Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?
  1761490

  Vizitka naposledy upravena:
  4. prosince 2019 v 10:04

  Profilový obrázek:
  kluk boxer, © Alík

  Styl vizitky:
  vesmír, © smejky225

  ochranka

  Moje přezdívka: ochranka
  zatoulaný

  S Alíkem kamarádím už 1 rok a 235 dní. Jsem kluk. Je mi 26 let. Narozeniny mám 21. června. Mezi moje zájmy patří filmy, hry, hudba, nové technologie, příroda, rodina, sport, politika, věda a technika, vesmír, zahrada. Naposledy jsem Alíka navštívil 6. ledna 2020, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 18 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  Byl jsem zde registrován několik dlouhých let předtím než došlo ke změně vzhledu stránek Alíka a stal jsem se součástí pár příjemných srazů ze kterých si pamatuji skvělé lidi jako $> Pralinka2, Mari1, Treyka, Neville, Žirafa a další.. $> Jak čas plynul tak se můj neaktivní účet nevyhnul pravidelné údržbě až došlo k jeho kompletnímu smazání z celé databáze a nyní, jsem z nostalgie za připomenutím hezkých časů zpět.

  K mým pravidelným sportovním činnostem patří box který mi 2x do týdne pomáhá pročistit mysl a ducha těla již necelé tři roky(?). Samozřejmě se taková aktivita neobejde bez pravidelných zranění a občas mě potká zlomenina nosu nebo naražená čelist jenž čas zahojí. Vzdávám tímto velký respekt všem bojovníkům kteří se věnují bojovým sportům a dokázali by se postavit za slabší v momentě, kdy bude potřeba!

  Mám rád:

  Zajímám se o inteligentní a racionálně uvažující lidi s jejichž názory a pohledem na svět se dokážu stotožnit a rozvýjet tak duševně sám sebe.

  Nemám rád:

  Hloupé otázky, do slabších se navážející lidi, alkohol, cigarety, hazard, drogy, limonády, sladkosti + jiné životu postradatelné látky ... Dále lhaní, agresivitu, náboženství, urážky, krádeže atd..

  Moji vizitku naposledy navštívili:

  sova, kokytka, Hejkal, kajik01, sukupová, Matous01, paratko2323, Ami, Michael1994, SlečnaLMS

  S kým kamarádím:  (0)

  Kdo se mnou kamarádí:  (0)