Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?
  Škola-čar-a-kouzel_rpg

  Moje přezdívka: Škola-čar-a-kouzel_rpg
  zatoulaná

  S Alíkem kamarádím už 3 roky a 226 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Péťa a je mi 17 let. Naposledy jsem Alíka navštívila 20. června 2020, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 156 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  Můj hlavní účet: Copinka


  Tento účet jsem si založila, protože jsem v klubu Potterheadů a nechci mít plnou hlavní vizitku svých postav. To zní trochu divně, ehhh...Každé své postavě, za kterou hraji v klubu Potterheadů píši jméno, příjmení, věk, ročník, vzhled, patrona, sourozence, příběh, povahu, kolej, hůlku a zájmy, aby si ostatní tu mojí postavu mohli lépe představit a já za ní/něho lépe hrála.

  Harry Potter

  Jsem celkem velká fanynka Harryho Pottera. Hraju již 2 roky aktivně RPG s tématikou právě Harryho Pottera. Na nejmenované RPG stránce, kde jsem studentkou druhého ročníku v koleji jménem Mrzimor, právě díky tomu, že mně tam zařadili do Mrzimoru jsem si tuto trošku zapomenutou kolej zamilovala. Ráda hraji za postavy, které mají jinou povahu než já, takže negativní a nebo drzé. :-D
  Tady na Alíkovi jsem členkou klubu pro Potterheady.

  Oblíbená kolej: Mrzimor
  Oblíbená postava: Hermiona Grangerová, Ginny Weasley, Rubeus Hagrid
  Oblíbený předmět: Péče o kouzelné tvory, Jasnovidectví, přeměňování
  Oblíbený učitel: Rubeus Hagrid

  Nenáviděná kolej: Zmijozel
  Nenáviděná postava: Snape, Voldemort
  Nenáviděný předmět: Lektvary

  Mé postavy v klubu pro Potterheady:

