1755873

Vizitka naposledy upravena:
30. května v 18:06

Profilový obrázek:
Profilová fotka, © RetardovanaOvce

Styl vizitky:
Obyčejná šeď, © YOYO

RetardovanaOvce

Moje přezdívka: RetardovanaOvce
super šampionka

S Alíkem kamarádím už 203 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Adela a je mi 14 let. Místo, kde bydlím, se jmenuje Ostrava. Mezi moje zájmy patří cestování, fotografování, chovatelství, knihy, kutilství, sport, vaření. Naposledy jsem Alíka navštívila letos 12. července, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 97 kamarádů.

Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

Co chci říct světu:

Zdravím,
také nemohu uvěřit, jak jste se od hledání receptu na bábovku dostali až sem, na můj profil. Ovšem ničemu neuškodí, když se seznámíte s mou legendární osobností.

Na Zemi už straším čtrnáct let. Pokud člověka dostatečně neznám, jsem tichý typ, abych si daného člověka neznepřátelila. Pakliže ano, podobám se spíše kdákající slepici, jenž nikdy neutichne. Ale tady na internetu, to se mohu jakkoliv vyřádit.

Mezi mé zájmy patří čtení knih. Pohlédneme-li na žánry, bavím se u všeho krom románů ze starších dob. Číst o pravěcích lidech, jak jedli syrové vnitřnosti zvěře a zpracovávali staženou kůži, to po mně nechtějte.

Ráda sportuji. Závodně hraji badminton. Také vždy večer, kdy už je tma, projíždím na kole nebo bruslích kolem svého oblíbeného místa. Mým dětským snem je však jezdit na koních. Zatím jezdím na letní tábory, toužím to ale změnit. (hlásím se po měsíci, vypadá to, že to vyšlo!)

Velmi podstatnou částí mého života jsou zvířata. Chovám dva křečky, pro které jsem si jela potají přes celou republiku. Dále mám už pěknou řadu let pískomily. Jsou to zvířata , která se moc ráda množí a vy si jistě umíte představit, jak to u mne dopadlo. U počtu 37 to ale naštěstí končí. Zlatou tečkou nakonec je náš kocourek. Chodím také venčit pejsky do útulku.

Miluji cestování vlakem. Když si řeknu, že chci někam, už mě od toho střeleného nápadu nedostanete. K tomu se pojí i má láska k fotografování.

Nebojte se mi napsat, já nekoušu.:-D

Článek, který jsem napsala:

Jak vydělávat jako nezletilý

vydáno 21. května ráno

Ve výloze vás pozoruje senzační foťák. Nebo to jsou šaty? Řvou na vás: „Kup si mě!“ Vy ale ve svém věku nemáte dostatečné finance. Každý den procházíte kolem téhož obchodu. Už není třeba se trápit, zde je mých 9 tipů právě pro vás! celý článek

Nástěnka, kterou jsem si oblíbila:

Název Příspěvků Zakládající příspěvek Poslední příspěvek
Tvoříme příběh… Ale pozpátku! 202 matisek005
30. dubna ve 20:50
matisek005
17. září ve 21:32

Hra, kterou jsem si oblíbila: