Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?
  1770049

  Vizitka naposledy upravena:
  2. října v 19:06

  Profilový obrázek:
  ufonská myš, © Alík

  Styl vizitky:
  Králíček, © YOYO

  MichelleGarrett

  Moje přezdívka: MichelleGarrett
  voříšek

  S Alíkem kamarádím už 32 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Michelle a je mi 14 let. Narozeniny mám 19. dubna. Místo, kde bydlím, se jmenuje tajný pokojík ukrytý na vrcholku Eiffelovi věže. Mezi moje zájmy patří cestování, divadlo, ekologie, filmy, fotografování, historie, hry, hudba, chat, chovatelství, internet, jazyky, keramika, knihy, klub (oddíl), komunikace, kutilství, malování, móda, modelářství, muzea, nakupování, nové technologie, počítače, příroda, rodina, rybaření, sběratelství, sport, tanec, televize, tvoření, umění, vaření, politika, věda a technika, vesmír, zahrada, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívila letos 28. října, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 16 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  Bonjour,

  $>

  já jsem Michelle Garrett a jsem Francouzka. No.....spíš polo Francouzka. Mám francouzkého otce a českou matku. Všichni tři a náš pes Lucky žijeme ve Franci, v malém domečku v centru Paříže. Je to tam opravdu nádherné, podle mě je Paříž nejúchvatnější město na světě.
  Stejně jako každé francouzké dítě chodím na francouzkou školu, navštěvuji francouzké kroužky, nosím francouzké oblečení, jím francouzké jídlo. Snažím se dělat vše, jako správný Francouz, ale něco mi to kazí.

  I když se všemožně snažím přesvědčit sebe sama, že jsem dokonalé francouzké děvče, vždy mi něco připomene, že to tak není. Znovu a znovu jsem nucena vracet se zpět na zem, abych zjistila, že jsem jen obyčejná česká dívenka, která si nalhává kdoví co. Žiju si dva životy. Jeden nudný a všední tady v Čechách a jeden plný zábavy a legrace ve Francii. Ovšem za vámi přišla Michelle, Francouzka, a proto všechny moc prosím neptejte se mě na můj skutečný život. Povídejte si s Michelle o jejích francouzkých dobrodružstvích.

  S kým kamarádím:  (6)

  darkness, Hey_Katy, Kika44, paratko2323, vaiva, Veryfr

  Kdo se mnou kamarádí:  (7)

  darkness, Hey_Katy, Kika44, KrálíčekSušenka, paratko2323, vaiva, Veryfr