Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?
  789416

  Vizitka naposledy upravena:
  11. srpna 2020 v 1:28

  Profilový obrázek:
  pták na bidélku, © Alík

  Styl vizitky:
  Decent One, © spicacek369

  Marcynka

  Moje přezdívka: Marcynka
  vůdkyně smečky

  S Alíkem kamarádím už 12 let a 63 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Jitka Ječná a je mi 30 let. Narozeniny mám 1. září. Místo, kde bydlím, se jmenuje Nové Hrady. Mezi moje zájmy patří ekologie, fotografování, hudba, chovatelství, příroda, rybaření, věda a technika, zahrada. Naposledy jsem Alíka navštívila letos 24. dubna, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 10 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  Kapitalismus mění lidi k horšímu. Všichni se najednou vrhaj na kariéru a zapomínaj na starý kámoše. Je tu hroznej bordel a nikdo ničemu nerozumí. A taky mě nebaví poslouchat zakázanou muziku, která už není zakázaná. Nemá to ty grády.


  Jitka Ječná

  johnnybgood74
  komu: viki_cabadaj

  V pátek jsem byl s Lískulkou a s Jitkou Ječnou v hospodě. Nebudeš věřit, jak jsme tu náletovou obilninu vypekli.
  Hned po příchodu do lokálu začala Jitka sunout stoly k sobě. "Co děláš?", ptám se jí. "Tak snad budeme sedět pohromadě, ne?", opáčila Jitka. "On ještě někdo přijde?", divila se Lískulka. " "Já myslela, že tu budeme všichni. Kde jsou ostatní?" podivovala se Jitka. "Že by doma, takhle v pátek večer?", podotkl jsem já. "A jo, vlastně", prohodila nechápavě Jitka a vrátila stůl na svoje místo.
  Potom přišel číšník a zeptal se nás, co si dáme. "Já si dám colu", řekla Lískulka. "Mně přineste espresso", odpověděla Jitka. "A mně dvanáctku!", prohlásil jsem vítězně já. "A mohu vidět váš občanský průkaz, mladý pane?", otázal se číšník. "Jistě", povídám mu. Jitka se nadechla: "Ale tobě přece..." "Buď zticha", strčila do ní Lískulka. "Nějaký problém?", vložil se do toho číšník. "Ale tobě přece pivo nedělá dobře", vysoukala ze sebe nakonec Jitka. "No, to je fakt", povídám já, "tak mi radši přineste láhev rumu, pane vrchní," odpověděl jsem a číšník spokojeně odkráčel. Jitka čuměla jako vyoraná myš. Když nám číšník donesl objednávku, Lískulka se ihned chopila mojí láhve rumu a se slovy "Můžu, že jo?" si ho nalila do coly. Jitka vybuchla: "No to už si ze mě děláte ***!" "No tak, Jitko! Jsi ve společnosti!", snažil jsem se ji usměrnit. "Co si to dovoluješ?!", vykřikla Jitka. Číšníci se po nás začali divně koukat, a tak Lískulka prohodila: "To nic, to jenom tady Jitce vletěla moucha do kafe." "Jenom aby nevletěla vám dvěma facka do obličeje!", vyhrožovala Jitka. "To si zkus a my řekneme Papínkovi, že nás týráš!", upozornila ji Lískulka. "Papoušek na vás ***", řekla Jitka. "Jasně, a proto za náma furt dolejzá", prohodil jsem já. "On nedolejzá za váma, ale za mnou!", opáčila Jitka. Po těchto slovech se Lískulka začala dusit smíchy a vyprskla Jitce colu do kávy. Jitka vypěnila a zařvala: "Pane vrchní, účet! Já už tady s nima nebudu!!!" Když číšník přikráčel ke stolu, dodala: "Jo a pane vrchní, možná by vás zajímalo, že jste prodal alkohol nezletilýmu." Čapla mě za bundu, vyrvala mi občanku z kapsy a podala ji čísníkovi se slovy "Určitě si v rodným čísle přepsal čtyřku na jedničku. To on umí výborně!" Číšník se znovu podíval na moji občanku a prohlásil: "Ne, paní, je to v pořádku." Jitka s velkou nechutí zaplatila útratu a šli jsme ven. Inu, není nad to si půjčit průkaz od kámoše metaláka, který má stejný účes i výraz obličeje.
  Jitka práskla dveřmi a rychlým krokem pochodovala k autobusové zastávce. Lískulka na ni ještě ironicky zavolala: "Kam se ženeš, Jíťo? Pojď s náma ještě na dýzu!" Celou cestu zpátky jsme se tlemili. To jsme to tý náně zase jednou nandali!

  Mám ráda:

  Chlast, metal, mojí kytaru a zahrádku a starýho Vláďu Papouška, kterej nám půjčoval cédéčka a staral se o nás.

  Nemám ráda:

  Disko, přízemní mrazíky a univerzitní snoby. A taky tu krávu Jitku Ječnou.