1679232
mandragora1

Moje přezdívka: mandragora1
veteránka

S Alíkem kamarádím už 1 rok a 345 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Markéta. Narozeniny mám 12. května. Mezi moje zájmy patří cestování, divadlo, ekologie, filmy, fotografování, hry, hudba, chovatelství, keramika, knihy, komunikace, kutilství, malování, móda, muzea, nakupování, příroda, rodina, tanec, tvoření, umění, vesmír, zahrada, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívila včera ve 14:41, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 335 kamarádů.

Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

Co chci říct světu:

Ahojky poutníku! Nějakým zajímavým způsobem jsi zřejmě zabloudil na moji vizitku. Takže, jmenuji se Markéta a je mi 16 let. Bydliště a další nepodstatné věci tě zajímat nemusí. Mezi mé záliby patří samozřejmě jako první jezdectví. Jízdě na koni se věnuji již 8 let. Dále mezi mé koníčky patří hlavně zpěv,zvířata,příroda, in-lainy, jízda na kole, přátelé, hra na kytaru, ekologie, kreslení, tvoření, paření, blbiny atd... Jsem vegetariánka a ne proto, že by mi maso nechutnalo, ale vegetariánkou jsem se stala z důvodů etických. Mimochodem strašně moc mě baví Němčina. Pak bych asi měla podotknout, že se zajímám o literaturu a baví mě sloh, vlastně celkově čeština. Jsem strašný perfektcionista a mám velký vztah k poezii a dalším literárním útvarům. Občas píšu i básně když mám zrovna náladu.

Co se hudby týče, poslouchám převážně metal a rock a to například skupiny jako jsou Rammstein, Metallica, Slipknot, Green day a Starset. Trochu ironie je, že zpívám operu, taky dobrý. Nepohrdnu však ani dobrou klasikou jako Mozzart, Bach, Vivaldi atd.. Nějaký ten popík by se tam taky občas našel, ale málokdy. A taky mám docela ráda Boba Marleyho. Jezz a Blues mám taky docela ráda. Ale i přez můj velmi rozšířený zájem o hudbu stále vyhrává metal. Prostě.... !METAL 4EVER! A Rammstein a Metallica jsou prostě srdcovka. No a ohledně filmů, tak mám ráda Marvelovky a to hlavně Dr. Strange a Sbevražedný oddíl(zbožňuju Jokera). Dál taky mám ráda Hobbita, ale ten je mnohem hezčí jako knížka, film se jim moc nepovedl a taky Pána prstenů. No a co já vím co bych vám ještě řekla. Toť prozatím asi vše.

Krásný den;-)

Mám ráda:

POEZII
PŘÍRODU
ZVÍŘATA
PIZZU
NÁKUPY
KONĚ

LÉTO
PRÁZDNINY xD
VODU

METAL

ZPĚV

SVOJÍ KYTARU

DOBROU ZÁBAVU

ŠITÍ

JEZZ

BLUES

KNÍŽKY

DOBRÝ LIDI

MARVELOVKY

HOBBIT

PÁN PRSTENŮ

DR.STRANGE

SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL

PROSTĚ JOKER]:-)


A MNOHO DALŠÍCH VĚCÍ;-)

Nemám ráda:

PAVOUKY
TĚLOCVIK
MATIKU
FYZIKU
CHEMII
LHANÍ A PŘETVÁŘKY


VULGARISMUS


FRAJÍRKY

CIGARETY

DROGY

ZLOMYSLNOST

ŠPENÁT A CIBULI

SLEČNY TYPU BARBIE


A JE TOHO JEŠTĚ DOST

Moje vybrané obrázky:

Albert