Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?
  pepa.smutny

  Moje přezdívka: pepa.smutny
  vůdce smečky

  S Alíkem kamarádím už 18 let a 325 dní. Jsem kluk. Mé skutečné jméno je Pepa. Mezi moje zájmy patří cestování, divadlo, filmy, fotografování, historie, hry, hudba, chat, internet, jazyky, komunikace, kutilství, modelářství, muzea, nakupování, nové technologie, počítače, příroda, rodina, sběratelství, sport, televize, umění, vaření, politika, věda a technika, zahrada, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívil letos 29. května, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 3518 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  Ahoj, já jsem Pepa. Jsem tu už hrooozně dlouho. Zaregistroval jsem se na Alíka 11. července 2004.

  Mám rád:

  Cestování! 🛩️

  Není dne, kdy bych nehledal novou inspiraci k cestě. Nebo letenky do míst, která mě lákají. Covid trochu zhatil moje cestovatelské plány, ale už jsem zase v plném běhu a od července 2021 jsem navštívil 4 země. Aktuálně chystám 2. cestu do USA, kam bych měl letět v březnu nebo dubnu 2022.


  Hokej! 🏒

  Nikdy jsem ho nehrál, ale sledovat bych ho mohl pořád. Kolikrát přes den spím, abych mohl v noci koukat na NHL. Mám husí kůži, když slyším americkou hymnu před zápasem. A při zápase zrovna tak. Je to super!

  Dobré jídlo! 🥩

  Hovězí steak, daňčí svíčková nebo švej-ču-žou. No to je moje. Mám rád maso. Ne. Miluju maso! Rád s ním i pracuju. Dělám si ho sušené nebo grilované. Rád s ním experimentuju. Neurazí mě ani těstoviny. No a sýry. Plísňové, smradlavé. Prostě jakékoliv. Jsem opravdu masovo-sýrový gurmán.

  Hudba! 🎶

  Mám rád, když se zpívá, ne mluví. Z českého hudebního rybníka mám nejraději Lucii. Na nich jsem vyrůstal a zůstali mi dodnes v srdci. A měl jsem obrovskou radost, když začali znovu koncertovat a já mohl jít zase na pořádnou muziku. Hodně se mi zalíbil Mirai. Je to energická a svěží mladá skupina, která dělá kvalitní a chytlavou hudbu. Olympic snad ani nemusím rozepisovat.
  Z domácích sólistů jako první paní Marie Rottrová. Tu můžu poslouchat pořád. Dalibor Janda super hlas! Taky jsem byl na jeho koncertě.
  Ze zahraničí bych určitě vypíchnul Queen. To je moje srdcovka a jsem rád, že jsem mohl jít na koncert v roce 2015. Freddie bohužel zemřel o 2 roky dříve, než jsem se narodil. Dal nesmím zapomenout na Iron Maiden. I na nich jsem byl v roce 2016. Pak určitě Muse z těch "novějších". A dále Rammstein, ABBA, Boney M., Systém of a Down.

  Nemám rád:

   

  Vizitka naposledy upravena:
  10. října 2021 ve 23:23

  Profilový obrázek:
  12345, © pepa.smutny