je. Ráda bych Tě upozornila na skutečnost, že ten, kdo určí Správce stolu, bere za jeho činy odpovědnost. To znamená, že pokud zneužiješ moci žluté korunky (např. někoho neprávem vyhodíš, nebo vyčistíš stůl), budeš mít problém nejen Ty, ale i ten, kdo Ti korunku dal. Pokud chceš mít SS za každou cenu, založ si vlastní stůl. Pamatuj ale: Pokud bude mít stůl nevhodný název či se tam budou probírat nevhodná témata, může Ti být korunka odebrána i tam.

Jinak pokud si třeba zamknete stůl a nebudete se k němu moct dostat, tak mi taky klidně napište, pokud mě uvidíte online, není problém Vám odemknout. :-)


Pokud Vás zajímá něco o mně, tak pár věcí si můžete přečíst trochu výše na začátku vizitky, ale možná by se dalo napsat ještě něco, takže... bydlím v jednom severočeském městě a jsem taková trochu (no... možná trochu víc:-D) bláznivá holka, ráda tu kecám, páč je tu opravdu dost fajnových lidí a nebo hraju hry, nejčastěji se tedy nacházím v klubovně nebo na ledničce a občas hraju i drahokamový důl.

Celkově tu straším už víc než 10 let, poprvé jsem se tu registrovala v roce 2007 pod přezdívkou pikipiki, ale nějak jsem sem nechodila, páč jsem měla jiné „starosti“, hlavně běhat venku, nicméně doba se mění a já se za těch x let samozřejmě změnila také, takže nyní mě tu najdete každý den, mám to tu strašně ráda, poznala jsem tu spoustu úžasných kamarádů, na které nikdy nezapomenu...

Co se školy týče, tak chodím na průmyslovku (ano, na holku trochu nezvyk, ale klučičí kolektiv mi nevadí... neříkám, že mi kluci občas nelezou na nervy, ale kdo komu ne;-)).

Z koníčků mám nejraději plavání a blbinky ve vodě, když to jde tak u moře i šnorchlování, jinak mě baví malování, v létě turistika a v zimě samozřejmě lyžování ;-).


Moje přezdívky tady na Alíkovi jsou:
majdula2000
petshopacek2000
kůň2000
littlestpetshop2000
princeznapetshopka2000
majdulka123
pikipiki
pikipikimajdulka123
pipi-dlouhá-punčocha
triskomyš
xylofon

Mám ráda:

je toho celkem dost, ale hlavně vodu, matiku, logiku, zvířata, svojí rodinu, kamarády, Alíka a samozřejmě i pár lidí odtud;-)

Nemám ráda:

toho taky není málo, ale tak třeba faleš, lži, pomluvy, nenávist, zlé lidi, alkohol, cigarety a nerespektování pravidel]:-)

Moje vybrané obrázky:

Nelča

Článek, který jsem napsala:

Lesní překvapení

vydáno 26. srpna v 6:30

Myslíte si, že se do lesa chodí na houby? To také, ale já jsem z něj jednou přinesla něco docela jiného... celý článek

Autorka: majdula2000

Nástěnka, kterou jsem založila:

Název Příspěvků Zakládající příspěvek Poslední příspěvek
Wakeboarding - co si o něm myslíte? 36 majdula2000
21. srpna v 18:06
JáJá1
5. září v 18:21