Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?
  MariRose

  Moje přezdívka: MariRose
  zatoulaná

  S Alíkem kamarádím už 2 roky a 104 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Alea a je mi 14 let. Narozeniny mám 8. září. Místo, kde bydlím, se jmenuje doma. Mezi moje zájmy patří hudba, chat, knihy, komunikace, malování, příroda, rodina, tvoření, umění. Naposledy jsem Alíka navštívila 8. ledna 2021, nyní jsem offline. Moji vizitku zatím navštívili 3 kamarádi.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  Ahoj, jsem tu nová a budu moc ráda, když mi napíšeš, neboť kvůli tomu jsem se sem zaregistrovala.

  Jsem poněkud šílený tvor, tak se boj]:-)
  Kam jdeš? Neodcházej prosím! Já nejsem zas tak šílená! Fakt ne!
  Okkkkkkkkk, mám poněkud lehce zvláštní humor (lehce víc). Proto budu děsně nadšená, když se tu nalezne člověk se stejně postiženým humorem.

  Co bych tak řekla...

  Miluju knihy. Dokážu o nich klábosit celé hodiny, jenže nikdo se mnou o tom klábosit celé hodiny nechce ( děsně smutný smajlík)
  Miluju Harryho Pottera. Dokážu o něm klábosit celé hodiny, ale nikdo se mnou o něm klábosit nechce ( ještě smutnější smajlík) Havraspár
  Miluju Marvel ( o tom se se mnou baví, ale jen co promluvím o své nejoblíbenější postavě, mlčí) a má nejoblíbenější postava je Loki

  Mám ráda takové ty inteligentní konverzace ( já vím, že nepůsobím jako inteligentní tvor, ale ráda přemýšlím a ve škole mám 1, jo?)
  A též miluju retardované konverzace ( to svoje: „Konečně nelže“ si nechte)
  ;-D

  Asi tu působím jako strašný extrovert, ale... Zdání klame. Zrovna nedávno jsem si asi půlhodiny připravovala svůj projev. Takto to vypadalo.

  Dívka schovávající se za zdí se potila. Studený pot jí stékal po tváři a její srdce bušilo do plic. Věděla, že úkol, jenž dostala nezvládne. Ale co budou jíst?! Co s nimi bude když to nedokáže?! Umřou hlady? Její myšlenky se točily jako na kolotoči, což způsobovalo pocit na zvracení. Nutně potřebovala zvracet. Nádech. Výdech. Ještě nějakou dobu stála za zdí a mozek, který zřejmě dostal výpadek ne a ne vymyslet proslov. Nádech. Výdech. Hlavní hrdinka, jen co dostala pořádnou nálož odvahy spočívající na bodu mrazu, se vydala k té strašlivé hrůze. A prohlásila: „10 deka šunky, prosím.“

  PS.: neumím psát, aby to bylo poutavé


  A na závěr... Říkej mi Aleo, nebo Ali

  ( to mělo být na konci, jo.. Já jsem vážně retard)

  Mám ráda:

  Hele, jsem dvanáctiletá dívka, jež dospívá a má v hlavě neuvěřitelný zmatek. Nevím pořádně kdo jsem, ale rozhodně vím, co mám ráda aniž bych se nechávala ovlivňovat okolím a názory ostatních (ironie)

  A jelikož já jsem naprosto jiná než okolí... Mám ráda:

  Čokoládu, hudbu, Lokiho, Toma Hiddlestona, Toma Feltona, Toma Hollanda ( to působí, že mám velkou závislost na jméno Tom :D), knihy, kreslení.... pokud tě zajímá něco víc, zeptej se

  Nemám ráda:

  Rasisty, homofoby, houby a brokolici:-$

  Moji vizitku naposledy navštívili:

  lékařský, vaiva

  S kým kamarádím:  (0)

  Kdo se mnou kamarádí:  (0)

   

  Vizitka naposledy upravena:
  3. ledna 2021 ve 21:05

  Profilový obrázek:
  holka s deštníkem, © Alík

  Styl vizitky:
  Nuda v noci, © HelPik