366748

Vizitka naposledy upravena:
12. června 2008 v 16:47

Styl vizitky:
Piráti.., © Condsalla

Pavlikkamarad

Moje přezdívka: Pavlikkamarad
veterán

S Alíkem kamarádím už 13 let a 45 dní. Jsem kluk. Mé skutečné jméno je Pája a je mi 41 let. Narozeniny mám 26. června. Místo, kde bydlím, se jmenuje Olomouc. Mezi moje zájmy patří cestování, filmy, fotografování, hry, hudba, internet, počítače, příroda, rodina, sport, televize, vesmír, zahrada. Naposledy jsem Alíka navštívil letos 13. července, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 5070 kamarádů.

Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

Co chci říct světu:

Ahojky kamarádi,jmenuji se Pája a jsem z Olomouce.Jsem hodně kamarádské povahy,jsem diskrétní a tak bych byl rád,kdyby jsme se trochu poznali a popovídali.Třeba i o problémech buď doma nebo mezi kamarády.Pisněte a snad budu Váš dobrý kamarád.


Správce klubovny jsem od 16.7.2008


    Chtěl bych Vám říct že téma ČERVENÁ KORUNKA nehodlám komentvat nikde u stolu. Vím že někteří se chtějí stát správcem klubovny jako já ale nejde jen o to mít červenou korunku. Je to i o zodpovědnosti spravedlivě rozhodovat jak se mají kamarádi na tomto dětském internetu chovat.


    Taky Vám chci říct milí kamarádi že korunku správce klubovny nemůže dostat každý. Pokud chcete dostat korunku správce klubovny,obracejte se na správce Alíka. Ti mají pouze moc Vám jí dát. Nikoliv my.


Všeci si myslí,že jsem strašně přísnej což mají pravdu. Naopak jsem ale hodně spravedlivej takže ať už Vám v klubovně udělám cokoliv má to svůj důvod a stěžování na mně Správcům Alíka Vám jenom přitíží. Správci mi dali korunku jen proto že mi důvěřují a pokud něco budu dělat špatně nebojte se že se neozvou. Ještě nikdy za ten rok co jsem správce klubovny se mi nestalo že bych byl pokáranej od správců Alíka. Dělám prostě jenom vše proto aby Vám nezavřeli klubovnu což můžou kdykoliv udělat znovu.

    Co se týká ICQ čísla tak to mám taky: 485 242 033.

Další věc je ta že mi říkáte jak vypadám,kolik mi je let a jestli nejsem úchyl,pedofil a tak. K tomu můžu říct snad jenom jedno. Hodně se u stolu rozčílím ale beru to kamarádsky a sportovně. Kdybych měl vyhazovat každého kdo mi tohle napíše tak by tu skoro nikdo nebyl.

    Snad Vám bude stačit,když Vám sem dám odkaz který Vás všechny přesvědčí.  www.lide.cz/saich


Pokud chcete vědět kteří správci Alíka jsou zrovna on-line klikněte zde

Mám rád:

Mám rád dobré kamarády hlavně ty co mně neuráží a je snima sranda za všech okolností.Mám rád děti,sport a jiné.

Nemám rád:

Přetvářky,pomluvy a některé nezbedníky které přemlouvám aby nedělali na Alíkovi binec a nezakládaly různé nevhodné místnosti. (stoly)

Moje vybrané obrázky:

Tak to jsem já a moje nej kamarádka z Olomouce.

Články, které jsem napsal:

Sraz Alíka v Olomouci

vydáno 16. října 2018 ráno

Přečtěte si, co jsme zažili na srazu v Olomouci. Bylo velice pěkně a počasí nám přálo. celý článek

Pozvánka na sraz v Olomouci od Pavlikkamarad

vydáno 29. září 2018 odpoledne

Přihlaste se na sraz v Olomouci a nebudete litovat. Zve Vás všechny Pavlikkamarad. celý článek