Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?
  1755873

  Vizitka naposledy upravena:
  30. května 2019 v 18:06

  Profilový obrázek:
  Profilová fotka, © RetardovanaOvce

  Styl vizitky:
  Obyčejná šeď, © YOYO

  RetardovanaOvce

  Moje přezdívka: RetardovanaOvce
  zatoulaná

  S Alíkem kamarádím už 3 roky a 133 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Adela a je mi 17 let. Místo, kde bydlím, se jmenuje Ostrava. Mezi moje zájmy patří cestování, fotografování, chovatelství, knihy, kutilství, sport, vaření. Naposledy jsem Alíka navštívila 12. července 2019, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 109 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  Zdravím,
  také nemohu uvěřit, jak jste se od hledání receptu na bábovku dostali až sem, na můj profil. Ovšem ničemu neuškodí, když se seznámíte s mou legendární osobností.

  Na Zemi už straším čtrnáct let. Pokud člověka dostatečně neznám, jsem tichý typ, abych si daného člověka neznepřátelila. Pakliže ano, podobám se spíše kdákající slepici, jenž nikdy neutichne. Ale tady na internetu, to se mohu jakkoliv vyřádit.

  Mezi mé zájmy patří čtení knih. Pohlédneme-li na žánry, bavím se u všeho krom románů ze starších dob. Číst o pravěcích lidech, jak jedli syrové vnitřnosti zvěře a zpracovávali staženou kůži, to po mně nechtějte.

  Ráda sportuji. Závodně hraji badminton. Také vždy večer, kdy už je tma, projíždím na kole nebo bruslích kolem svého oblíbeného místa. Mým dětským snem je však jezdit na koních. Zatím jezdím na letní tábory, toužím to ale změnit. (hlásím se po měsíci, vypadá to, že to vyšlo!)

  Velmi podstatnou částí mého života jsou zvířata. Chovám dva křečky, pro které jsem si jela potají přes celou republiku. Dále mám už pěknou řadu let pískomily. Jsou to zvířata , která se moc ráda množí a vy si jistě umíte představit, jak to u mne dopadlo. U počtu 37 to ale naštěstí končí. Zlatou tečkou nakonec je náš kocourek. Chodím také venčit pejsky do útulku.

  Miluji cestování vlakem. Když si řeknu, že chci někam, už mě od toho střeleného nápadu nedostanete. K tomu se pojí i má láska k fotografování.

  Nebojte se mi napsat, já nekoušu.:-D

  Moji vizitku naposledy navštívili:

  Miki44, Ptacek007, Anežka9, Alpina, Killercow, Hogo, Adee, vaiva, Jančulka, Myška13

  Článek, který jsem napsala:

  Jak vydělávat jako nezletilý

  vydáno 21. května 2019 ve 4:30

  Ve výloze vás pozoruje senzační foťák. Nebo to jsou šaty? Řvou na vás: „Kup si mě!“ Vy ale ve svém věku nemáte dostatečné finance. Každý den procházíte kolem téhož obchodu. Už není třeba se trápit, zde je mých 9 tipů právě pro vás! celý článek

  Nástěnka, kterou jsem si oblíbila:

  Název Příspěvků Zakládající příspěvek Poslední příspěvek
  Tvoříme příběh... Ale pozpátku! ~ 400 Matisek
  30. dubna 2019
  Maty09
  23. dubna ve 13:50

  Hra, kterou jsem si oblíbila: