Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?
   

  Vizitka naposledy upravena:
  3. prosince 2022 v 16:35

  Profilový obrázek:
  Rex, © Mečislava09

  poseroutka

  Moje přezdívka: poseroutka
  super šampion

  S Alíkem kamarádím už 1 rok a 277 dní. Jsem kluk. Mé skutečné jméno je Honzík a je mi 11 let. Narozeniny mám 22. dubna. Mezi moje zájmy patří cestování, ekologie, hry, hudba, chat, internet, knihy, muzea, nové technologie, počítače, příroda, rodina, rybaření, sport, tvoření, vaření, politika, věda a technika, vesmír, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívil 3. prosince 2022, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 84 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  Ahoj mé jméno je Honzík a žiju v Nórsku. Nórsko je krajina asi 7 krát větší než Čechy. už tu jsem asi 10 let a je tady zábava, když je tady zima, nasněží 30cm - 1m sněhu. Skoro každou zimu postavím s tatínkem iglu co je asi 1m - 1,6m vysoké. Ale léto tu není až tak teplé, není moc počasí na koupaní. V létě tady dost prší a na koupaní musí být asi 20 stupnů. Je mi trochu líto že nežiju v čechách, protože v čecách nemám žádne kamarády... ...ale tady jich mám alespoň 15. V nórsku je jenom trocu divné ve škole že nemáme třídy rozdělené takhle: 1.a, 1.b, 1.c... ale takhle: 1., 2., 3., 4., 5., ... a to až do desáte třídy.

  Mám rád:

  Mám rád dětský web Alík, videohry, bicí, knížky, vtipy, geografii, vědu, komiksy, oheň, mikroskop, minulost, společenské hry, trampolínu, klouzavku, kolotoč, houpačku, Česko, Slovensko, black metal, hard rock, hamburgry, pizzu, taco, buřty, hranolky, bonbóny, alíka, čokoládu, cukrovou vatu, spánek, vesmír, divoký západ, cowboje a velikou rychlost R^R^R^R^R^R^R^R^R^R^R^;-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-)

  Nemám rád:

  nemám rád plast v přírodě, coronavirus, výšku, když mě někdo otravuje, mouchy, komáry, podzim, facebook, moc velké světlo, vojnu, rúžovou barvu, brokolici, balóny co prasknou, silné vůně, klidnou hudbu, pondělí, princezny, sýr, among us, školu, chřipku, medicínu proti chřipce, rány, krvácení a hovězí maso RvRvRvRvRvRvRvRv:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(

  S kým kamarádím:  (2)

  Papoušek_Nfnf, Uizpresident

  Kdo se mnou kamarádí:  (3)

  JÁviÉr, Marianka8, Papoušek_Nfnf

  Moje vybrané obrázky:

  MM s čapičkou, © LillMissAlex

  Hry, které jsem si oblíbil: