Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Co mu provést?

  1768490

  Vizitka naposledy upravena:
  29. srpna ve 21:44

  Profilový obrázek:
  kluk čůrá, © Alík

  Styl vizitky:
  Nuda v noci, © HelPik

  Paratha

  Moje přezdívka: Paratha
  šampion

  S Alíkem kamarádím už 65 dní. Jsem kluk. Je mi 16 let. Narozeniny mám 7. června. Místo, kde bydlím, se jmenuje Hradec Králové. Mezi moje zájmy patří filmy, fotografování, historie, hry, hudba, chat, kutilství, malování, nové technologie, počítače, tvoření, umění, věda a technika, vesmír, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívil dnes v 9:44, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 34 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  Čusčus, nemám naprosto nic na práci aktuálně, takže založit si účet na webu pro děti znělo jako skvělý nápad. Je mi 16, studuju střední školu v Hradci Králové a jsem kluk na kluky. Mám pár psychických nemocí kvůli blbýmu dětství, takže je to se mnou někdy fakt těžký. Na druhou stranu u mě najde pochopení naprosto kdokoliv. Takže pokud někdo nějaký problémky a neví kam s tím, určo si vás rád vyslechnu, nebo napište do poradny. Jinak někdy píšu storky v žánrech: Horor, psychologické, horor - astmosferické, fantasy a sci-fi. Na základce jsem dělal školní časopis a celkově se rád vrhávám do velkých projektů. Idk, už je to celkem dlouhý, tak kdyby váš ještě něco zajímalo, nebo jste chtěli popsat, klidně písněte :)

  S kým kamarádím:  (0)

  Kdo se mnou kamarádí:  (5)

  darkness, notička1999, on1, Papoušek_Nfnf, paratko2323

  Článek, který jsem napsal:

  Zäin, anděl války

  vydáno 9. října ve 4:20

  Archanděl ochránce musel bránit město před přízračnými vojsky Viktormunda. Sáhl tak pro zapovězenou magii. Tak zapovězenou, že bitvu nevyhrál nikdo a přežil jen ten jediný anděl ochránce. Ale už to nebyl on – stal se z něj anděl války. Mezi lidmi je známý jako anděl, který tisíckrát zemřel. celý článek

  Autor: Paratha