1679232

Vizitka naposledy upravena:
15. července v 19:35

Profilový obrázek:
Redhead in London, © mandragora1

Styl vizitky:
Black rose, © Xx-Miva-xX

mandragora1

Moje přezdívka: mandragora1
veteránka

S Alíkem kamarádím už 2 roky a 277 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Markéta a je mi 17 let. Mezi moje zájmy patří cestování, divadlo, ekologie, filmy, fotografování, hry, hudba, chovatelství, internet, keramika, knihy, komunikace, kutilství, malování, móda, muzea, nakupování, příroda, rodina, tanec, tvoření, umění, vaření, vesmír, zahrada, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívila dnes v 19:11, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 379 kamarádů.

Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

Co chci říct světu:

Přeji krásný den.

Mé vznešené jméno jest Markéta a jsem vegetariánka. Nejsem zrovna běžná osůbka a jsem poněkud podivná, takovým tím svým způsobem.

Co se zájmů týče, tak například ráda čtu a to povětšinou literaturu faktu, či fantasy. Za mou oblíbenou knihu se dá považovat Hobbit. Můj oblíbený spisovatel je například Josef Formánek. Též velmi ráda kreslím, maluji a tvořím všemožné různé věci. Mám ráda přírodu, zvířata a poezii. Věnovala jsem se 8 let jezdectví. Ke koním jsem vždy měla velmi pozitivní a zvláštní vztah, avšak je to nedávno co jsem s jezdectvím sekla.
Nyní ta další a nejdůležitější část mých zájmů, která si zaslouží svůj vlastní odstavec a to je hudba. Hudba je v mém životě velmi důležitý element řekla bych. Již 4. rokem se věnuji sólovému zpěvu, na který docházím ke své učitelce do základní umělecké školy. Neumím si představit svůj život bez něj. Zpěv je něco co mě nehorázně baví a troufám si říci, že je to to jedinné v čem jsem opravdu dobrá. Věnuji se také hře na akustickou kytaru, též velmi srdcová záležitost pro mne. Na kytaru hraji celkem asi 5 let.

No a co za hudbu poslouchám? Jsem jasná metalistka. Na prvním místě je u mě skupina Rammstein, to je jednoduše srdcovka. Hned po nich je Marillyn Manson, Bring Me The Horizon, Skillet, Three Days Grace, Slipknot a Green Day. Metal je srdcová záležitost, prostě...metal 4ever. Ačkoli u mne převládá metal, tak ale určitě nepohrdnu ani žánry jako je třeba Jazz, Blues, Reggae či Indie Jazz. Občas, ale to jen zřídkakdy, se tam najde i nějaký ten popík. Můj velmi oblíbený zpěvák, pro kterého mám tak trochu slabost je Hozier. Dle mého je to skvělý umělec.

Moc ráda jezdím na kole nebo na in-lainech. Také ráda chodím, ráda se jen tak projdu. Miluji sjíždění řeky a nepohrdnu ani nějakou pěknou tůrou či vandrem a spaním pod širákem. Ráda se bavím, jsem celkem společenský typ člověka.

No to je o mne prozatím vše, myslím si, že už tak je to dost nudné a zdlouhavé xD Tedy mějte hezký den ;))

Mám ráda:

POEZII
PŘÍRODU
ZVÍŘATA
PIZZU
NÁKUPY
KONĚ

LÉTO
PRÁZDNINY xD
VODU

METAL

ZPĚV

KYTARU

ZÁBAVU

KREJČOVINU


JEZZ

BLUES

KNÍŽKY

DOBRÝ LIDI

MARVELOVKY

HOBBIT

PÁN PRSTENŮ

DR.STRANGE

SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL

PROSTĚ JOKER]:-)


A MNOHO DALŠÍCH VĚCÍ;-)

Nemám ráda:

PAVOUKY
TĚLOCVIK
MATIKU
FYZIKU
CHEMII
LHANÍ A PŘETVÁŘKY

VULGARISMUS

FRAJÍRKY

CIGARETY

DROGY

ZLOMYSLNOST

ŠPENÁT A CIBULI

SLEČNY TYPU BARBIE

RAP

HIP HOP

TEKKNO


A JE TOHO JEŠTĚ DOST..

Moje vybrané obrázky:

Manson art

Články, které jsem napsala:

Normálno? Co to vlastně je?

vydáno 31. července 2016 v 8:51
Asi si říkáte, o čem tento článek tak asi může být. Článek se týká, jak je již v názvu napsáno, jednoho jediného slova. celý článek
Autorka: mandragora1

Zpěv a další věci kolem něj

vydáno 2. července 2016 ve 13:23
Ahojky, rozhodla jsem se napsat něco málo o zpěvu. A proč vlastně? Zpěvu se věnuji a ráda bych se s vámi podělila o to, jak jsem se k němu dostala. Také bych vám ohledně tohoto úžasného umění chtěla i něco objasnit. celý článek
Autorka: mandragora1

Já a koně

vydáno 19. června 2016 v 9:54
Zdravím milí čtenáři! Jelikož se věnuji jezdectví a jiným věcem kolem koníků. Rozhodla jsem se napsat článeček o tom, jak jsem se vlastně ke koním dostala, jaký k nim mám vztah a co vše to obnáší. Ale i mnoho dalších věcí kolem koníků. Snad se vám bude článek líbit. celý článek
Autorka: mandragora1