  Jméno: Lewis
  Příjmení: Angel
  Věk: 15 let
  Sourozenci: 3, bratr (Lukas, Julia, Vivian)
  Kolej: Nebelvír
  Ročník: prefekt 4. ročníku
  Hůlka: Cesmínové dřevo, pero fénixe, 11 palců dlouhá
  Patron: vlk
  Vzhled: Lewis je blonďatý chlapec, vysoký 175 cm se zelenýma očima a s většinou tajemným úšklebkem na tváři. Je obvykle oblečený do Nebelvírské uniformy a na krku má řetízek s medailonkem. Stejný, jako má jeho sestra Vivian. Taktéž ho otvírá jen o samotě.
  Povaha: Tady to bude složité. Ještě před nedávnem se k ostatním, hlavně k mladším studentům choval celkem zle, drze a nafoukaně. Důvod? Strach. Z čeho? Že když se stal prefektem, tak ho stejně nikdo nebude brát vážně, jako předtím a nikdo ho nebude poslouchat. Budou si z něj utahovat. Před několika dny však narazil na partu holek, který ho nejdřív zmlátili, ale pak se s nimi skamarádil. Také se mu zalíbila jedna holka, takže si řekl, že se přestane chovat jako pitomec a tak je z něj milý, ochotný, možná trochu vznětlivý chlapec.
  Příběh: Lewis se narodil v malém, mudlovském městečku. Jeho otec je mudla a maminka kouzelnice. Otec odešel, když mu byli 3 roky, protože zjistil, že jeho žena (Lewisova matka) je kouzelnice. Lewis měl a stále má na otce vztek. Možná z toho důvodu je takový vznětlivý. Od malička byl ale i statečný, svéhlavý a cílevědomý. V 7 letech ho matka začala učit létat na koštěti, protože jí hned, jak se o nich dozvěděl, přemlouval. Také se snažil naučit s matčinou hůlkou pár obraných kouzel, takže občas málem podpálil dům. Když dostal dopis z Bradavic, tak se ale najednou začal bát odejít od matky, ale díky tomu, že už tam rok chodil jeho starší bratr, tak sebral odvahu a do Bradavic odjel. Poté, když ho zařadili do Nebelvíru, byl šťastný. Ve 3. ročníku se stal Nebelvírským prefektem, což, jak už je nahoře u povahy napsáno, změnilo jeho povahu. V současnosti se ale snaží plnit prefektské povinnosti, co nejlépe a pomáhat studentům.
  Zájmy: hraní famfrpálu,obrana proti černé magii, létání na koštěti, léčení kouzly
  Skloňování jeho jména:
  1. pád: Kdo co? Lewis
  2. pád: (bez) Koho čeho? Lewise
  3. pád: (ke) Komu čemu? Lewisovi
  4. pád: (vidím) Koho co? Lewise
  5. pád: Oslovujeme, voláme. Lewisi!
  6. pád: (o) Kom, (o) Čem? Lewisovi
  7. pád: (s) Kým, (s) Čím? Lewisem
  Lewisovy známky, Lewisova taška, Lewisovo koště,...  Jméno: Lucas
  Příjmení: Angel
  Věk: 15 let
  Sourozenci: 3 (Vivia, Julia, Lewis)
  Kolej: Zmijozel
  Ročník: 5., odrážeč ve Famfrpálu
  Hůlka: Habrové dřevo, blána z dračího srdce, 10 1/4 palce dlouhá
  Patron: kůň
  Vzhled: Lucas má černé, havraní vlasy, které jsou trochu delší. Jako každý z rodiny Angelových má zelené oči, ale jeho jsou snad ještě tajemnější. Když se na někoho podívá svým tajemným pohledem je těžké se od jeho očí odtrhnout. Nosí zmijozelskou uniformu a samozřejmě má na krku medailon. Je 180 cm vysoký. Postavu má poměrně vysportovanou.
  Povaha: Lucas je milý, ochotný a hodný chlapec. Je možná trochu uzavřený do sebe a málokdy něco řekne, tedy hlavně holce. S klukama si povídá naprosto normálně, ale před holkama se stydí? Kdo ví. Dívce pomohl několikrát, ale vzácně jí něco řekl. Spíše se na ní jen dívá, jakoby jí snad vyčíst z očí, jakou má duši. Většinou jí tedy věnuje dlouhý pohled do očí, jemně se usměje a pak odejde. Nenávidí však svou Zmijozelskou uniformu.
  Příběh: Lucas žil ve stejném domě, jako jeho sourozenci, překvapivě. Od malička pomáhal ostatním a zajímal se o drakologii. Naučil se už v 8 letech perfektně létat na koštěti a v 9ti uměl nazpaměť všechny pravidla Famfrpálu. Také znal všechno, co se týče starání se o dračí vajíčko, i když žádné neměl. Se svým bratrem měl odjakživa dobrý vztah. Když odjel po příchodu dopisu do Bradavic a byl zařazen do Zmijozelu, měl velký vztek, protože se tam svou povahou moc nehodí. Nikdy nepochopil, proč se nějací Zmijozelští studenti chovají, tak, jak se chovají a trápili ho nenávistné pohledy ostatních studentů z jiných kolejí. Vždy všem v nouzi pomáhal, ale stejně nemá moc kamarádů. Má jen jednoho, Billa. Ve třetím ročníku začal hrát Famfrpál, který ho doteď činí velice šťastným. Je jeden z nejlepších hráčů Famfrpálu.
  Zájmy: drakologie, Famfrpál, kouzelné formule
  Skloňování jeho jména:
  1. pád: Kdo co? Lucas
  2. pád: (bez) Koho čeho? Lucase
  3. pád: (ke) Komu čemu? Lucasovi
  4. pád: (vidím) Koho co? Lucase
  5. pád: Oslovujeme, voláme Lucasi
  6. pád: (o) Kom, (o) Čem? Lucasovi
  7. pád: (s) Kým, (s) Čím? Lucasem
  Lucasovy známky, Lucasova taška, Lucasovo koště,...

