1757328

Vizitka naposledy upravena:
6. června v 16:56

Profilový obrázek:
O bezbečnost školáků v Hradci Králové se starali strážníci městské policie. (1. září 2009), © MAFRA

Styl vizitky:
iPad, © Círa

Policista_Mrkvička

Moje přezdívka: Policista_Mrkvička
voříšek

S Alíkem kamarádím už 12 dní. Mé skutečné jméno je Pepa Mrkvička. Chcete vyřešit případ? Jsem policista. Mezi moje zájmy patří cestování, filmy, internet, nové technologie, počítače, televize, věda a technika, zahrada, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívil letos 13. června, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 44 kamarádů.

Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

Co chci říct světu:

Ahoj děti, dobrý den dospělí!
Jsem Pepa Mrkvička, a jsem tady místní policista.:-D
Řeknu vám můj příběh.

Už jako malý kluk jsem chtěl být policista. Mamka mě varovala, že práce policisty je dost náročná, no i tak jsem si šel dál za svým snem. Vystudoval jsem školu pro policisty a byl jsem nejlepší ze třídy:-3. Pak jsem nastoupil do práce a začal jsem řešit své první případy.:-> Tak jsem je řešil, a měl jsem z toho dobrý pocit:-D. Pak mi dali za úkol, hlídat ulici blízko naší stanice. A tam si právě založili firmu dvě neposedné holky, co si říkají MUDr. paratko2323 a MUDr. Kika44. Nejdřív mi to nevadilo, protože ty holky teprve začínali, a bylo to prostě v pořádku. No čím dál, tím víc šílený nápady ty holky dostávali.:-D:-D:-D Nejdřív se spouštěli v nákupních košících po silnici, teď si stavějí domek na stromě.;-D Dokonce ukradli figurínu z obchodu s oblečením. Sousedi si stěžují na velký rámus. Ale co by od nich chtěli čekat, vždyť jsou to pořád jen holky:-D. Ale musím přiznat, že ten domek je celkem hezký.:-D

Tak, milé děti, to je vše, co jsem vám chtěl říct. Pamatujte, že když budete mít problém, zavolejte mně, policistu Mrkvičku:-D (ale i tak se radši obraťte na poradnu:-D)

VAROVÁNÍ: nejem skutečný policista, jsem Kika44

Mám rád:

Když se mi podaří vyřešit případ:-3
svou práci:-3
policejní seriály

Nemám rád:

Když se mi nepodaří vyřešit případ:-(
zločince
když v televizi nejdou policejní
seriály
Akční babču, neboli Akční babičku,
protože mě furt chce mlátit kabelkou
;-D:-c

Nástěnka, kterou jsem si oblíbil:

Název Příspěvků Zakládající příspěvek Poslední příspěvek
Očkovací ambulance MUDr. paratko2323 a MUDr. Kika44 1343 Kika44
11. května v 13:34
DnK08
dnes v 22:47