Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?
  Nairaan

  Moje přezdívka: Nairaan
  zatoulaná

  S Alíkem kamarádím už 6 let a 217 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Nairaan Midhamiré a je mi 26 let. Narozeniny mám 3. dubna. Místo, kde bydlím, se jmenuje Hradec Králové. Mezi moje zájmy patří filmy, historie, hry, hudba, chat, internet, jazyky, knihy, komunikace, muzea, nové technologie, počítače, příroda, tanec, televize, věda a technika, vesmír, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívila 6. června 2018, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 104 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  Zdravím Vás.


  Děkuji, že jste se přišli podívat. Ráda bych se Vám představila: jsem Nairaan (čteno zjednodušeně najrán; komu to zní lépe složitěji, může si zkusit vyslovit přibližně na(h)írh(j)eán), velmi mne těší. Pojďte sem ke mně, sem do ústraní, ať můžeme mluvit. Ano, zde je to, zde je vhodné místo.


  Zde jsme sami.


  Tedy, povězte: co byste chtěli o mně vědět? Možná snad, kým jsem; nuže, já jsem někdo, koho není snadné pochopit a není snadné mu vždy rozumět. Jsem velmi hloubavá, citlivá a melancholická osobnost, které činí potěšení nechat se unášet svými snivými představami, přemýšlet nad nejrůznějšími otázkami, situacemi i pouhými abstraktními koncepty, ať už jde o věci skutečné, zaniklé, nereálné či pouze teoretické. Jsou lidé, které pohled na nicotný kamínek u cesty dokáže přivést na myšlenku nekonečného života uprostřed sluncem zalité louky, a já k nim patřím. Však je takových mnohem více, než byste hádali; je takový téměř každý. V běžném životě byste si ovšem něčeho podobného na mně stěží všimli - vždyť lidská mysl je tím jediným, co lze kdy zvát skutečným soukromím. Určitě máte i Vy svůj vnitřní svět, své názory, pocity a představy, a bývají jistě chvíle, kdy nemůžete nežli ocenit, že Vám do něj žádné oči nevidí. Proto také nikdy nejste sami; vždy tu budete Vy sami pro sebe.

  Zvláštně ke mně mluví, myslíte si; vidím, jak se na mne díváte, když to říkám. Netrapte se ale pro to, já Vám rozumím.


  Dobrá, chtěli byste něco věcnějšího: tudíž, kromě oné osoby, kterou jsem Vám vylíčila před chvílí, jsem také studentka anglistiky a amerikanistiky (to znamená, že se učím úplně o všem, co má něco společného s anglickým jazykem) a konkrétně studuji anglický jazyk pro odbornou praxi. Zajímám se o jazyky a ráda poznávám lidi, se kterými si mohu úplně otevřeně rozprávět o různých názorech, zálibách, zážitcích nebo třeba o oblíbených postavách z knih. Upřímný rozhovor je vzácným klíčem ke sblížení.

  Mám ráda:

  Češtinu a cizí jazyky, zejména pak angličtinu a srbštinu.


  Poznávání nových lidí.


  Literaturu - prózu i poezii; mezi mé oblíbené žánry patří zejména antiutopické, romantické a realistické romány (to "romantické" ale neznamená, že je to hlavně o lásce a vztazích, nýbrž že ten román nese typické znaky uměleckého směru, kterému se říká romantismus).


  Filmy všeho druhu - kromě komedií, ty většinou nemusím.


  Irský tanec a keltskou hudbu.


  Chlupatá a roztomilá zvířátka.

  Müsli. :-D

  Nemám ráda:

  Zlé lidi. Je to dost široký pojem, ale dokážu poznat, když někdo jedná se zlým záměrem.


  Rasismus a xenofobii. Neříkám, že bychom v určitých případech neměli být obezřetní, ale opravdu stojím ostře proti lidem, kteří nenávidí příslušníky určité rasy nebo národa, říkají o nich příšerné věci a vůbec jim nevadí, že hážou všechny do jednoho pytle a chovají se jako primitivní a arogantní hulváti.


  Přílišné stěžování si - každý máme někdy chvilku, kdy si na něco postěžujeme a rázem se cítíme odlehčení, že jsme to vypustili; ale když si někdo stěžuje na všechno a na všechny a hledá obětního beránka za veškeré zlo na světě, hned se mi tím znelíbí.


  Sprostá slova. Pokud je někdo použije třeba za účelem humoru (například jako slovní hříčku v nějakém vystoupení) nebo jinak kreativně, nemám nic proti - ale většinou to bohužel tak nebývá.


  Lidi, kteří záměrně kašlou na pravopis i gramatiku a každého, kdo se snaží psát správně nebo se jim pokouší poradit, by nejradši hned lynčovali.

  Čočku a hrachovou kaši. :-Q

  S kým kamarádím:  (0)

  Kdo se mnou kamarádí:  (6)

  ANDÍLEK2009, Blébleblé, Emilinecka, iloveMans, miss05

   

  Vizitka naposledy upravena:
  27. března 2018 ve 20:27

  Profilový obrázek:
  Fraktál, © neznámý autor

  Styl vizitky:
  Nuda v noci, © HelPik

  Nástěnka, kterou moderuji:

  Název Příspěvků Zakládající příspěvek Poslední příspěvek
  škola Školní zážitky, historky a perličky z hodin ~ 450 Nairaan
  4. září 2017
  FigaroSofinka
  včera v 9:51
  Vánoční šibenice