Neživý

Moje přezdívka: Neživý
zatoulaný

S Alíkem kamarádím už 3 roky a 261 dní. Jsem kluk. Mé skutečné jméno je Tomáš a je mi 21 let. Mezi moje zájmy patří cestování, filmy, fotografování, historie, hry, hudba, chat, internet, jazyky, knihy, klub (oddíl), komunikace, malování, móda, muzea, nové technologie, počítače, příroda, rodina, sběratelství, sport, tanec, televize, umění, vaření, věda a technika, vesmír, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívil 30. srpna 2015, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 5298 kamarádů.

Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

Co chci říct světu:

Zdravím,


jsem Tomáš a vítám tě na své vizitce.
Moc se toho tady nedovíš. Takže pokud mě chceš z nějakého důvodu poznat, budeš mě muset kontaktovat soukromou zprávou. :)
Máš-li problém a Alíka se ti ptát nechce, k dispozici se ti nabízí Malá nástěnková poradna, kterou jsem založil, a kde si lidé z Alíka mohou navzájem radit a pomáhat si se svými problémy.Málo času, spousta práce a školy. Nebývám tady každý den. Pokud něco chceš, napiš mi, pokud nemám zjevný důvod neodpovědět (tedy zpráva nebude napsána s hanlivými výrazy či nesrozumitelně), odpovím pravděpodobně do pár dnů. Stejně tak v poradně.Menší prosba:

Často píšu pod články v Alíkovinách a vy mi pak píšete odpovědi do pošty. Jelikož si ale neznačím přezdívky, jejichž majitelům jsem odpovídal a nemám čas myslet na vše, co jsem kde psal, často jsem zmatený, na cože ten a ta reaguje do soukromé zprávy. Proto, když mi tak píšete, co kdybyste se alespoň zmínili, že reagujete na moji reakci v Alíkovinách? :) Děkuji.Když už jdu na chat, někdy jdu přes Mozillu a proto mi jde špatně šeptání (kdo používá mozillu ví, o čem mluvím), proto nerad šeptám a pokud mi šeptáte, s velkou pravděpodobností vám odpovím přímo na sklo, jen vás oslovím vaší přezdívkou. Pokud z nějakého důvodu velmi nutně potřebujete, abych šeptal, tak mi to prosím napište. (Stejně to neudělám, pokud k tomu nebude zjevný důvod.) Díky za pochopení.


Jinak, napsal jsem...


Nesnáším, když se na mě lidi dívají jinak. Jsem jen trochu jiný.
Nečekal jsem tak kladné ohlasy, děkuji všem, kteří se k tomu vyjádřili :)

Pět let v pekle
Alias stručný popis mých pěti let, strávených na prvním stupni základní školy.

Ztratil jsem nejlepšího kamaráda...
Časem to bolet přestane a začneme vzpomínat... :)

THANKS FOR 2000 WATCHING! :3


P. S.: Trochu jsem se změnil. Nic výrazného, ale přece... :)

Mám rád:

Brášku.
Kocoura Mickey-sana.
Pár kámošů venku.
Pár lidí tady.

Ticho a klid.
Možnost premýšlet.

Čtení knih.
Psaní povídek.

Nemám rád:

Hloupost ostatních lidí. Tedy netoleranci, posměšky a ostatní věci, které na hloupost poukazují.

Nahrané obrázky:

Smutné.