  Jméno: George
  Příjmení: Easton
  Věk: 15 let
  Sourozenci: X
  Kolej: Havraspár
  Ročník: 5.
  Hůlka: Cesmínové dřevo, pero fénixe, 11 palců dlouhá
  Patron: fénix
  Vzhled: Delší vlasy rudé barvy a hnědé oči. Nosí Havraspárskou uniformu. Je cca 167 cm vysoký.
  Povaha: George by se mohl na první pohled zdát jako stydlivý a nesmělý chlapec, ale rozhodně tomu tak není. George je totiž ve skutečnosti rebel. Provokuje profesory a prefekty, nechodí včas na hodiny, moc se neučí atd. Prostě a jednoduše velmi rád porušuje školní řád.
  Příběh: Jeho rodiče (byli oba kouzelníci) ho od malička vedli k slušnému chování a dodržování pravidel. Všechny pravidla, jak už etikety, tak i domácnosti (například chodit spát v 8) brali tak vážně, že ho to štvalo tak, že i přes všechny tresty ty pravidla nedodržoval a dělal vždy pravý opak toho, co se mu řeklo. Když přijel do Bradavic, tak první týden dodržoval pravidla přesně, ale hned, jak se tam rozkoukal, tak je začal porušovat. Je jen otázka času, kdy ho vyhodí ze školy, když ho nikdo neusměrní. Nikdy však neubližoval ostatním studentům.
  Zájmy: lítání na koštěti, přeměňování.
  Skloňování jeho jména:
  1. pád: Kdo co? George
  2. pád: (bez) Koho čeho? George
  3. pád: (ke) Komu čemu? Georgovi
  4. pád: (vidím) Koho co? George
  5. pád: Oslovujeme, voláme. Georgi!
  6. pád: (o) Kom, (o) Čem? Georgovi
  7. pád: (s) Kým, (s) Čím? Georgem
  Georgovy známky, Georgova taška, Georgovo koště,...  Kouzelné zvíře
  Druh: Drak
  Jméno: Love
  Pohlaví: Dračice
  Věk Dráče
  Plemeno: Čínský ohniváč
  Vlastník: Hermiona Grangerová a Lewis Angel
  Vzhled: Love je růžová dračice s modrýma očkama. Místo ohně chrlí bublinky ve tvaru srdíček. Je velká asi jako 6 měsíční miminko.
  Povaha: Love je malá, hravá dračice. Je velmi akční, přátelská a všechno ráda zkoumá. Nerada poslouchá, když za to nedostane nějakou odměnu, ráda se ale mazlí a tulí. Miluje hlazení na bříšku.
  Příběh: Love se vylíhla v typickém prostředí, kde čínští ohniváči žijí. Asi po dvou týdnech normálního života její matku i otce zabili nějací zlí kouzelníci. Love byla naštěstí převezena do dračího útulku v Rumunsku, kde se o ní starali dobře, ale právě tam přišli na to, že Love trpí něco jako poruchou růstu. Nikdy se s tím u draků nesetkali, ale prostě Love touto chorobou trpí, takže bude navždy mentálně i fyzicky dráče. Jediné, co by se mohla naučit je létání. Po asi 3 týdnech v dračím útulku si pro ní přijel nový majitel - Lewis Angel, který si ale před tím sehnal povolení od ministerstva kouzel a ředitele školy čar a kouzel - Albuse Brumbála. Lewis dal Love jako dárek své holce na Valentýnském plesu, která se o malou dračici společně s Lewisem stará.

  Moji vizitku naposledy navštívili:

  Ändřläk_, bokul, pupula, Veryfr, YOYO, Tobias7, Oháňka, Papoušek_Nfnf, Adam149, Danielenl

   

  Vizitka naposledy upravena:
  13. května 2020 ve 21:19

  Profilový obrázek:
  Harry Potter a Kámen mudrců ve speciální edici, kterou ilustroval Jim Kay., © illustrations @ Jim Kay, 2015

  Styl vizitky:
  Obyčejná šeď, © YOYO

  Vánoční šibenice