1524386

Vizitka naposledy upravena:
6. srpna ve 20:11

Profilový obrázek:
Vlajka Velké Británie, strašně pěkná, © Parníček287

Parníček287

Moje přezdívka: Parníček287
super šampion

S Alíkem kamarádím už 4 roky a 190 dní. Mezi moje zájmy patří hudba, knihy, rodina. Naposledy jsem Alíka navštívil letos 2. září, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 545 kamarádů.

Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

Co chci říct světu:

Chodím do ZŠ (zkratka základní škola) a do pobočky ZUŠ Morava (zkratka základní umělecká škola). Tam se učím na klavír, což mě baví.
Mám mobilní telefon Nokia 230, normální tlačítkový.
Jako zájmy jsem uvedl hudbu, knihy a rodinu. Trošku se k tomu vyjádřím.
1) hudba: baroko si klidně poslechnu, ale připadá mi takové trošku jalové, v baroku ještě nepoužívali pořádně dynamiku, tedy měnění hlasitosti, zrychlování ani zpomalování a tak, ale mám ho ve své podstatě rád, pak samozřejmě i to, co následovalo, klasicismus, romantismus, impresionismus (v době impresionismu složil skladatel Claude Debussy skladbu Svit měsíce (Clair de Lune), kterou mám jako svoji nejoblíbenější a nejlepší skladbu všech hudebních dob, poslechněte si ji, je opravdu pěkná), atd. Moderní hudba taky není špatná, když zní opravdu hezky a když je taková jemnější, takový ten heavy metal a další tvrdé žánry, to si klidně po nějakém čase poslechnu.
2) knihy: rád čtu, objednávám si knihy z Albatrosu prostřednictvím Klubu mladých čtenářů, to ve škole dostanete takový malý katalog, kde je všechno, co si zrovna nyní můžete objednat, a vzadu je tzv. Objednávkový list, kde můžete označit, co byste si rádi objednali, pokud jste v katalogu našli něco, co by vás zajímalo, vyplníte pár potřebných údajů, tento list oddělíte od ostatních listů a pak to další den, pokud můžete, donesete do školy přislušnému učiteli nebo prostě někomu, kdo to vyřizuje (u nás ve škole to obstarává jeden příjemný učitel), no a pak po pár dnech dostanete od toho člověka lísteček, na kterém je vaše jméno, třída, do které zrovna chodíte, a částka, kterou musíte zaplatit, vy to zaplatíte (nemusíte zrovna ihned), no a potom už jenom dostanete knížku nebo knížky, prostě to, co jste si objednali. U nás doma máme samozřejmě spousty knížek v normálním vlastnictví, moje nejoblíbenější kniha je kniha O lidech od známého spisovatele Karla Čapka.
3) rodina: no, jak jsem napsal v kolonce Mám rád, mám normální kladné příbuzenské vztahy.
A pak tu jsou ještě ostatní zájmy, ale v mém případě to nejsou zas tak silné zájmy, abych je uvedl mezi zájmy.
4) divadlo: když tam jdeme se školou, tak se těším, rád se podívám (chodíme do Městského divadla ve Zlíně).
5) hry: počítačové, deskové, stolní, jakékoli.
6) nakupování: když jdeme do Zlína do Zlatého jablka, tak si to vlastně užívám. Zvlášť mě baví jet po pohyblivých shodech (neboli cizím slovem po eskalátorech).
7) televize: u filmů je to tak - někdy se podívám. Někdy se dívám na filmy poprvé, ale jsou také filmy, na které se podívám rád kdykoli, třeba pohádka z roku 1990 O Janovi a podivuhodném příteli. Seriály: Teorie velkého třesku, když se naskytne přiležitost, tak Futurama, i Simpsonovi, Oggy a škodíci, ale můj nejoblibenější je disneovský Phineas a Ferb. Jinak se na ni dívám tak normálně, hlavně na ČT :D.
8) zahrada: když jdu v sobotu ven a táta zrovna dělá něco na zahradě, rád pomůžu. Jen tak mimochodem, taky mu pomáhám, když jde na kontrolu našeho zemědělského družstva.
Jinak se také zajímám o loga filmových studií a televizí, a také o tzv. gunbarrely, to jsou takové sekvence, co jsou na začátku bondovek, to jede po obrazovce takové kolečko, to se rozevře a uvnitř je Bond, až dojde doprostřed obrazovky, tak vystřelí a zhora obrazovky začne jakože téct krev.
No nic, už jsem vás zavalil dostatečným množstvím informací.Takže...................KONEC!!!!! :)
V dohledné době bude tento účet spojen s účtem Parníček512.
PS:Vizitka s mým novým účtem Parníček512: text

Gunbarrely: https://www.youtube.com/watch?v=rTyMkQLAREY

Mám rád:

1) sýr
2) všechny své příbuzné, rodiče, bratry
3) státní vlajku Velké Británie
4) naše zvířata, kočku Josefínu, jejího syna kocoura Ervína, naši fenku Miluši
5) školu (normální neutrální vztah)
6) samozřejmě sladkosti, že jo ;-)

Nemám rád:

1) když musím o školním roce jít spát v 9 hodin (stejně neusínám)

S kým kamarádím:  (4)

Emilinecka, Freťule, on1, SVETLO

Moje vybrané obrázky:

Vlajka Velké Británie, strašně pěkná

Článek, který jsem napsal:

Čtyři a půl kamaráda a poklad na školních záchodech

vydáno 21. dubna 2015 v 19:51
Chtěl bych vám představit jednu knihu ze série knih Joachima Friedricha Čtyři a půl kamaráda a poklad na školních záchodech. celý článek

Nástěnka, kterou jsem založil:

Název Příspěvků Zakládající příspěvek Poslední příspěvek
Jaké jsou vaše oblíbené knihy? 11 Parníček287
10. ledna v 18:00
Ivusa122
24. srpna v 09:56

Nástěnky, které jsem si oblíbil:

Název Příspěvků Zakládající příspěvek Poslední příspěvek
Dávám úkoly! 1420 žofka10
1. ledna v 16:00
feldy
dnes v 20:40
Vtipy „A babičko, proč máš tak velké zuby?“ – napiš odpověď 3466 ráculka
29. ledna 2007
_kebaba_
18. srpna v 16:04