Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?
  1778547

  Vizitka naposledy upravena:
  13. července 2021 ve 21:57

  Profilový obrázek:
  kluk fotbalista, © Alík

  Matýsek245

  Moje přezdívka: Matýsek245
  zatoulaný

  S Alíkem kamarádím už 1 rok a 139 dní. Jsem kluk. Je mi 13 let. Narozeniny mám 29. července. Mezi moje zájmy patří hry, hudba, chat, internet, knihy, sport, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívil 23. října 2021, nyní jsem offline. Moji vizitku zatím navštívil jen jeden kamarád.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  Jsem chytrý člověk, když jsou kolem mě nový lidi tak jsou z nich většinou nepřátele. :(
  Na druhou stranu jsou tu lidi co mě mají rádi a berou mě vážně, rozumíme si a jsem rád že jsem někoho takového našel. :D
  Kamarádi mají alespoň jeden stejný zájem jako já.
  A když se kamarádím s holakama tak mě taky berou vážně a rozumíme si a já rozumím jim stejně jako všem mým kamarádům. Což je fajn.
  Jsem chytrý člověk ale nechci se předceňovat.
  Z lekcí mi jde nejlépe ČJ.
  Moc si nerozumím s rodinou ale rozumí mi můj děda, byl to muzikant a chtěl bych být jako on a ještě lepší ale nechci zas moc jen tak aby mě lidi znali a abych měl na domě napsané,,Zde žil slavný vědec ***** ******" ty hvězdičky jsem tam dal abych neuvedl své jméno. Jednou ve družině jsem potkal svého starého kamaráda a
  kopal si s míčem tak jsem si šel zakopat s ním a začalo mě to bavit tak jsem pozval další kamarády kteří mě trénovali a našli si na mě čas a teď po prázdninách budu hrát fotbal.

  Mám rád:

  Nejradši hraju na kytaru, začínal jsem s akustickou a teď hraju na elektrickou mám stratocaster mám křišťálový zvuk a nebo dost nakřáplý to se mi líbí dá se s tím hrát rock.
  Nejoblíbenější hudba je Rock nebo Hard Rock asi spíš ten Hard Rock. Při Hard Rocku bych začal hrát na kytaru a dal bych dříve zvuk ale ne aby byl zase do metalu a začal bych hrát a Ock mě uklidňuje je pohodový a zbavuje stresu.

  Nemám rád:

  Nemám rád lidi co říkaj že moje kytara je křáp, když to říkaj tak ať se pochlubí se svojí já do ní nedal 10 000 proto aby o ní někdo říkal že je křáp.